Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Grand Theft Auto San Andreas - Въпроси и проблеми


VANKATA_14

Препоръчан отговор

  • Отговори 857
  • Създадено
  • Последен отговор

Криминале на 0.2.2 ? Edit: 00:26 21:11:2010 Някой може ли да ми каже от къде мога да си сваля като картинка или снимка тея малките иконки където ни се появяват доло на мини мапа докато играем и сме в близост до тях.Например като пистолетчето,пилето,бургера,пайна и другите.Да са в единични файлове всяка една иконка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте :) Днес си изтеглих Gta San Andreas Snow Mod от ТУК . Със Windows 7 ultimate съм и когато я инсталирах и исках да си я пусна темата ми стана бяла и пак се оправи . Играта така и не тръгна :lol6: И мой приятели който имат Windows Xp и на тях не тръгна . Бихте ли ми казъли как да я оправя ? Благодаря предварително !!

ДО АДМИНИТЕ : Извинете ме ако съм объркал темата :) Няма да се повтори :)

Аз имах същия проблем но се оправи гта сноул мод не ти варви защото или рам памета се исползва всичкат или си истеглил не тая версия на гта ето ти линк пробваи http://######/details.php?id=205695

Някой може ли да ми даде хубав Gang Wars мод ? :)

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=107029

Този е много добар ако сложиш и реално ип ще е още по добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите имам проблем с гта сан андреас пускам я излизат ми 2 - те логота в началото и после ми излиза прозорец в който пише send error report и dont send Компютарът ми е Packard Bell с 1GB RAM 160GB Hard Intel Pentium D 3.00Gh и видео карта Intel Graphics Media Accelerator с 128mb памет ако може някак си да я оправя пишете. Предварително Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите имам проблем с гта сан андреас пускам я излизат ми 2 - те логота в началото и после ми излиза прозорец в който пише send error report и dont send

Компютарът ми е Packard Bell с 1GB RAM 160GB Hard Intel Pentium D 3.00Gh и видео карта Intel Graphics Media Accelerator с 128mb памет ако може някак си да я оправя пишете.

Предварително Благодаря

Вероятно е заради видеокартата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно е заради видеокартата.

Това ми се случи преди една седмица бях с същата видео карта и ми варвеше после какво стана и аз незнам.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми се случи преди една седмица бях с същата видео карта и ми варвеше после какво стана и аз незнам.

Остави маунтнат диска на оригиналната игра !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем... Пускам мултиплеъра давам да се свърже със сървър но ми излиза C++ runtime error Моля помогнете :cool: До преди седмица работеше всичко, но сложих парола да пробвам един трик и след като я махнах започна да ми дава тази грешка... Системни характеристики: Windows 7 home premium Intel Core i3 CPU M350 2.27 GHz RAM 4.00 GB 64x bit OS Asus Notebook N61Ja Series

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи проблемът е следния, инсталирал съм 2-3 ГТА-та сан андреас и всичко нормално при инсталацията нищо не пипам докато не приключи за да няма проблеми, пускам от иконата на десктопа зарежда си... и точно преди да ми излезе менюто на играта (new game, options и т.н.) ме изхвърля и до там...

пробвах с десен бутон :свойства,съвместимост и смених на всички възможни опции за уиндоуси... и така не става....

ето и компа ми :

AMD Athlon™ 64 Proccesor 3000+

2.00 GHz 448mb RAM

Video card: SiS Mirage Graphics (64 MB)

Service Pack 3

DirectX 9.0c

Дъното с видео картата са чипсет и мога да си променям паметта на видео картата(32мб,64мб,128мб) и съответно, като увеличавам паметта взима от рам-а, и по трита начина съм пробвал и не става.....

Ако някой може да помогне ще му бъда много благодарен!

Благодаря предварително!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакво съобщение за грешка дава ли ... и както ти казаха в предната тема , слабичка е машинката !??!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ако дава, какво точно грешка дава? Ти оригиналната игра ли имаш или я дръпна от някой торент-сайт? Да не би да си забравил да сложиш крака? :rolleyes: ПП: Аз GTASA съм я играл и от по-слаба машинка и макар и да насичаше, вървеше... Така че едва ли е от компа ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е, че не дава никаква грешка... Зарежда до картинката преди да излезе менюто, и ме изхвърля от играта... От замунда я теглих, и от арената също.. и крак няма тази версия другите които пробвах имаха ама и те по същия начин, като си дам на иконката си тръгва нормално и до там, където ви казвам нищо няма нито ерори нищо... А най-много ме е яд, че трагва на сестрата на лаптота, тия малките M-Tel Light Book и много малко сече а на компа не иска... А има и друго фифа 07 си варви сравнително добре на компа, а на M-Tel Light Book едвам зарежда ..... :Д:Д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остави маунтнат диска на оригиналната игра !

Пробвах но пак нестава
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах но пак нестава

А чистият San Andreas ... без разните модове върви ли ?

San Andreas

an Andreas

San Andreas

rand Theft Auto San Andreas

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем...

Пускам мултиплеъра давам да се свърже със сървър но ми излиза C++ runtime error Моля помогнете :speak: До преди седмица работеше всичко, но сложих парола да пробвам един трик и след като я махнах започна да ми дава тази грешка...

Системни характеристики:

Windows 7 home premium

Intel Core i3 CPU M350 2.27 GHz

RAM 4.00 GB

64x bit OS

Asus Notebook N61Ja Series

Може ли някой на мен да помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Хора не се мачете с тия шиб*a*и модове изтеглете си оригинала сто процента, че няма да имате този проблем :bighat:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

]

[bG]SERVER

1.Трябва да имате програмата hamachi http://hamachi.en.softonic.com/ това е програмата.

2.Трябва да имате GRAND THEFT AUTO SAN ANDREAS MULTIPLYEAR http://files.littlewhiteys.co.uk/get/sa-mp-0.3b-R3-install.exe това е мултиплеара.

инсталирате хамачи и отивате на Network после на join an exiting network...

пишете на първия ред GRAND THEFT AUTOS паролата е 123456

исчакаите докато се свърже после влизате в мултиплеара или SA-MP натискате на оранжавото прозорче с тикче на него

добавяте този ип адрес 5.113.205.201:8888

играете и се забавлявате.

за връска с админите пишете в скаип stenli_cobrata

bliznacite_lukovit

Transformars.bg

А чистият San Andreas ... без разните модове върви ли ?San Andreas

an Andreas

San Andreas

rand Theft Auto San Andreas

Не, но вече нямам този проблем преинсталирах си компютара и тръгна.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

<BG>.::SaAdminScript::.<BG> Сървар за гта сан андреас мултиплеар 1.Трябва да имате програмата hamachi http://hamachi.en.softonic.com/ това е програмата. 2.Трябва да имате GRAND THEFT AUTO SAN ANDREAS MULTIPLYEAR http://dl.foco.co/sa....3c-install.exe това е мултиплеара които ви трябва за сървара. инсталирате хамачи и отивате на Network после на join an exiting network... пишете на първия ред GRAND THEFT AUTOS паролата е 123456 исчакаите докато се свърже после влизате в мултиплеара или SA-MP натискате на оранжавото прозорче с тикче на него добавяте този ип адрес 5.112.193.130:7777 но бес програмата hamachi няма да стане. играете и се забавлявате. за връска с админите пишете в скаип bliznacite_lukovit Transformars.bg :cool: При влизане в играта с хакове се банва. :wors: Който иска да бъде админ да пише на скаип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Значи смених си без да искам резолюцията на по долната от 800х600х20 , мисля че беше . Сега като влизам ми показва черен екран , всичко си зарежда , но не мога да играя .. Ако можете да помогнете , благодаря предварително .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе "умнико" като ми е черен екрана как да я променя ? За това питам , може ли от папката на SA - то да се промени , някой файл или нещо :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе "умнико" като ми е черен екрана как да я променя ? За това питам , може ли от папката на SA - то да се промени , някой файл или нещо :rolleyes:

Вероятно играта е хакната така,че да не може да работи при друга резолюция или пък видеокартата може да не разпознава тази, която си сложил без да искаш. Най-лесният вариант е да деинсталираш играта, да изчистиш регистрите на Windows със CCcleaner и да я инсталираш отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно играта е хакната така,че да не може да работи при друга резолюция или пък видеокартата може да не разпознава тази, която си сложил без да искаш. Най-лесният вариант е да деинсталираш играта, да изчистиш регистрите на Windows със CCcleaner и да я инсталираш отново.

Не се получи ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...