Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

По принцип не мога да си представя какво ще правя без нет, но когато отида при баба ми, която живее в друг град, където нямам ни компютър, ни интернет издържам около 2 седмци, а после ставам много раздразнителен... :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато имам занимание и нямам компютър наоколо мога да издържа безкрайно дълго време, стига да нямам някакви ангажименти в интернет, като писане на новини или поддържане на някой сайт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютър без интернет не е компютър. (точка)

Живеем във информационната ера, векът на комуникациите!

А иначе аз не се нуждая от компютъра си, той се нуждае от мен - толкова внимание му отделям, че не може да не му е добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основното предназначение за което използвам Интернет е комуникацията с хората. Тъй като пътувам често и съм от малък град, връзката ми с други хора се осъществява именно чрез Интернет. Ако обаче съм с любимия ми човек и/или с приятна компания, не мисля че Интернет ще ми липсва много. Успявал съм да изкарам без нет доста време, все пак имам Интернет вкъщи едва от година. Иначе от една година, най-много съм стоял без нет 2 седмици.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Основното предназначение за което използвам Интернет е комуникацията с хората. Ако обаче съм с любимия ми човек и/или с приятна компания, не мисля че Интернет ще ми липсва много. Успявал съм да изкарам без нет доста време, все пак имам Интернет вкъщи едва от година. Иначе от една година, най-много съм стоял без нет 2 седмици.

<{POST_SNAPBACK}>

Миленски, аз съм в същатата ситуация! ;)

Затова, когато нямам нет ми е все тая! :)

Но обективно погледнато след 4тия ден без

мрежа се побърквам(е, ако я няма компанията де!)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като нямам компютър около мен проверявам през 2-3 часа новините на Калдата по wap-а на GSM-а си и ме е яд, че се налага да попадам в такава ситуация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ауууу, без нет?! Това ми звучи като смъртна заплаха :)

Последният път, когато останах за повече време без интернет си купих палмтоп, та да си подсигуря поне донякъде свързаността с мрежата.

biggrin.gif

P.S. оттогава и MTel са доволни от мен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Ми аз се наблюдавам и когато започна да говоря за Ъплоуд на дънки значи ми е време...има-няма два дни съм устисквал без Нет.

О,велики Нет ;),да живей!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А стига бе ква е тази садо-мазохистична тема бе :eek: Как без нет... само като си го помисля и изпадам в депресия ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лятото при един мащабен ремонт у нас просто нямаше къде да го включа у нас за 10-ина дена но на работата ползвах.Бях в чужбина за една седмица лятото и там ползвах само един път(да си проверя пощата) защото беше много скапан интернета(Турция).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мога и без нет, но по-добре е да имам нет cool.gif

ПП Като бях отпуска първия ден ми беше много тъпо, ама после свикнах без нет (както и без РС)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

компютър без интернет е като таратор без краставица biggrin.gifbiggrin.gif Ако имам по-интересни занимания обаче спокойно мога и да не го ползвам толкова често :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване