Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Без интернет не бих издържал цял ден.То като нямаш интернет няма смисъл да имаш компютър.Досега сам регистриран само в този форум(и то от скоро) и това супер ме кефи.Поздравявам Всички модератори,новинари и администратори за този форум и сайт.И да продължават в същия дух.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от ситуацията - ако съм на почивка, забравям за всички "достижения на цивилизацията" като интернет, мобилни телефони и др., но в ежедневието и един час без интернет ми е проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не мога да ви дам конкретен отговор като дни но определено нета ми липсва, може една поща да проверя но трябва да го имам иначе не мога да си намеря място както и ако съм без комп :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък мога без нет доста време :speak: Стига ми това да съм в добра компания, а понякога и сама да съм, ще прежаля нет-а laugh.gif Като се замисля колко време стоя пред компютъра, а колко свободно време бих имала иначе.. затова нет-а не трябва да се взима на прекалено сериозно и нужно нещо :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ден-два и започвам да се изнервям.Проблема е,че жена ми стана по-привързана и от мен и им "запалва" телефона на ония от кабеларката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Различно - дали има нещо интересно за обсъждане или да теглене.

Горе-долу 1-2 дена се издържа ама лятото на почивка като замина се е стигало и до 7-10 дена тогава става авария (освен ако не съм с компания от приятели и мацки тогава какво му трябва на човек)

:P :love_puter: ;):beer:

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи. Ако не съм си в нас (ако съм в провинцията) мога да изкарам много (няколко месеца), но ако съм си в нас... знам ли... не повече от 1-2 седмици. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много се нервя ако нета ми спре точно когато ми трябва! иначе мога да изкарам бая време без нет, примерно ако съм на море или на планина с приятели и се забавлявам с тях, нет и комп изобщо не ми трябват!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване