Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Двоумя се между две марки!?

Препоръчан отговор

Ще си купувам нов мобилен телефон и искам ваше мнение за два телефона:

Аз съм се спряла на Siemens CX65 или Nokia 6610 i ...

замислям се и за Nokia 6220, но незнам ще чакам вашите коментари ;)

Това което повече ме привлича в сименса е дизайна и големия дисплей, също че има повечко екстри, но пък напоследък ако съдя по мои познати новите модели на сименс дават някои дефекти ..., кофти връзка sad.gif

А нокията сякаш е по надеждна марка.

pic_24_656.jpgpic_24_714.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ме питаш по добрия вариант в този ценови клас от изброените е Sony Ericsson K500i бие ги по всички характеристики ще кажа само няколко-Резолюция на снимка 1280x960 дисплей 220x176 MP3 плеър и всичко това на същата цена!Казват че Нокиа това бил телефона!!! Еми хубаво хвърляйте си парите ня вятърая за да казвате че имате Нокиа аз ще си карам със Sony Ericsson и Bawarische Motoren Werke ;) Просто за тези пари с тези характеристики не си заслужава нито 6610 нито пък 6220 това са модели технология преди почти 2 години!!! За Сименс последно бях чул че мобилния им клон започва така да го кажем да се задъхва!А за това дръвче CX65 просто няма да коментирам!Разбира се по добрия вариант е К700i,но тук вече говорим за повече парички!

Редактирано от airfen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми според мен Siemensа е по добър от NOKIATA на технически характеристики- дисплей, дизайн ..., но и аз знам че дава мноого дефекти.Според мен по добре изчакай и сабери малко повече пари за друг, ako ти е възможно разбери се;)Ако не съм за Siemens, въпреки че имам NOKIA.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До скоро бях със Сименс СХ65. Не е лошо телефончето, както всички други Сименси, само че основният им проблем е софтуера. А и да не забравяме, че са много крехки. Нокиа са хвалени и прехвалени, толкова много че чак ме дразнят. Стабилни са, издръжливи и със сносно меню. Но по функции и екстри отстъпват значително на Сименс. А и цената им е почти два пъти по-висока. Ако ти трябва телефон за говорене и стабилност - вземи си Нокия, ако искаш красота, "гъзарийка" и функционалност - вземи си Сименс. Това е моето мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Ericsson, ме притеснява като марка двама мои приатели имат и никак не са доволни...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнението ,че сониериксона е една от най-добрите марки.(всичките ми телефони до тук са сониериксони и не са ме предавали)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако ти трябва телефон за говорене и стабилност - вземи си Нокия, ако искаш красота, "гъзарийка" и функционалност - вземи си Сименс. Това е моето мнение.

<{POST_SNAPBACK}>

Споделям го напълно ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм бил с NOKIA. Това за мен е мерцедесът на мобилните марки телефони. Вземи си 6230. Перфектен е, макар и малко "мъжки". cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си се ограничила само до тези два телефона, моят съвет е да си вземеш нокийката... :hush: Вярно че сиеменса е с по-голям дисплей ама и ще заема повечко място, а предполагам, че все пак няма да гледаш филма на тела си :wors:

Но според мен е добре хубаво да си помислиш за някой СЕ. Според мен Нокиа вече не правят кой знае какво, а разчитат все повече и повече на името си... А пък сиеменсите... ми не съм чувал много хубави неща за тях ;)

А на някой ако му е попадал телефон, който никога да не увисва и да не се държи странно - ДА ХОДИ ДА ПУСКА ТОТО laugh.gif Всички си имат проблеми - въпросът е дали телефонът отговаря на изискванията ти - ако искаш с голям дисплей си взимаш такъв, ако искаш да заема малко място си търсиш мъничък модел и т.н., т.н. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Phanthom вече казах,аз си джиткам със Sony Ericsson и Bawarische Motoren Werke ама всеки има право на избор в крайна сметка! Между другото 6230-Bluetoot=K300 а и се извинявам че съм казал в горния си пост че К500 е с резолюция 176x220 подвел съм се по К700,а К500 е с 128x160,мисля си че тове не е толкова съществено тук,но се извинявам ако все пак с това съм подвел някого!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ще започна с това че не трябва да се гледа марката особено като става дума за тези най-известни марки - Нокия СЕ Сименс - Самсунг е малко по-особено но и те напоследък влизат в релси.

Разликите между тези 2 посочени телефона 6220i и CX65 не са малки и определено клонят към СХ65

- по-качествен дисплей откъм почти всички възможни показатели (тип на матрицата,резолюция,размери)

- повече памет 11 за CX65 срещу 4мб за 6220i

- значително по-добра камера

- може би единственото предимство на Нокия-та е че има радио - което както всички вградени радиа може да се слуша само на слушалки

- разбира се и батерията държи по-дълго но няма и как да е другояче след като Нокия са разтоварили модела от доста екстри :yanim:

но наистина и според мен най-добрия избор е К500 - той добавя към функционалността на СХ65 и възможността да се слушат мп3-ки - които дори и на 12мб памет пак са нещо.Друг плюс е че цялостната скорост на телефона е с пъти по-голяма от СХ65 - нещо което като че ли е слабост на Сименса

И накрая няма как да го пропусна - Моторола МРх200 - много добър смартфон с Windows Mobile 2002 има слот за SD мемори карта до 1GB - превъзхожда с класи по-горните предложения - като уловката е че няма камера и bluetooth (като второто го нямат и другите модели по-горе) ето и негова снимка ако те интересува мога да ти отговоря на доста въпроси за него

mov700_00.jpg

Редактирано от Nistel (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен Сиеменс от одавна предостъпиха място на , според мен най-добрите телефони за сега, Нокиа и Сони Ериксон.. На сони ериксон телефоните наистина са евтини и имат какво да покажат, като например мп3 плеър, радио, добри камери, много добре изглеждащо меню и т.н. Но предостъпват на Нокиа.. Просто защото Нокиа имат много по-добри смартфони предлагащи операционната система Symbian. Aз съм със Нокиа 6600 и не съжалявам, че си я купих. На старо сега стръва към 250 - 300 лв. Но те съветвам да изчакаш малко, понеже до средата и края на лятото ще излязат много, ама много добри телефони. Влез във www.mobilebulgaria.com и ще видиш за какво ти говоря.

Лек ден!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Първо благодаря на всички за съветите и вообще за мнението което дадохте :)

И Nistel тази моторолка е добра малко е мъжки телефон, но иначе си е за мен като малко мобилно компютърче, колегата ми вече е с такъв телефон, но аз не бих се справила с този софтуер доста ще ме изтормози :)

Та аз вече си имам нов апарат и той се казва Nokia ;)

Обаче не е нито един от моделите, между които се двоумих :clap:

Ами новото ми телефонче е Nokia 6020, мисля че направих добър избор за себе си!

:hush:

Редактирано от varvarinata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варварината аз съм с Нокиа и за мен това е най-доброто.А и в същото време мразя сименс.Но трябва да призная че точно между този сименс и нокиата бих се замислил ,защото по-добре на външен вид изглежда сименса, а и някои от функциите ги дават по-добри.Ти си наприви сметката - виж там на една и съща цена ли са, кой снима по-хубаво и така.Аз много харесвам нокиа ама тия малки дисплейчета ги дърпат много надолу :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питате мен единствената Nokia която бих си взел в момента това е 6680 просто нещо не ме кефи тая марка бая големи дръвчета и единствените им по свестни телефони са във високия ценови клас т.е от 800лв. на горе иначе в последно време и Моторола искараха на пазара моделчета които заслужяват внимание!Между другото сега ще ви дам пример в този ред на мисли и аз повлиян от тази нагласа че нещо с име е по добро реших да си взема оригинален дата кабел за моя и знаете ли какво се оказа че китайския модел на приятелчето който ползвах преди това се оказа много по функционален от оригинала!!! Така че това дойде за да ми припомни за кой ли път че не марката е най-важното!А иначе всеки си има собствени виждания за най добрия за него телефон според потрбностите и вкуса а и според възможностите!!! Ако питате мен никой за момента не може да бие Sony Ericsson в средния клас Nokia имат доста домри модели,но от високия клас телефони!А в средния клас просто имат някакви модели като да не е без хич,а тези модели най-често са с доста скромни възможности в сравнение с конкуренцията и единственото което ги прави продаваеми на съответната цена е марката Nokia!А за това че са издръжливи........ :P просто пример Handsfree-то на мой приятел с 6230 сдаде багажа на 3 месец е мойто все не е и помислило за нещо подобно въпреки ,че е от тази "лоша" и неблагонадеждна марка наречена Sony Ericsson и го използвам доста по интензивно от колкото той ползваше неговото! ФАКТ!!! Но всеки се поддава на тази манипулация която за момента му харесва! или казано по друг начин всеки си решава за себе си (под влияние на нечия манипулация) !!! Ти само решаваш на коя точно ти харесва да се поддадеш(не зависимо дали учавстващите страни го съзнават или не!!!В повечето случеи го съзнава само едната!!!) :offtopic_s:

Редактирано от airfen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

varvarinata ти вече си си го купила,

така че няма смисъл от повече съвети.

Затова аз само искам да кажа на всички нещо,

което баща ми и аз отдавна сме установили-

Телефон, който се отваря не е телефон, а боклук!

А колкото до нескоро засегнатия конфликт

Сименс или Нокиа, аз съм горещо и непоклатимо

за Нокиа, въпреки че се мъкна с Сименс А50.

Но моя е здрав, май излиза, че най-масовите

модели са най-трайни (Нокиа 3310, Сименс А50, 52).

:) :) :) :) ?! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като съотношение цена-качество може би най-доброто е Сониериксон.Нокията е с надута цена заради марката си,Сименса дава дефекти чувам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гроздето е кисело и Нокия са ебати пръчките нали.

До месец излиза N91 и Сони отива да преразгледа моделите си ,защото 4 GB microdrive в телефон с нормални размери няма досега.Сигурно е чиста случайност,че финландците са най-продавана марка от сума ти време-хората обичат да купуват боклуци cool.gif

Айде малко по сероизно,като правим изказвания наизуст или попаднем на телефон купен от официалната заложна къща "Мангасарян" и после "Тия за нищо не стават".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорим за масови модели а не за такива от .....2000 лв(????)За толкова пари ще взема лаптоп.Всяка марка има върхови модели.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен Сиеменс от одавна предостъпиха място на , според мен най-добрите телефони за сега, Нокиа и Сони Ериксон.. На сони ериксон телефоните наистина са евтини и имат какво да покажат, като например мп3 плеър, радио, добри камери, много добре изглеждащо меню и т.н. Но предостъпват на Нокиа.. Просто защото Нокиа имат много по-добри смартфони предлагащи операционната система Symbian. Aз съм със Нокиа 6600 и не съжалявам, че си я купих. На старо сега стръва към 250 - 300 лв. Но те съветвам да изчакаш малко, понеже до средата и края на лятото ще излязат много, ама много добри телефони. Влез във www.mobilebulgaria.com и ще видиш за какво ти говоря.

Лек ден!

<{POST_SNAPBACK}>

И аз съм на същото мнение като Kenny ,имам сименс сх-65,не е лош телефон,ползвам го вече 1,5 години доволен съм,вярно е че патат със софтуера (много забиват) но аз го смених с последната версия и сега нямам проблеми.А Nokia 6600 е най-доброто за момента обаче изчакай (ако искаш) ще излазат нови модели.Това е моето мнение.До скоро и дано направиш добър избор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нокията си е Нокия и няма по-добър телефон от нея!!!

Макар да съм със Сименс,ти препоръчвам Нокия!!!Страхотни са и всичко си е наред!!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване