Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

http://deathball.net/notpron/

Таа какво представлява.Еми серия от картинки.Звучи просто,но не е.За да преминете в следващото ниво изисква доста логика и познания.Примерно в някое ниво трябва да се ровите в сорса на сайта,в друго да променята адреса отгоре.Някой нива изискват работа със програми и прослушване на разни песни.Иска се и доста търсене с "Google".Засега има "само" 139 нива.(Аз съм на 7мо ).От 9,65 млн души които са се пробвали,само 107 човека са я минали до край.

Може да коментирате но не и да казвате директния отговор,на този който не го знае.Един вид само жокери.

Жокери на английски тук : http://deathball.net/notpron/hints.htm

Успех.

cool.gif

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък нещо не мога да схвана как да мина трето ниво biggrin.gif

смени името на адреса ... ама няма ти кажа точно кое, че тука пише да не издаваме ... иначе аз доста отдавна съм я играл тая игра :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трето ниво направо го изядох с парцалите, ама натам нещо не ми се играе, че е 100 часа вече...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
смени името на адреса ... ама няма ти кажа точно кое, че тука пише да не издаваме ... иначе аз доста отдавна съм я играл тая игра :angry:

Абе аз т'ва го разбрах, но не можах да се сетя как да го сменя biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе аз т'ва го разбрах, но не можах да се сетя как да го сменя biggrin.gif

Level 3

Stop being negative, will ya? Stop trying to click something, there is nothing! Read the address carefully. What can you "turn on"?

start-stop

false-???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз май съм най-зле sad.gif не мога да мина 2-ро ниво нещо не цепа как :)

не си единствена мила спокоино и аз съм същата работа изобщо незнам кво да правя и чета там правила ли са кво изобщо незнам кво да правя не е от мойте игри тази ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не си единствена мила спокоино и аз съм същата работа изобщо незнам кво да правя и чета там правила ли са кво изобщо незнам кво да правя не е от мойте игри тази :)

Еми начи ние сме си добре а другите са повредени cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз май съм най-зле sad.gif не мога да мина 2-ро ниво нещо не цепа как :)

значи виж адреса ... ти сега си на level2 ... трябва да смениш нещо за да идеш до ниво 3 ... чудно какво ли cool.gifohmy.gif

Редактирано от Fernando (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
значи виж адреса ... ти сега си на level2 ... трябва да смениш нещо за да идеш до ниво 3 ... чудно какво ли cool.gifohmy.gif

ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ТИ СИ ГЕНИЙ никога не бих се сетила малиииии :):):wors: Много благодаряя!! Леле колко съм злеее ццццц.

МЕРСИ МНОГООООООООООО :wors::wors::wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Зацепих на 4-о. Иначе другите са лесни! Трябва само малко логика. ;)

Значи то отдолу ти дава програмката Picasa ...... на шкафчето пише нещо и е на морзовата азбука ;)

За да го минеш трябва да цъкнеш на монетата и да напишеш парола и име,а тях ще ги разбереш от азбуката .....

Не знам още как да ти подскажа .... името започва със "voo" , а паролата със "po"...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Бях срещнал някаде една много странна игра с нива.. бяха някакви картинки и трябваше да разбереш как да отидеш на следващото ниво, като правиш разни неща(google очастваше по някакъв начин), ако някой има идея моля да помогне, рових се много време, но като не зная името и нестава, та реших че някой може да знае мерси!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някои ще ми помгне ли за трето ниво .че не мога да го мина sad.gif ?

Ще ти помогна, виждаш адресът на страницата разглеждаш го и гледаш каде може да смениш нещо с неговата противоположност.. успех..

Редактирано от Phonomania (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще ти помогна, виждаш адресът на страницата разглеждаш го и гледаш каде може да смениш нещо с неговата противоположност.. успех..

Стана :).Благодаря за помощта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ха, и аз зациклих на 2 ниво :nono:

EDIT: Има и по-лесен начин. Просто променяш адреса от level2.html на level3.html :)

Редактирано от Fi6O (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване