Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам един въпрос към занимаващите се и разбиращи от хардуеър , защото сам не мога да си отговоря на въпроса и искам вашето мнение.

Проблема ми се изразява в това , че искам да си сменя видео картата , но не знам дали видео картата е съвместима с параметрите на моя компиютър. Помагайте , ако можете и предварително благодаря .

http://i.data.bg/07/07/26/478429_orig.jpg

http://i.data.bg/07/07/26/478433_orig.jpg

Редактирано от Quen71n (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти излизат снимките - дай си модела на дъното или направо какъв слот имаш. И колко пари имаш също.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не ти излизат снимките - дай си модела на дъното или направо какъв слот имаш. И колко пари имаш също.

Виж сега трябва да излизат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
опиши твоята конфигурация и конкретно дънната платка

Направил съм скриин с всичко необходимо , може да отвориш двата скриина и да погледнеш. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъно с 945 чипсет, значи видеослотът е PCI-E и тези AGP карти няма да станат.

Ето ти една евтинка и свястна карта - цък cool.gif

Редактирано от myd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
до колко пари търсиш карта,за какво използваш машината?
Еми все още не работя и имам ограничени средства - 100 лв. , а компютъра ги използвам предимно за игри и интернет.
Дъно с 945 чипсет, значи видеослотът е PCI-E и тези AGP карти няма да станат.Ето ти една евтинка и свястна карта - цък cool.gif
Да , добра карта е , но не съм от София , а с поръчка не знам дали ще стане , ако можеш прегледай сайта на Жар Компютърс , защото тази фирма , която си дал я няма в Благоевград , а ми е трудно да стигна до София , а най-трудното е да открия магазина. sad.gif
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда да ходиш в София. Просто се обаждаш по телефона и ще ти изпратят картата с куриер с наложен платеж. Иначе наистина 7300GT с 128MB DDR3 e най-разумният избор при ограничен бюджет щом ще играеш игри. Прост това е абсолютния минимум за комфортна игра.

http://computeroffice.bg/index/?page_id=4

VGA PCI-E Magic Prizm 7300GT-HDTV/ 128DDR3/ 128bit/ TV Out 110,80

Всички цени са в лева с начислен ДДС

Albatron 7600GTI - 147лв. - лично аз ти препоръчвам да събереш още малко парички и да вземеш тази карта. Все пак е с 12pp/5vp срещу 8pp/4vp при 7300GT. Но каквото и да избереш, гледай да е с DDR3 иначе губиш доста производителност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване