Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Фотошопът е моят живот! :)

Препоръчан отговор

Здравейте, може би по-малко хора занимаващи се с дизайн си показват нещата тук, но аз реших да ви покажа моите ;)

Само да кажа нещо за мен.Казвам се Боби на 16г. от Своге съм.Занимавам се с графичен дизайн, дигитални рисунки, дигитални творби общо казано от около 1 година и половина.Ще се радвам ако ги харесате.

Повечето от най-добрите ми са тук: http://dothat.deviantart.com/gallery/

Благодаря ви предварително cool.gif

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 57
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Здравейте, може би по-малко хора занимаващи се с дизайн си показват нещата тук, но аз реших да ви покажа моите ;)

Само да кажа нещо за мен.Казвам се Боби на 16г. от Своге съм.Занимавам се с графичен дизайн, дигитални рисунки, дигитални творби общо казано от около 1 година и половина.Ще се радвам ако ги харесате.

Страхотни са приятел !

Не спирай, продължавай да твориш и съм сигурен, че ще успееш !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си падам малко драскач. А напоследък май само с фотошопа се занимавам - мисля да последвам примера ти :) Ама скоро изложба няма да правя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много са добре -> имаш талант :)cool.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
Здравейте, може би по-малко хора занимаващи се с дизайн си показват нещата тук, но аз реших да ви покажа моите :wors:

С коя програма правиш тоя фотошоп? Може ли да ми кажеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С коя програма правиш тоя фотошоп? Може ли да ми кажеш.
Фотошоп (Photoshop) е програмата :wors:DoThat - Страхотни са :wors:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

оооо това е страхотно.

Аз както съм на лов за десктопи

Тея неща са ми супер.

Откраднах си няколко,

нали не се сърдиш?

м?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много са готини пич ! Браво ... ДевиантАРТ е един то най - посещаваните от мен сайтове ... :)

Редактирано от ToBy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ! Подобно нещо съм виждал рядко в интернет . Твоите творби са много яки ! ... :huh: Аз си дръпнах няколко за десктопа . ... Браво ! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Невероятни неща си направил, браво! :yanim:

Дерзай по този път и един ден няма да имаш цена ;) търсят се много такива специалисти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено имаш талант. Развивай го. Не разбирам от фотошоп, но си драска попринцип редовно на хартия с моливче ( налага се) и мисля, че много добре се справяш. Композициите в някои от творбите са доста интересни като замисъл и добри като изпълнение. Мисля, че за твоя стил разките граници стоят доста добре и ти препоръчвам да се занимаваш с това - просто ти се отдава!

Успех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина поздравления.Фотошоп не е от най-лесните програми, но иначе ако имаш въображението можеш да направиш чудеса с него - както си и направил. :go ahead:

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване