Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Мдам, ти му говориш от личен опит и всекидневно виждане , той пак неговото си бае, видите ли, емигрантите били основните замърсители...

Абе драги, изкарай си памука от мозъка и слушай какво ти говорят видели и преживели, а не като москитото чела била тя статистика, която казвала еди какво си само.... да , има и добри безпристрастни статистики, но когато човек преживял го опровергае да  ми се държи някой като магаре на мост и неговото да си бае е доста смешно, не мислиш ли...

Та спри малко да бъдеш магаре и по акъл, ами слушай какво ти се казва от опит .... ако не вярваш, питай и други които живят и работят тук... има и културни но в сравнение с бг, англичаните са доста по големи мизерници...

Само за пример, има пепелник на място за пушене, и какво става мислиш, половината фасове извън пепелника , и то от англичани.. защото да мръднат 2 метра е трудна работа, на земята и айде .. а на улицата фасове се намират навсякъде... да не говорим за дъвки изплюти и така гъсто залепнали по тротоара че машините не могат ги изчистят.... направо на места слоеве ( един ден гледах как от чистота със шпатулки стържеха , преставям си как са псували тези чистачи, защото иначе те не се навеждат, имат си едни щипчици, и с тях каквото могат да грабнат и в торбите или кофите, останалото машините ).... и така нататък... викаш не хвърлят опаковки или кутии, пак си в грешка, на ценбтрални места може и да се съобразяват, но аз както карам навсякъде, съм виждал почти сметища по паркинги на пътища, въпреки че там има поставени кошчета за целта, и навсякъде табели с указание да не се хвърля боклук на земята и посочване на глобите които се налагат.... а глобите според разценките почват от 70 паунда, и стигат до 2000 ....

И не бъркай добре организирани почиствания и контрол на замърсяването по центрове на градове в аврупата  сравнявайки ги със София, в столицата ни ред няма, ти сравнение правиш, че и генерални изводи, айде бе.... хахахахаха

Редактирано от Sinbad_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно Синбаде, спокойно. Ти си знай твоето и си действай според него, а аз ще си знам моето и ще си действам и аз според него :)

Нямам нищо против и да се чувстваш по-добре от мен и да си по-добре от мен. Както се казва, успех и дай Боже всекиму.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи не Америка, а Русия е пред фалит. Само не разбирам, защо Синдбад ти лайква постовете.

Не разбираш, щото си мислиш за клики и за контри, а не за принципни положения. И с програмирането ти е така. Мислиш за подпрограми, а не за процеси, аспекти, ентити и сървиси. Гледаш процеса без детайлите и детайлите без процеса. Вземи го като подарък от мен, за теб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а не като москитото чела била тя статистика, която казвала еди какво си само.... да , има и добри безпристрастни статистики, 

Ами. .дайте и от тези, безпристрастните статистики, щом "моите" ви се виждат пристрастни. Да сравним. Но не и да се аргументирате с детския довод - живея един къде си, следователно знам повече и по-добре. 

Понеже и аз имам личен опит, но се опитвам да не се сраствам със субективната си преценка: http://www.forbes.com/sites/tanyamohn/2013/08/13/paid-time-off-forget-about-it-a-report-looks-at-how-the-u-s-compares-to-other-countries/

Редактирано от мо_хи_ни (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбираш, щото си мислиш за клики и за контри, а не за принципни положения. И с програмирането ти е така. Мислиш за подпрограми, а не за процеси, аспекти, ентити и сървиси. Гледаш процеса без детайлите и детайлите без процеса. Вземи го като подарък от мен, за теб...

Да не би да искаш да кажеш с това, че вашата русофилска клика е създадена на принципна основа, докато нашите благородни стремежи за отделяне на България от хищните лапи на зловонната руска чума са безпринципни ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами. .дайте и от тези, безпристрастните статистики, щом "моите" ви се виждат пристрастни. Да сравним. Но не и да се аргументирате с детския довод - живея един къде си, следователно знам повече и по-добре. 

Понеже и аз имам личен опит, но се опитвам да не се сраствам със субективната си преценка: http://www.forbes.com/sites/tanyamohn/2013/08/13/paid-time-off-forget-about-it-a-report-looks-at-how-the-u-s-compares-to-other-countries/

Ми ето ти още една статистика:

http://www.pariteni.bg/index.phtml?tid=40&oid=129851

От която отново става ясно, че не е важно само колко работиш, а с какви машини работиш и какво произвеждаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да искаш да кажеш с това, че вашата русофилска клика е създадена на принципна основа, докато нашите благородни стремежи за отделяне на България от хищните лапи на зловонната руска чума са безпринципни ?

Вие принципи и морал не знаете какво са! Само парите и властта са ви в главата. Спряхте денацификацията в Германия и се съюзихте с нацистите, използвате техните методи, приехте ги на работа в САЩ и ги укрихте от правосъдието.  Ревете срещу опитите за съмнение над Холокоста, но мълчите като комунисти на разпит за Гуантанамо! Защо? Много сте двойни!

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ревете срещу опитите за съмнение над Холокоста, но мълчите като комунисти на разпит за Гуантанамо! Защо? Много сте двойни!

Ривеми, ама не ривеми. А вий не читети. Остана да риве само вашия любим Путлер. И срамежливо останаха да му пригласят само фрау Меркел и неутрална Швейцария. Победителя, победения и неутралния. Смях в залата. Ама то трябва да се мисли и логически, за да се усети комичността на ситуацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как пък не ти пука за нарушаването на човешките права в Гуантанамо? Или те за теб нищо не значат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как пък не ти пука за нарушаването на човешките права в Гуантанамо? Или те за теб нищо не значат?

Пука ми и не ми пука. Но това каква връзка има с предстоящия септемврийски фалит на САЩ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, признаваш, че ще има фалит! :yanim: :yanim: :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц! Писах какво ти пречи да проумееш простотата на постъпката на нашия съфорумец, а ти по типичен начин изсмука от пръстите си небивала измислица. Ма не минава ;)

Да, точно това  иска да каже!

...

Момиче, недей да говориш повече от мое име!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц! Писах какво ти пречи да проумееш простотата на постъпката на нашия съфорумец

Абе, мене ако питаш, той нашия съфорумец е изпълнил не една и две теми от форума с простотата на постъпките си, ама кой съм аз, че да те уча, кое да забелязваш и кое да не забелязваш, кого да засичаш и кого да контриш.

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вашата русофилска клика

нашите благородни стремежи

хищните лапи на зловонната руска чума

безпринципни ?

Ооооуу ! Нищо подобно ! :lol6:

Изключително , супер , свръх принципно !

Бих казал дори , само кухи фрази навързани в зловонни емоции.....  :lol6:

Само дето не се разбра какво разбирате под принципи и какви са Вашите принципи !  :angry:

Би ли споделил ако обичаш ?

А бе , Реджепе ! Дай малко от супер-позиция (както ти самият му казваш) ! :)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето не се разбра какво разбирате под принципи и какви са Вашите принципи !  :angry:

Аз съм безпринципен. А твоите принципи ги знам, че са като принципите на мъжа на годината.

А, забравих. Като си толкова много принципен, що не си продадеш доларите и да си купиш рубли, за да изкараш някой и друг немъчен лев от предстоящия неминуем септемврийски фалит на САЩ, и бурно развиващата се стремглаво нагоре руска икономика ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, признаваш, че ще има фалит! :yanim: :yanim: :yanim:

И аз признавам!

Дано само американците знаят за него, че иначе току-виж го пропуснали...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как пред фалит, нали изсмукват цяла източна европа. благодарение на управляващата ни класа българите ще загинат от глад доста преди сащ да фалира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да изсмукват, да изсмукват, колко да изсмукват. По един начин изсмукват младите империи, по друг начин старите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм безпринципен. А твоите принципи ги знам, че са като принципите на мъжа на годината.

А, забравих. Като си толкова много принципен, що не си продадеш доларите и да си купиш рубли, за да изкараш някой и друг немъчен лев от предстоящия неминуем септемврийски фалит на САЩ, и бурно развиващата се стремглаво нагоре руска икономика ???

И това е принципно просто бе , Реджепе !

Малките пари винаги губят - отиват при големите .....както е при гравитацията ! Това го знаеш .   :)

Пък аз големи пари нито имам , нито ми трябват за да живея доволно и щастливо .

Поради тази причина и тото не играя !

Ще вземе да ми се падне - бах ти нещастието ! За това ли да играя тото ?!  :)

Те , хората за това и приказки , пълни с мъдрост пишат !  :)

Я , питай щастлив (тото) милионер има ли ? :)

Веднага високи зидове вдигат и пазачи назначават , от дома си не могат да излязат в гората да се поразходят.....пък вътре какъв ад става - не питай .  :)

На мен какво ми е - волна птичка без грижи .  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, ти като не обичаш шума на парите, посъветвай твои приятели да отиграят ситуацията, ако си толкова сигурен, а не плямпаш само празни безпринципни приказки из форума.

После ще са ти благодарни и ще те благославят.

Между другото, благославят и благославят, не е едно и също, но ако не ги посъветваш няма как да разбереш, тъй като нещо май не ти се отдава логическото мислене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, ти като не обичаш шума на парите, посъветвай твои приятели да отиграят ситуацията, ако си толкова сигурен, а не плямпаш само празни безпринципни приказки из форума.

После ще са ти благодарни и ще те благославят.

Между другото, благославят и благославят, не е едно и също, но ако не ги посъветваш няма как да разбереш, тъй като нещо май не ти се отдава логическото мислене.

Този лаф няма от къде да си го чувал , та аз да ти го кажа :

" Проблемите хорски са чужди проблеми ! "

Другото е ясно :

" Обективната реалност определя , субектът решава ! " 

Пък аз като една обективна реалност за теб , не мога (и не трябва!) да решавам твоите проблеми ! :)

Ти сам си ги решаваш .

По същият начин ти за мен си обективна реалност и както се вижда съобразявам се с теб - отговарям ти на постовете .

Т.е. проблемите и възможните решения , мога само да ги посочвам !

Предният ми пост е едно такова решение като за нашите "миризливи чорапи".... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак, готови узрели пари, и да не протегнеш ръка да ги откъснеш, значи има нещо гнило в Дания. Тъй знам аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак, готови узрели пари, и да не протегнеш ръка да ги откъснеш, значи има нещо гнило в Дания. Тъй знам аз.

Вече ти го обясних - не ми трябва от мечка ремъчка !  :)

Но щом толкова настояваш (после да не ме виниш че съм виновен !) , вече съм го писал в предни постове .

`Ми да се повторя !

Моята прогноза и решение е :

До около края на октомври долара ще расте-ще пада и който ги има излишни и много , много трябва да внимава с флуктоациите .

В същност чудесен период за спекула !

НО за който има реална и своевременна информация къде и какво се случва ....това обикновено е самонадеяно и не дава добри резултати !

И/или преписване дословно и веднага , буква по буква и знак по-знак , от най-добрия на борсата...едва ли ще тръгне да се "самоубива".....

И най-добрите грешат , но много рядко и много по-малко от който и да е друг - те за това са най-добрите !

Т.е. аз знам какво да правя и то действа безотказно , но не ми е притрябвало ! :) 

По-добре е от сега да се купува злато или още по-добре трайни , недвижими имоти , и то тук в околните територии , за да им запази стойността без очаквания да я увеличава ! Но кой знае ?! И това може да се случи...

След това очаквам стабилен спад или дори тотален срив - да не дава Господ ! Тъпотиите са готови !....

Въобще положението ще е "на нокти" .....

При това подчертавам - сроковете са условни , но тенденцията е тази.

Лично аз се надявам тотален срив да не бъде допуснат от световните лидери (глупаво е от всяка страна погледнато) , но осезателен спад ще има....

То и онова с Йелоустон - мамка му.....! Може всички ни да затрие , без да пита искаме ли или не искаме!

В заключение :

В момента парите не са най-важното !

Въпросът е за оцеляване !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно. Не само тук, но и в други теми се спекулира спокойно с тази теза.

Свято се вярва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...