Премини към съдържанието
desa

Търся Norton Utilities за Win'98 ME

Препоръчан отговор

Здравейте! Знае ли някой откъде мога да си дръпна Norton Utilities за Win'98 ME и въобще струва ли си?Между другото имам проблем с липсващ wnaspi32.dll,та ако може някой да даде съвет как да се справя с това,ще да му благодаря предварително!Само искам да уточня,че не съм спец...!Ако можете и искате-помагайте! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Между другото имам проблем с липсващ wnaspi32.dll,та ако може някой да даде съвет как да се справя с това,ще да му благодаря предварително!Само искам да уточня,че не съм спец...!Ако можете и искате-помагайте! :P

<{POST_SNAPBACK}>

Привет.

wnaspi32.dll е файл, който се изпозва от софтуера за запис на CD и DVD дискове. Няма да навлизам в подробности, само ще ти кажа, че това е основен файл и без него няма да можеш да записваш. Предполагам, че си инсталирал(а) някой софтуер за записване на дискове и след това ти се е получило така. Въпросния файл можеш да изтеглиш от тук

Ето и малко допълнителна информация на руски - http://eac.h12.ru/aspi.shtml

Ето и един сайт с доста добро обяснение за това какво е ASPI - http://www.nu2.nu/aspi/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте! Знае ли някой откъде мога да си дръпна Norton Utilities за Win'98 ME и въобще струва ли си?

Струва си, пакетът е много добър, конкретно за Win98&WinME. Инструментите за дефрагментация, сканиране и чистене на регистрите вършат наистина добра работа - благодарение на тях изкарвах без преинсталация на Win98SE почти година, като се вземе в предвид факта че постоянно тествам всякакви програмки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отзивчивостта!Проблема с wnaspi32.dll e точно такъв.Наскоро се сдобих със записвачка и когато инсталирах Nero ми изписа,че този dll липсва.А въобще възможно ли е да го открия някъде в компа или безвъзвратно се е затрил и ще се наложи да го инсталирам отново?Ша ма извините,ако въпросите ми звучат ....супер некомпетентно! :P

:angry: Да де-Windows-a ми е '98 SE!Така е като бързам,като теле пред майка си! sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всъшност точно версиите за 9х винаги са били от най-голяма полза. Съветвам те да използваш не по-нов пакет от NU 2000.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.