Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Будеше ме сутрин-да стана Вечер ни чакаше една наша си полянка,там на високото,а долу течеше Янтра Гушната в него и в неговата китара си съчинявахме песен-за нашата Обич Бях неговото момиче Бях щастлива ...После някакъв тъп Калашник се изпразнил в сърцето му-моето сърце,моето всичко От тогава времето спря Само в лудите ми бездънни и безсънни нощи една тръба ме вика отново-да стана In Memoriam Моето Момче 1967-1988

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случилото се. Целият ни живот е осеян с подобни моменти. Това не означава, че не трябва да живеем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей,много тъжно,haidukpikaso ! И е бил година по-малък от мен ! Тъжно !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много тъжно. Голяма сила се иска да преживееш такова нещо. Наистина, каквото и да се случи - трябва да продължим напред ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Загина при изпълнение на служебния си дълг,в казармата Военните покриха всичко Нямаше писмо,нямаше нищо,знам че е бил убит Знам че не се е самоубил Обичахме се толкова много Исках той да бъде първият мъж в живота ми Имахме мечти... Завърши със златен медал Икономическия техникум във Велико Търново А как свиреше на китара... Изминаха 19 години,а аз не спирам да плача за теб Песента на Джейсън Донован "Писмо,запечатано с целувка" беше и си остава нашата песен Чакай ме,при Господ,ще бъдем заедно отново Защото ти си Моето Момче Защото се обичаме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изисква се много сила, за да мине човек през такъв АД! Трябва много мъдрост и търпение, за да се опомни! Нужна е много смелост, за да продължи той живота си! Ти, мила моя, явно си силен, мъдър, смел и търпелив човек, а тези качества определено трябва да бъдат възнаградени...Поне заради всички тези усилия, които си положила. Ще го срещнеш отново - вярвам в това...В друго време, на друго място и при други обстоятелства! Защото заслужаваш своят миг на истинско щастие и аз от все сърце ти го пожелавам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би този, който е преживял това, което ти, може да те разбере най-добре! Аз те разбирам,... но фактът, че след 19 години все още плачеш за това, не ме успокоява... Знам, че времето не лекува такива рани, но се надявам поне хората да го правят... Искрено ти пожелавам да срещнеш (ако все още не си) човек, който да те заслужава и поне малко да заличи неприятния спомен...А добрите спомени за рано отишлите си наши мечти, ще ги носим винаги в сърцето си! Съжалявам за загубата ти и си пожелавам след 19 години да бъда силна като теб и все още да имам сълзи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като една пустиня съм сега, която чака своя дъжд избягал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като една пустиня съм сега,

която чака своя дъжд избягал...

Аз вярвам, че избягалият дъжд ще се върне. Само трябва да повярваш и ти

Възхищавам се на силата и вярата ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова много си преживяла, а още се държиш на краката си, забавляваш и успокояваш другите. Възхищавам ти се наистина. Не съм срещала такъв човек като теб. Надявам се да преживееш тази загуба и да продължаваш винаги напред без да се обръщаш назад!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И такива неща се случват. Какво да правиш - живот. Много щастие и до нови срещи, където и да е.

Редактирано от RA4NA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже думите ми не стигат, ще стподеля един текст на песен. You Are Not Alone Michael Jackson Another day has gone I'm still all alone How could this be You're not here with me You never said goodbye Someone tell me why Did you have to go And leave my world so cold Everyday I sit and ask myself How did love slip away Something whispers in my ear and says That you are not alone For I am here with you Though you're far away I am here to stay But you are not alone For I am here with you Though we're far apart You're always in my heart But you are not alone 'Lone, 'lone Why, 'lone Just the other night I thought I heard you cry Asking me to come And hold you in my arms I can hear your prayers Your burdens I will bear But first I need your hand Then forever can begin Everyday I sit and ask myself How did love slip away Something whispers in my ear and says That you are not alone For I am here with you Though you're far away I am here to stay For you are not alone For I am here with you Though we're far apart You're always in my heart For you are not alone Whisper three words and I'll come runnin' And girl you know that I'll be there I'll be there You are not alone For I am here with you Though you're far away I am here to stay For you are not alone For I am here with you Though we're far apart You're always in my heart For you are not alone For I am here with you Though you're far away I am here to stay For you are not alone For I am here with you Though we're far apart You're always in my heart For you are not alone...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже думите ми не стигат, ще стподеля един текст на песен.

You Are Not Alone

Аз пък ще я преведа

Ти не си сама

Още един ден си отиде

Все още съм сам-самичък

Как може да става това?

Ти не си тук с мен

Никога не каза довиждане

Някой да ми каже защо

Tрядваше ли да тръгваш

и да оставиш света ми толкова студен?

Всеки ден седя и се питам

как се изплъзна любовта

Нещо прошепна в ухото ми и каза

Че ти не си сама,

защото аз съм тук с теб

Мислех, че си далеч

аз съм тук, за да остана

Но ти не си сама,

защото аз съм тук с теб

Мислех, че сме далеч, разделени

Но ти не си ссама

Просто друга нощ

помислих, че те чувам да плачеш,

молиш ме да дойда

и да те прегърна

Мога да чуя молитвите ти

Ще отнеса товара ти

Но първо имам нужда от ръката ти,

тогава Завинаги може да започне

Всеки ден седя и се питам

как се изплъзна любовта

Нещо прошепна в ухото ми и каза

Че ти не си сама,

защото аз съм тук с теб

Мислех, че си далеч

аз съм тук, за да остана

Защото ти не си сама

Защото аз съм тук, за да остана

Мислех, че си далеч

аз съм тук, за да остана

Защото ти не си сама

Защото аз съм тук с теб

Мислех, че сме далеч, разделени

Винаги си в сърцето ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак не мога да повярвам - изминали са 20 години без теб А все едно беше вчера-когато се влюби в мен Все едно беше вчера-когато свирехме и пеехме с Янтра Обичам те,знаеш го Липсваш ми Много ми липсваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Болката понякога е непреодолима.Един стих от мен,да споделя болката. Липсваш ми,не знаеш колко, дали вселената би замряла, ако знаеше това, дали океана би се разбунтувал, ако знаеше това. За мен бе цялата вселена, събрана в един човек. За мен ти бе всичко, началото и края. Не ме интерисува ,какво знаят. Не ме интерисува,как живеят. Не ме интерисува,какво говорят, това съм аз и го зная.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Загина при изпълнение на служебния си дълг,в казармата

Военните покриха всичко

Нямаше писмо,нямаше нищо,знам че е бил убит

Знам че не се е самоубил

Обичахме се толкова много

Исках той да бъде първият мъж в живота ми

Имахме мечти...

Завърши със златен медал Икономическия техникум във Велико Търново

А как свиреше на китара...

Изминаха 19 години,а аз не спирам да плача за теб

Песента на Джейсън Донован "Писмо,запечатано с целувка" беше и си остава нашата песен

Чакай ме,при Господ,ще бъдем заедно отново

Защото ти си Моето Момче

Защото се обичаме

Евала ти правя! ;) Изисква се голяма сила и упоритост да преживееш това, но все пак живота продължава! Много съжалявам за случилото се Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Freddy го е казал: Show must go on !

Редактирано от MistressLinda (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изминаха 24 години без теб.

Но винаги си с мен и още те обичам.

Липсваш ми липсваш ми липсваш ми

за теб, нашата песен

целуни ме, където и да си сега, помилвай ме

http://vbox7.com/play:ec44ecad5c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинявай, ако е много лично, но сънуваш ли го често? сигурна съм, че те пази. още веднъж се прекланям пред смелостта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече мога да продължа, благодаря ти.

Ще ти го кажа и там, у Дома, някога.

Усмихни ми се пак от някоя звезда нощем в небето, посвири ми на китарата от Луната и ми пожелай късмет.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей пак Слънчицето ми

само да ти кажа че ще си пазя късмета

А да - и разбрах и защо нямаше и звезди и Луна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нашата песен

никой не я заслужава освен теб

http://www.youtube.com/watch?v=FrKPvjdxGEw

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

27 години без теб

8016674g.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...