Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Взех книжка! Как да си получа?

Препоръчан отговор

Копие на дипломата? Как като има хора, които са още учащи в гимназии, а имат и книжки?

Едит: Или става въпрос за основното образование?

Основно образование-8 клас!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
може!всичко е възможно!няма да споря! :help:

Добър избор biggrin.gif

Totalll, основното образование като минимум, но става и с тази за средно или висше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Самият аз съм писал в темата преди някой друг месец. Някакво мазно объркване е настанало у мен :help:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ,след една година и 5 явявания успешно си взех и двата изпита-теория и практика,но понеже се разделих не до там добре с инструктора сега незнам какво да правя! Записах се на БЧК,знам че след това трябва да отида в КАТ,какво трябва да нося:удстоверение че съм изкарала теоритична и практическа част,което не е протокола от изпитите,а документ от инструктора че съм завършила курса и друго какво ми трябва?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Днес ,след една година и 5 явявания успешно си взех и двата изпита-теория и практика,но понеже се разделих не до там добре с инструктора сега незнам какво да правя! Записах се на БЧК,знам че след това трябва да отида в КАТ,какво трябва да нося:удстоверение че съм изкарала теоритична и практическа част,което не е протокола от изпитите,а документ от инструктора че съм завършила курса и друго какво ми трябва?

отговорът е малко по-нагоре,ама няма кой да погледне:

В КАТ се ходи с:

- удостоверение от инструктора за завършен курс и успешно взети изпити

- удостоверение за преминат курс при БЧК

- свидетелство за основно образование и копие от него

- медицинско от личния

- лична карта

- две снимки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

А случайно някой да знае дали документа за успешно преминаване на този курс има срок на валидност, защото на мен ми остава 1 година до книжка,а ми се иска да го взема сега.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А случайно някой да знае дали документа за успешно преминаване на този курс има срок на валидност, защото на мен ми остава 1 година до книжка,а ми се иска да го взема сега.

За да започнеш курс за шофьори кат."В",трябва да имаш 17 години и 9 месеца !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоя глупав курс за първа помощ е спасявал животи :clap: но както и да е .. курса в БЧК не се ли минаваше преди започването на курсовете ?

БЧК-Седиш 6 часа в безмислени приказки.Пускат ти едно ниско платено филмче с четирима актьори.После решаваш едно тестче от 15 въпроса кадето трябва да допуснеш максимун 3 грешки цена 39лв ако не се лъжа може и да е 49.Медицинското минава доста по-бързо влизаш при докторката показва ти една стара тетратка с числа направени от точици и ти го дава на цена от 20лв.После завличаш всичко което имаш в КАТ и там си попълваш една молбичка.Стандартна =30дни. 25лв. Бърза =3-7дни. 44лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване