Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kai_99

Максим Стависки катастрофира край Приморско

Препоръчан отговор

И алчността на някои хора. Нали прочетехте внимателно кой е завел иска ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето, в цялто това дело , като се замислите има доста аморалност : 1.)Шофирането на Ставийски пиян 2.)Съмнителното правосъдие, което Ставийски получи 3.)Поведението на баща й, който харчеше даренията за хазарт. 4.)Абсурдът, че главен дарител в кампанията беше Петър Христов - един от основателите на СИК в Търново 5.)И за капак - последното решение на съда и жалките "Дженерали". Цялата сага май е огледало на идиотското общество в което живеем, и което сме създали самите ние. Не знам даже, коя от всичките 5 точки, които избрих по-горе е най-възмутителна. А може би живеем в пиеса на Бекет ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето, в цялто това дело , като се замислите им доста аморалност :

.......

А може би живеем в пиеса на Бекет ?!

Аморалността се вижда с просташко око. Да, живеем в пиеса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Максим Стависки:

Бях в шок, когато разбрах, че Мануела трябва да плаща

Мануела Горсова, която пострада тежко в катастрофата, причинена от Максим Стависки, е осъдена да плати на световния шампион по фигурно пързаляне. Състав на Софийския градски съд отхвърли иска на Мануела Горсова срещу него и застрахователната компания на Стависки за имуществени вреди в размер на 189 000 лв. като неоснователен и недоказан.

Мануела трябва да плати близо 21 000 лева съдебни разноски - 8000 лв. на Стависки и 12 000 лв. - на застрахователната компания. Исканата от адвокатите на момичето сума е стойността на парите, дадени за лечението й в Израел.

Застрахователят се отказва да търси тези пари от Мануела Горсова.

Когато чух, че Мануела трябва да плаща на Максим, и аз бях в шок и веднага питах адвокатите. Естествено, че не искам никакви пари, аз дори платих разноските по делото веднага щом разбрах, коментира Максим.

Платих тока и лекарствата, а Горсов искал пари кеш, каза световният шампион.

През последните години много неща се изписаха и не всичко е истината. В един момент аз дори започнах да се колебая, но аз го познавам от толкова време. Били сме заедно във всякакви премеждия и моменти, точно затова успях да се абстрахирам от всичко. Много трудно се взема решение да останеш до някого след такава тежка случка и ако нямах доверие в него или не го познавах, можеше и да си тръгна, каза Албена.

Максим допълни: "Винаги сме били един за друг и един до друг. Аз й предложих няколко пъти да се махна от живота й, но срещнах дори агресивна реакция".

250 000 лева е платил Максим на семейството на Петър, а само по дарителската сметка на Мануела е превел 127 000 лева.

Много хора мислят, че се лигавя и се смятам за жертва, но не е така. Аз съм виновен. Жертва обаче е и Албена, както и нейното и моето семейства, допълни Стависки.

БЛИЦ

:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук може да се види решението по делото. http://scc.spnet.net/scc/?p=1462#more-1462 И още малко информация. http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=930282 http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=930183

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фарс http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Пфу!

Ти ли го написа сценария-че съдиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Денкова и Стависки отново изправиха на крака руската публика в гала-концерта на шоуто за кънки на лед "Купата на професионалистите" http://www.youtube.com/watch?v=lYiLszFyRU4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е няма две мнения по въпроса -

невероятни са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

факт, невероятни са, само дето той уби човек, докато шофираше пиян

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

факт, невероятни са, само дето той уби човек, докато шофираше пиян

и още един факт,преди това беше лице на кампанията "Аз не карам пил"...каква ирония..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и още един факт,преди това беше лице на кампанията "Аз не карам пил"...каква ирония..

Че съм твърд атеист - всички знаят, но никога не съм отричал баланса във вселената - иначе щеше да настъпи хаос който да погуби всичко. Източните култури го наричат с една дума, коята целият свят е приел - карма.Иронията е едно на ръка, аз до ден днешен недоумявам защо този човек не лежа дори 1 нощ в затвора - погуби два детски живота, единият с фатален край, другият инвалид... Просто колкото и да е добър в това, което прави никога няма да си променя мнението, че трябваше да лежи поне 10 г. в затвора, особено заради иронията, че беше лице на тази кампания, направи горното + имал е алкохол в кръвта - но темата е дъвкана, дъвкана в държавата ни дори сутринта спорих с приятелката:Закони има - уви няма кой да следи за тяхното спазване и съответно няма кой да наказва ефективно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че съм твърд атеист - всички знаят, но никога не съм отричал баланса във вселената - иначе щеше да настъпи хаос който да погуби всичко. Източните култури го наричат с една дума, коята целият свят е приел - карма.Иронията е едно на ръка, аз до ден днешен недоумявам защо този човек не лежа дори 1 нощ в затвора - погуби два детски живота, единият с фатален край, другият инвалид... Просто колкото и да е добър в това, което прави никога няма да си променя мнението, че трябваше да лежи поне 10 г. в затвора, особено заради иронията, че беше лице на тази кампания, направи горното + имал е алкохол в кръвта - но темата е дъвкана, дъвкана в държавата ни дори сутринта спорих с приятелката:Закони има - уви няма кой да следи за тяхното спазване и съответно няма кой да наказва ефективно...

може и да е така..

Но ако беше влязал в затвора нямаше да има такъв скандал  и щеше да се потули и забрави.

За радост или съжаление,ако беше влязал за 10г щеше да излезе след 6 чист изплатил дълга си към жертвите донякъде но...

Опитвайки да спаси белия си задник от загорелите затворници си вкара още по-голям и плати много висока цена за това..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не съм от много вярващите, но този човек ще си плати някой ден, там горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами такива са ни "законите"

Кирил Маричков и той толкова осъден колкото Максим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...