Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предложение за един готин уикенд в планината

Препоръчан отговор

След дълго плануване и обмисляне на идеята да се съберем някъде на въздух в планината за няколко дни съветът на ентусиастите :hush: (с членове моя милост, Юнак-а и Tragedy ) решихме да ви предложим дати 24, 25 и 26 юни и място - Априлци (или нещо в околоността).

Идеята е да резервираме стаи в къщи (или цяла къща ако намерим, зависи и все пак колко хора ще сме) там. Предвид това, че започва сезона трябва да го направим по-рано и да платим капаро (ако е необходимо).

Засега заявили участие сме:

аз и Tragedy,

Юнак

Destiny с нейното мило и

chenkete®

6 до тук. Искрено се надявам да има още...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 76
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Малко разяснение по предложението:

Априлци е малко курортно градче, разположенот в полите на Стара Планина под връх Ботев. Климатът е планински, не е много хладно и е супер приятно през лятото. Има няколко работещи басейна, които привличат доста туристи. Край градчето минава планинска река, която през лятото става за къпане.

Идеята е да комбинираме планински отдих, разходка из природата, пикник, къпане в реката и як купон вечерта. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се половинката ми да се освободи така че ме бройте с две места.

Сега ме подсетиха че тогава са избори и няма да се продава алкохол.

Така че носете си повечко. Аз съм се подсигурил :hush:

Редактирано от chenkete® (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята е много добра.

По принцип тези места като Априлци и Чифлика са много яки.

Ние много често правим купони там.

На Чифлика може да се наемат стаи или бунгала, а може и цяла къща със около 20 места,значи приблизително излиза около 15-20 лв. на стая, има си там един ресторант и много басейнчета с минерална вода.

Преди няколко дни бяхме за 5 часа изкъпахме се, изиграхме едно ръгби и на сутринта си тръгнахме.

Веднъж се изтупахме за един купон 30 човека и бяхме превзели една почивна станция за 2 дни. Те пък взеха на другия ден и я приватизираха и сега е в строеж предполагам поредното хотелче, но няма как.

Водата в басейните е доста топличка, но през нощта си става хладничко,а понякога особенно през зимата много студеничко.

Ако успея да намеря снимки ще покажа.

Поздрави.

Люси и Сандро

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз съм за хижа просто на палатки три дена е дост рисковано :)

Аз съм много навита да дойда, и ме бройте с милото - 2души ...

но имам един голям проблем тези дати, които сте предложили са ми невъзможни sad.gif

Имам дипломна защита точно тогава като възможните дати са от 23.06 до 7.07...още не са избрали ще има три дати в този период и аз немога да споделя с вас тези мигове щеше да ми бъде много приятно, но ви пожелавам на всички приятно изкарване!

Редактирано от varvarinata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми мога само да ви пожелая приятно изкарване

Аз Юли месец имам изпити и този месец ще огранича ексурзиите до максимум... Пък и точно 24ти не е от най-подходящите дни - предишната вечер е Bloody Sabbath

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз като Дарки ще ви пожелая приятно прекарване,защото няма да мога да дойда!!!Точно около тези дати имам изпити по френски език,че не един,а три!!! sad.gif

Еми...приятно прекарване!!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
cool.gif Пишете и мен,ама как ще се разберем. :drink: Така обичам веселбите не е истина. :) Взимам си отпуска. ;) Ще се размажеме там осещам
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хей Априлци е супер яко!! Препоръчвам на тези, които не са били непременно да отидат ... !! (снимката ми е правена там... )

Иска ми се и аз да можех да дойда... sad.gif

Приятно изкарване и мнооооооооооого весели моменти Ви пожелавам!! :);):clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отпадна причината да не дойдете заради съвпадението на купона с изборите. Вече можете да грасувате където си поискате. Само трябва до 14.06 да отидете в общината, кадето сте по местоживеене и да поискате някакво си удостоверение. Те ви отписват оттам и си гласувате, кадето си поискате. Аз си избрах Априлци. :)

Аре - тука има много вещи хора по всичко свързано с изборите - помагайте с точните подробности! :)

Още нещо - пак съм поръчал хубаво време! Доставчика е мой човек laugh.gif

Ако не вярвате - вижте това!

Редактирано от Юнак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ме е яд, че нямам физическата възможност да съм на купона. Няма как да съм на две места едновремнно. Ще го оставя за следващият път. Не мога а и не искам да изоставя другия си ангажимент през тези дни. Малко или много от тях ми зависи бъдещето в някои аспекти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много ме е яд, че нямам физическата възможност да съм на купона. Няма как да съм на две места едновремнно. Ще го оставя за следващият път. Не мога а и не искам да изоставя другия си ангажимент през тези дни. Малко или много от тях ми зависи бъдещето в някои аспекти.

<{POST_SNAPBACK}>

Ако не си в някоя избирателна листа - язък ти за напъните в темата за изборите и за пропуска на купона! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние с жена ми също имаме голямо желание да дойдем и да поразпуснем малко, така че ако някоя от бабите се съгласи да гледа детето за 2-3 дни, там сме.

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На Чифлика може да се наемат стаи или бунгала, а може и цяла къща със около 20 места,значи приблизително излиза около 15-20 лв. на стая, има си там един ресторант и много басейнчета с минерална вода.

<{POST_SNAPBACK}>

Аре мобилизирайте се бързичко да вземем една къща! Само, че някой да помогне като ни каже колко струва цялата и колко легла има. И повечко да сме - ще се справим cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо сте решили точно 24, 25 и 26 юни или по-точно в края на юни месец. Това е един от най-натоварените периоди за почти всеки човек. Почти всички учащи точно тогава имат изпити, трябва да учат и нямат никакво време. Има и избори. :sobbing:

Силно се надявам да помислите и да промените евентуалните дати за да могат да дойдат повече хора! Както повечето потребители и аз няма да мога да дойда защото имам изпити.

Според мен това трябва да стане след 10-ти юли.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избрали сме точно тези дати, просто защото много ни се ходи някъде, а те са най-скоро възможните. Разбира се, че общото желание е да сме повече хора, защото така ще е по-весело, но в крайна сметка, ако не бяхме казали никаква дата, щяхме да си говорим само хипотетично и колко много искаме.

Предложих тези дати, защото те са удобни на мен и на хората, с които имах възможност да говоря. Края на юни - защото вече е топло и все още не се е напълнило с туристи. Що се отнася до изборите - може да се гласува до неделя вечерта, където и да сме, ще можете да се приберете и да гласувате.

В крайна сметка, който има възможност и желание нека се присъедини към разузнавателната група :sobbing: Ще видим как са местата, ще вземем координати, ще тестваме водата в басейните и рекичките, ще начертаем маршрутите за ходене и ще подготвим Балкана за по-голямо събиране на Калдата през юли или август, или през юли и август cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Почти всички учащи точно тогава имат изпити, трябва да учат и нямат никакво време. Както повечето потребители и аз няма да мога да дойда защото имам изпити. Според мен това трябва да стане след 10-ти юли.

<{POST_SNAPBACK}>

Spursy - вземи си учебниците. Обещавам аз да те препитам. biggrin.gif

Полезното с приятното. :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Що се отнася до изборите - може да се гласува до неделя вечерта, където и да сме, ще можете да се приберете и да гласувате.

<{POST_SNAPBACK}>

Само да напомня че те са на 25 (събота). Идеята е добра, централния Балкан е много хубав. Малко ми е неудобна датата, и аз на 23 съм на концерт. Басейнчето (на открито) на Чифлика съм го пробвал на нощно къпане 6/7 януари не тази година, сняг наоколо, разкош. На някоя от следващите дати може да се съберем и на моята вила, пак е в троянския балкан, за 15 - 20 човека има място.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не знам защо сте решили точно 24, 25 и 26 юни или по-точно в края на юни месец. Това е един от най-натоварените периоди за почти всеки човек. Почти всички учащи точно тогава имат изпити, трябва да учат и нямат никакво време. Има и избори. :camera2:

Силно се надявам да помислите и да промените евентуалните дати за да могат да дойдат повече хора! Както повечето потребители и аз няма да мога да дойда защото имам изпити.

Според мен това трябва да стане след 10-ти юли.

<{POST_SNAPBACK}>

Spursy, от горчив опит знам, че когато почнат да се правят много уговорки, работата се разваля. Вече видяхме какво стана с Пейнтбола, когато 15-20 човека заявиха твърдо участие, всички бяха сигурни, ние запазихме места и след това трябваше да гледаме гузно в земята, защото бяхме 9 човека.

Трудно е да намерим дата, която да е удачна на всички, все ще има хора, които ще имат ангажименти и невъзможност да дойдат и затова действаме на принципа, че по-добре да повторим, отколкото да отлагаме, защото иначе може и никога да не отидем.

Мирето го каза страхотно, че ще утъпчем пътеките и ще разузнаем басейнчетата, така че следващият път ще бъде още по-лесно да се организира цялата работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех така ми се искаше и аз да ида с моята съпруга ,но то е работа ,изпити ,дете и т.н......Там още не съм ходил.Сигурно ще бъде супер.......Желая ви да си изкарате най-готиния купон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След известно разглеждане на офертите, започнахме да се ориентираме към една чудесна почивка в китното селце Рибарица.

Имаме достатъчно много оферти, въпроса е да се каже точната бройка на сигурните хора, които искат да дойдат, за да можем да запазим места.

Трябва ни сигурна бройка, защото почти навсякъде стопаните искат да се остави известна сума за предплащане.

Нека всички желаещи да дойдат да пишат тук, за да можем в понеделник вечерта най-късно да уредим нещата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
cool.gifАз сьм сигорен батенце,ще взема и ракиика от нашата само да се чуем да се разберем за дата и час на сбирката,вероятно ще си водя и приятелката,щот не ми вярва нещо :eek: Знаеме закво става навапрос като сьм сам ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване