Премини към съдържанието
RaLi4kA_

Какво бихте направили за човека, когото обичате?

Препоръчан отговор

Гол в женската баня влизам... :)
Бих искал да присъствам и да видя как ще излезеш... Като дъска заедно с вратата или като ракета заедно със стъкла от прозореца biggrin.gif Редактирано от Tramway (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нещо реално ще направиш ли за нея? Защото това всичкото е отново бля-бля и показва, че май не я обичаш истински.

дефинирай реално като си толкова отворен??? поне не е нещо банално..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
дефинирай реално като си толкова отворен??? поне не е нещо банално..

Ами например вместо на звездите да я заведеш на пътуване из интересни места по света; да й доставяш приятни емоции с ходене на концерти, филми и т.н; да й доставяш удоволствие с купуване на подаръци; да й помагаш при решаване на разни проблеми (намиране на работа, учене и т.н.); да осигуриш жилище за двама ви... Мога да изреждам още мно-о-о-о-го. Пък междувременно я целувай и прегръщай колкото си щеш. Ама само с туй няма да минеш, любовта не е безплатна, трябва да се бръкнеш, да вършиш доста работа (вкл. и например да боядисаш апартамента на баща й). Аз затуй се дразня от разни писания, взети от бразилски сапунки.

Редактирано от Tramway (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами например вместо на звездите да я заведеш на пътуване из интересни места по света; да й доставяш приятни емоции с ходене на концерти, филми и т.н; да й доставяш удоволствие с купуване на подаръци; да й помагаш при решаване на разни проблеми (намиране на работа, учене и т.н.); да осигуриш жилище за двама ви... Мога да изреждам още мно-о-о-о-го. Пък междувременно я целувай и прегръщай колкото си щеш. Ама само с туй няма да минеш, любовта не е безплатна, трябва да се бръкнеш, да вършиш доста работа (вкл. и например да боядисаш апартамента на баща й). Аз затуй се дразня от разни писания, взети от бразилски сапунки.

нека да не прекаляваме чак да боядисъм на баща и апартамнета biggrin.gif иначе а другото съм сагласен:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези неща и без любов стават. А ти си циник biggrin.gif:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тези неща и без любов стават. А ти си циник biggrin.gif:)

могат ама кои ще го направи ако не е наи близкия ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
изхождайки от тезата,че "животът е болка и страдание",най-доброто,което мога да направя за любимата си е да я убия. :)

Мда.най-доброто решение е това.Така ще и спестя мъките....

Тъй като обаче ме ядосва честичко-ще я оставя да живея-за да се мъчи,заедно с мен! biggrin.gif

Хахах... това е едно от възможните решения. От друга страна можеш да премахнеш причините за болката и страданията.

И да живеете щастливо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хахах... това е едно от възможните решения. От друга страна можеш да премахнеш причините за болката и страданията.

И да живеете щастливо.

Мда.

Само че,Вало-много пъти съм казвал,че да разбереш какво е "щастие",и да му се насладиш-трябва да знаеш какво е "нещастие". cool.gif

И за предпочитане е да редуваш периодите на едното състояние с другото (май ме избива на циклофрения :) ) за да можеш пълноценно да живееш живота си,заедно с жената,която е до теб. :beat:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се казва - "Бих умрял, заради приятелите си. Живея, заради човека, когото обичам." Като изхождам от това, излиза, че бих направила всичко, освен да умра заради него (пък и съм сигурна, че ако той също ме обича, при никой случай няма да иска да умра заради него, за да му доказвам любовта си. Затова най-правилно според мен е, да посветя и да съобразявам живота си с любимия ми човек. Ако всяка една мисъл, предхождаща действията ми, е замислена ако не да направи щастлив, то поне да не вреди на любимия ми човек, съм сигурна, че той би го усетил и би разбрал правилно намеренията ми и вероятно би се чувствал добре. Оттам нататък всякакви допълнителни доказателства за обичта ми, биха били в плюс, естествено, но т'ва според мен е основата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За любимата си съм правил неща,които не са ми привични-не съм спал,когато ми се спи,ходил съм на места,на които не ми се ходи,даже съм се правил,че ми харесва,гледал съм нейни любими филми,на които за да не умра от скука съм разсъждавал колко са страхотни и какъв огромен смисъл има в тях,радвал съм се на кучето и,което едва дебна да сритам под масата,ял съм бои,само да и се докажа че съм ревнив,купувал съм и сладолед,когато съм бил гладен като куче,но съм нямал повече пари,правил съм се на маймуна пред приятелките и,да покажа колко съм готин,както тя очаква от мен,държал съм я за ръка в най-големите жеги,промъквал съм се като престъпник в тях,защото техните да не видели,кръшкал съм от училище,изключиха ме съответно,свих кинти от нашите да и купя подарък за рождения и ден,пак ядох бои,което тя взе за романтично,а аз-не толкова,накрая ме нарече смотаняк и тръгна с друг...може би трябваше да и свалям звезди....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Зелена светлина.

"Ако обичаш някого, направи го свободен."

Тоя филм го нема почти никъде.Свобадата винаги се превърща в анархия

Редактирано от ivo23 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тоя филм го нема почти никъде.Свобадата винаги се превърща в анархия

Ами... аз току - що го направих. Да видим последствията biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре го убий cool.gif Добро ще сториш не само на него ,ами и на други :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По-добре го убий cool.gif Добро ще сториш не само на него ,ами и на други :speak:

Ти да мълчиш biggrin.gif

Една песен ти глася на тебе, и едно наздравенце biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

infinity1305, гол в банята влизам за теб. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
infinity1305, гол в банята влизам за теб. :speak:

Ми... щом ме обичаш...

Спамер такъв.

Ъъъъъ... колко гол...?? biggrin.gifcunning.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе, хе... Аз бих оставил на мира човека, когото обичам. Винаги единия обича повече от другия, а понякога само единия. Значи тогава какво следва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хе, хе... Аз бих оставил на мира човека, когото обичам. Винаги единия обича повече от другия, а понякога само единия. Значи тогава какво следва?

Ми да - Зелена светлина.

Когато обичаш някого, направи го свободен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И много правилно си направила Лора :)

Умните хора са казали: "За да запазиш любимият човек му дай свобода и обич"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих направила всичко, което иска от мен, стига да мога да го изпълня :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто - е да го напрвиш."

-> Не се изсилвай. (Нищо лично против теб и мнението ти. Не ме разбирай погрешно. Даже ще се радвам, ако мислиш така и сериозно заставаш зад мнението си.)

Просто... едно е какво БИ направила, друго е ДАЛИ би го направила. След време т'ва става ясно. Обикновено, когато "опре" до нещо, хората се разколебават, размислят, отказват се от думите и намеренията си. Света бил за смелите ...на теб живее ли ти се?

(Относно свободата - иначе много хубаво и правилно, но то човека си има свободата по конституция. Просто да не накърняваш това му право, е достатъчно. Но това не значи, че тепърва ТИ му даваш свободата. Просто не му я отнемай... Ако това стане... - просто хората "хапят" и си бранят личното пространство всячески. Нормално. Ако човек превърне правото си да избира в свободия и свободата си - в анархия, значи не е разбрал правилно жеста, който му се оказва, нито може да оцени това, което му се предлага. Но границата между свобода и самота е малка, а някои хора не искат да бъдат самотни...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да се мисли когато обичаш правиш всичко,което би усмихнало половинката ти и ако това се окаже малко правиш и невъзможното любовта е нещото което ни кара да постъпваме дори налудничево но си заслужава :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма какво да се мисли когато обичаш правиш всичко,което би усмихнало половинката ти и ако това се окаже малко правиш и невъзможното любовта е нещото което ни кара да постъпваме дори налудничево но си заслужава :clap:

Напълно съм съгласна.Любовта е единственото нещо, което си заслужава да жертваме всичко останало заради нея и любимия ни човек !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.