Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

1. MSI FX 5600VTDR128 -има всичко ТВ,Радио,VIVO,Дистанционо,12CD Drivers Software Games Само един малък недостатък ,че платката е толкова претрупана с екстри и ртябва да качиш 4CD-та с простутии уж за да я подкараш и като наи накрая е подкараш Windows-a се е побъркал от дривери и не можеш и една игра да си пуснешsad.gif

2. EPOX 4PDA3i3 Пълно дърво не става за Clock По зле е и от най-убития Gigabyte

3.Kлавиатура Compaq Multimedia (нагоре+наляво+N) забива и естествено мантинелата е твоя (NFS-UG 1/2)

4.Maxtor 2х60GB 7200 8cache 2X80GB 7200 8 cache 4HDD-та за 2 месеца. Цялата Diamond Max 9 Серия са боклуци!!!!!!

Tова е за нищо друго не съжелявам по ПЦ-то си Всичкия ми Hardware в него е броикаджииски и е супер Preformace

Редактирано от Minotavur (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 67
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

1. MSI FX 5600VTDR128 -има всичко ТВ,Радио,VIVO,Дистанционо,12CD Drivers Software Games Само един малък недостатък ,че платката е толкова претрупана с екстри и ртябва да качиш 4CD-та с простутии уж за да я подкараш и като наи накрая е подкараш Windows-a се е побъркал от дривери и не можеш и една игра да си пуснешsad.gif

2. EPOX 4PDA3i3 Пълно дърво не става за Clock По зле е и от най-убития Gigabyte

3.Kлавиатура Compaq Multimedia (нагоре+наляво+N) забива и естествено мантинелата е твоя (NFS-UG 1/2)

4.Maxtor 2х60GB 7200 8cache 2X80GB 7200 8 cache    4HDD-та за 2 месеца. Цялата Diamond Max 9 Серия са боклуци!!!!!!

Tова е за нищо друго не съжелявам по ПЦ-то си Всичкия ми Hardware в него е броикаджииски и е супер Preformace

<{POST_SNAPBACK}>

Minotavur "Preformace" бих те съветвал друг път да преглеждаш съобщението преди да го пуснеш!Иначе съм съгласен че MAXTOR са скапаняци и аз имах един хард диск на тях и тои изгоря доста здраво ама то не е за разправяне сега съм на SEAGATE с съм много доволен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не аз, но баща ми /той ме изненада ДНЕС с тази покупка/

Sony DCR-HC32Е камера. 1000 лева. Съкс! С лошо качество снима, а на твто изглежда що годе добре. Аз вече имам цифров фотоапарат канон, от който съм много доволен, той също може да записва. Абсолютно нямаше нужда. 1000 лева за нищо особено! Снима с резолюция 320 на двеста и нещо си. Това ако не е абсурд...

П.С. проверих да я дигна, не може ...повече не поддържа :)

Редактирано от tao (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствената покупка за която съжалявам е видео картата ми която за съжаление се оказа от дефектна серия на Ge Force FX5200 :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

видеокарта GF5200

всеки път за да пусна компа трябваше да я натискам с пръст щото беше по тънка и хлопаше в слота и не правеше хубав контакт

сега я смениха за GF 5500 и засега е добре

доколкото може да е добре една GF 5500

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че си смених оператора! Сега съм на Мтел и мисля, че съм прецакан! ЩЕ се убедя в правотата си като излезне първатс сметка.

Яд ме е на телефона ми SonyEricsson T230 - тогава ако бях дал малко повече кинти можех да си зема нещо мноу по-яко. Ама то човек цял живот се минава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се включам към групата на тунерите ТВ Тунер pixelview play tv pro.

Изтраях го точно 1 седмица. Софтуера му е отвратителен - бегло си спомням, че трябваше на държава да избереш Унгария??? или нещо такова - не помня и качеството на кабелната също е отвратително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

И аз да се включа миналата година купувам 4 LG 17 FLATRON монитора и всичко нагласено пуснато само мониторите остават и пускам аз машините и какво да вида тук там криви образа, нямаше нито един с другия да има еднакъв образ, един изпадаше в някакъв suspend та гасиш монитора включваш и тръгва. Е на края ги изгорях леко по леко та ги смених с MAG като че ли е по добре хехе (се пак да не забравяме че това е техника и трябва да очакваме всичко от нея). Второто та преди две години купувам една видео карта Gforce …. Не се сещам кой модел беше но за сума ти пари към 190$ беше и какво става пускам я аз всичко инсталнато и се почва яко забиване размазване на образа и т.н. картата излезе дефектна имаше проблем по пистите ама то хубаво хехе 4 смених ..... Абе има много такива неща. За това като взимате нещо го оглеждайте добре особено ако е от една фирма предполагам всичкия знаете там срещу 1РПУ в София cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Voodooto & niki955 - PixelView не са чак толково лоши тунери.

За качеството им има огромно значение какви сплитери и кабели ползвате, както и естествено сигналът на кабелния ви оператор :)

Иначе за софтуера - винаги е добре да си карате с допълнителни програмки...

Вадил съм невероятна картина на предишния, но от глупост го продадох sad.gif Колкото до сегашния (пак PixelView) - няма драйвери за него (и за 99% от останалите тунери) под XP64 :)

Покупките с които определено се прецаках бяха Proview монитор и Sony CD-ROM, а баща ми бере ядове в момента с някакъв SOGO DVD Player.

С монитора имах грижи преди много време и си спомням, че щях да ослепея накрая, ако не беше гръмнал сам :)

Плеъра е ужас - ужким "чете и пуска" всичко - а на практика подкарва каквито носители и кодеци си хареса.

Колкото до Sony-то - ами както каза един приятел - "Китайски Sony-та няма!" - т.е. прочетете ли Made in China на Sony компонент, не се и замисляйте да го купувате, или като мен след първия месец ще си го биете в главата (четеше на 4х скорост, бучеше като развален трактор и обичаше да забива машината)...

Редактирано от Q-tech (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднъж се прецаках да си купя Linux с обложка и повече няма да повторя !

Главно заради обложката го взех, а те ми донасят някаква си кутийка с лина и черно бяла обложка, за невероятната цена от 5лв. Ебати, повече никога !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С две ръце за дисковете PRINCO ;) Четох някъде, че имало лоша партида , но на мен от 10 диска ми тръгнаха само 5 и загубих цял ден от отпуската си, а щях да ходя на море!

Друго за което съжалявам е , че си взех GF 6600 на CHAINTECH 128 MB, a ASUS N6600 256 MB беше даже по евтина .Разбира се надявах се паметта и да е по бърза, но уви :) освен това GF6600 GT щеше да ми свърши по - добра работа и нямаше да мисля за за смяна на видеокартата още на първата седмица

И още : никакви CELERON-и ако ще играете игри! Мноо яко ме метнаха с тия 'геимърски' CELERON-и

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Горчиво съжалявам,че си купих USB-пакет(не работи),нова мишка(и тя не работи),слушалки с микрофон(и те кат предните два боклука - не работят),както и съжалявам за многото пари(общо),който плащах при всяко посещение на програмиста(всяка седмица,вируси,тва беше отдавна за щастие) и парите,които съм давала за глупости от сорта на книги за Уиндоуса.Нивируятно,ну факт!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги ще съжалявам за покупката ми на 29' TV SAMSUNG няма такъв боклук(беше с 2 тунера) купих го преди 2 години и за 6 месеца го носих 7 пъти в сервиза им и накрая ми дадоха листче с начина по който се оправя.Веднъж ми го смениха ,но дефекта си продължи и накрая с много усилия ми върнаха парите ,та си взех PHILIPS (само да ви дам малко пояснение оказа че този дефект се е появил при 400 телевизора от 3000 в пратка.после-носих го 3 пъти а този ТВ тежеше 65кг-докато накрая не ми дадоха сервизните настройки да си го поправям) Сервиза за незапознатите е в първия магазин на техномаркет-а)

Другото нещо е микровълнова естаствено SAMSUNG нея я взех преди ТВ и сега си изпатих за 2 години и 4 месеца се прецака магнетрона-човека от сервиза ме съжали и ми каза, че ще я оправи ама повече ако се счупи да не му я нося безмислено за тея пари ще си купиш нова!!!

ЗНам че моите покупки не са хардуер ама ПО-ЛОшО от това да си вкараш марката SAMSUNG у дома НЯМА. за момента само монитори на тази марка май не се издънват.... много ама кой знае

Редактирано от tedier (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Съгласен съм за самсунг (с изключение на мобилните телефони, ползвам V200 вече трета година). Преди година си взех дигитален фотоапарат Самсунг (не си спомням модела), но беше толкова зле горката машинка, че съжалявах на втората минута.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих навремето CD-записвачка LiteON впоследствие DVD-записвачка LG. Мисля ,че повече няма да купувам никакви оптични устройства на тези 2 фирми... :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди много години дъно и процесор Cyrix...

Не знам дали на някой му е забивал компютъра под дос...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам изградена тактика за закупуването на hardware.

Не се се хвърлям да купувам задалжително най-новите технологий.

Предпочитам да купя последния

модел от последната серия за да ми е мирна главата и не на последно място желателно е всичко да е ASUS.

Иначе съжалявам за DVD-RW LG,за която по късно се оказа че е била калпава партидата сега бих си купил PIONEER препоручвам го и на вас

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не си купувайте LG! Най-големите боклуци. Предпочитам записвачката ми да живее по-дълго и да покаже стойността си. NEC е истината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сравнително отдавна - един хард диск 40ГБ Quantum... диска все още работи, но когато си реши и само изправен вертикално. В Jar не поискаха да го сменят, защото ми били дали гаранция 1 година, нищо че производителя дава цели 3 за него...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...
АЗ СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ СИ КУПИХ МУЛТИФУКЦИОНАЛНО УСТРОИСТВО 3В1 MFC-220С- BROTHER ,И ТО СЕ ПРЕЦАКА.НЕЩО СЕ ЗАПУШИ.СИГУРНО ЗАЩОТО ПОЛЗВАХ НЕ ОРГИНАЛНИТЕ МАСТИЛНИЦИ.И СЕ ГА СЕ ЧУДЯ КВО ДА ПРАВЯ ТРЯБВА ДА ГО ВОДЯ НА РЕМОНТ НЯКОИ ДА ЛИ ЗНА КАДЕ ИМА СЕРВИЗИ ЗА ТЯХ.

Опитай в сервизите на XEROX. Разпространяват се и от тях.

Успех!!!!

Суважение:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжелявам, че навремето си купих dvd система Mustek. Вярно, тогава dvd системите не бяха толкова навлезнали в България, пък и беше евтина - 360 лева, а Samsung струваше около 600-700 лева, ако не се лъжа. Така де, почти 1 години си вървеше и накрая изгоря захранването, а поради ниската цена е нямало никаква защита и така изгорял и усилвателя (който беше в плеъра), тунера и кой знае още какво... Оттогава, ако си купувам нещо, го купувам качествено. Ако ми е прекалено скъпо, не го купувам.

И аз ви съветвам да се отдалечавате от дисковете на Princo и Оптикъл Сторидж АД Стара Загора, особено от дисковете на последната фирма.

Друго, за което съжалявам е, CD Тошиба. Купих го 98 година и след малко повече от 1 година се скапа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да добавя разочарованието си от Pixel View TV Pro. Боклук та няма на къде! Косата ми побеля с този тунер. Някъде из форума бях видял, че не са доволни от LG 52x, аз от две години си я ползвам и до сега не ми е вадила проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук гледам доста свестни марки оплюти само заради 1-2 дефектни модела, еми то така или иначе всички марки имат дефектни модели, ако тръгна така, трябва да не остане свястна марка и да пропагандирам "За бога братя и сестри НЕ КУПУВАЙТЕ!!!", но не е там работата, еми към настоящия момент имам три хард диска, два Maxtor и един Quantum Fireball , Maxtor-четата са един 40 Гигабайта 2 MB cache АТА133 и един 250 Гигабайта 16 MB cache пак АТА133, а Quantum-а е 20 Гига с 2 MB cache АТА 66, до сега само с 40 Гигабайтовия имах малки ядове, но те се оправиха в последствие и досега дисковете си работят добре, като Quantum-a е на 6 години вече и нищо му няма, незнам аз ли съм извадил късмет или хората, които са оплюли хардовете тук са попаднали на калпави бройки.

Към мониторите, еми коментар имам само относно Belinea, на няколко приятели, както и на мен ни изгърмя по един от основните цветове на кинескопа и трябваше да сменяме кинескоп, но това беше с по-старите модели на Belinea новите незнам как се представят.

От записвачките си проблеми не съм видял и до ден днешен, всъщност досега оптично устройство не съм сменял, нито CD-то ми TEAC 40x ми е правило някога проблем, нито CD-записвачката ми пак TEAC 52x24x52x ми е създавала ядове, нито пък DVD-записвачката на LG 4163B ми е правила проблем досега, за CD-записвачката знам защо има оплаквания, аз моята я взех още от първите бройки и ми струваше около 100$ , а няма и месец след това се появи същия модел и на визия същия, просто произведен незнам и аз къде, моя беше произведен в Малайзия, и новите бяха на цена от 50 долара, наполовина на това, което аз бях дал, но от тях масово хората се оплакваха, трошели дискове, аз с моя и до ден днешен си нямам проблем, та тук работата е както бе казал някой по напред в постовете по темата "Китайско SONY НЯМА" :) .

Най-голямата набутвация според мен обаче си остават дъната с чипсет Ali Alladin :) там не познавам човек, който да не се е оплаквал от такова дъно :)

Голяма набутвация бяха видеокартите на nVidia GeForce 4 MX и GeForce 5200, 4-ката MX не водеше по-нищо почти спрямо GeForce 2 МX, а 5200 беше под нивото дори на GeForce 3, ако изключим псевдо поддръжката на DirectX 9 на хардуерно ниво.

Подкрепям и мнението за "геймърските" Celeron-и, не струват спрямо дори моя доста стар вече, Athlon Palomino 1600+, единствено 64-битовите Селеронки може да ме бият.

И едно оплакване голямо от JNC захранванията, не струват ама изобщо, по спецификации са 300 Ватови, а всъщност държат 250 Вата, а и лесно горят от токов удар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване