Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Заоблените жени живеят повече от кльощавите

Препоръчан отговор

Изследователи от Института за превенционна медицина в Копенхаген са открили, че жените с по-широк ханш са по-защитени от сърдечни проблеми. За разлика от тях, жените с размер на ханша по-малко от 101.6 сантиметра, нямат такава защита. Според учените мазнините в ханша съдържат благотворно, естествено противовъзпалително вещество, наречено адипонектин. То предпазва артериите от разширяване и запушване. Заоблената фигура е била популяризирана от много жени - от Мерилин Монро и София Лорен до Кели Брук и Катрин-Зита Джоунс в днешни дни.

Професор Берит Хайтман, която води проучването, заяви: „Мазнините около стомаха са различни от тези около ханша. Ако нямате достатъчно мазнини около ханша, рискувате да получите сърдечен удар“. Мазнините около стомаха обаче е известно, че са потенциално опасни за здравето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като как ще стане тая работа, обикновенно като трупаш сланинки по ханша, трупаш и по корема :ph34r:

Редактирано от Brayan__ (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми напомни на тази тема!!! :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми мога само да кажа да спрете да четете жълта преса... че шефката ми щеше да остане на гладна диета след като прочете колко вредно е всичко, което не си си отгледал и приготвил сам :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе незнам кой живее повече , но определено предпочитам по-слабите :ph34r: .. а това за яденете УатЕвар :ph34r: няма живеем сто пъти я

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Сещам се за една моя "приятелка", която веднъж, стоеше на чина в кабинета по физика, аз тъкмо влизах в стаята, а тя ме загледа втренчено и каза:

" Ти ще родиш по - трудно, защото имаш тесен ханш". После се плесна звучно по нейния и рече:" Аз с моя голям ханш ще родя много по- лесно". А аз гледах като тресната и и казах,че е по- добре да родя трудно, отколкото цял живот да страдам, че г*за ми е като кофа.

Тъй че според мен това са го измислили по- едричките жени, за да се чувстват по- добре и за да потискат слабичките.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сещам се за  една моя "приятелка", която веднъж, стоеше на чина в кабинета по физика, аз тъкмо влизах в стаята, а тя ме загледа втренчено и каза:

" Ти ще родиш по - трудно, защото имаш тесен ханш". После се плесна звучно по нейния и рече:" Аз с моя голям ханш ще родя много по- лесно". А аз гледах като тресната и и казах,че е по- добре да родя трудно, отколкото цял живот да страдам, че г*за ми е като кофа.

Тъй че според мен това са го измислили по- едричките жени, за да се чувстват по- добре и за да потискат слабичките.

<{POST_SNAPBACK}>

колкото и да не ни се иска обаче това за раждането си е вярно! при тесен таз най-често се стига до операция (цезарово сечение), защото бебето не може да излезе. тъй че хич не е измислица от завист.. друг е въпроса, че най-вероятно е казано, заради завист ;)

Редактирано от kitty (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас! Тъкмо успях да сваля излишните си 10 килограма и да придобия мерки на манекен. И сега какво? Затлъстяването било вредно, ама и да си слаб било опасно. Добре, че близките ми не знаят какво е интернет. Откакто отслбнах ми носят статии за анорексията. А ако прочетат това - не ми се мисли. Все пак статии за анорексия се намират доста по-трудно от тези за сърдечни проблеми. :):):clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично не вярвам на това... ако става дума за клечките дето всякаш са болни от болимия... да, така е вредно е... но ако става за нормалното телосложение просто не ми говорете...

ani_2 поздравявам те за това, което си постигнала!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз лично не вярвам на това... ако става дума за клечките дето всякаш са болни от болимия... да, така е вредно е... но ако става за нормалното телосложение просто не ми говорете...

ani_2 поздравявам те за това, което си постигнала!

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря ти. То беше толкова лесно, та чак не е за вярване. Тези дни като ми остане малко свободно време ще взема да я напиша тая диета,че с нашата женска мания да изглеждаме добре и да сме слаби вярно ще си умрем. Ако не от сърдечни проблеми то от глад със сигурност. :bye: :bye: :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано всеки ще умре рано или късно ,да наистина по добре е да живееш по дълго обаче ако през живота си била някаква “сфиня” въобще няма да е хубаво всеки ще те отбягва дори и да си хубава в лицето (така мисля аз) ,а ако си слаба и имаш красиво тяло това е много голямо предимство дори и да не си чак толкова хубава.Аз харесвам много повече слабите жени. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе както казваше една участничка в Мис Макси Шоу в далечната 1996-та:

Абе колкото и да гладуваме, ще си умрем дебели и гладни, така че по-добре да си умрем само дебели...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе както казваше една участничка в Мис Макси Шоу в далечната 1996-та:

Абе колкото и да гладуваме, ще си умрем дебели и гладни, така че по-добре да си умрем само дебели...

<{POST_SNAPBACK}>

:wors::wors:

тъйй.. да се включа и аз :wors:

vipo, наистина ли мислиш, че хората се определят по външния вид? ама изобщо не зависи от това! всико опира до твоето мнение за себе си.. и както и да изглеждаш, ако си уверен/а и другите също ще те харесват. Не сте ли забелязвали как много дори и не толкова хубави момичета много хора ги харесват (става въпрос на пръв поглед, изобщо не говоря в момента за характера)? човек си има някакво излъчване, което при всеки е различно и много зависи от самочуствието ти. помислете върху това..

второ.. какво разбираш ти под "свиня"??! защото това за мене е много грубо и означава наистина адски дебел човек.. а малко хора са в такова тежко състояние. Виж американците ги има повече :wors: да приемем, че не си казал "свиня", а просто "дебела". Има много хора, които се харесват такива и изобщо не им пречи да си живеят нормално! излизат си, имат си много приятели и дори са душата на компанията (а и си намират и желаещи от другия пол.. се пак всеки със вкуса си, както е казано "За всеки вагон си има пътници!") Както казах всичко си е до нагласа. Лошото е, че винаги се намират разни бих казала глупаци, на които заниманието им е по цял ден да гледат "компютърните" каки от списанията и които изпитват голямо удоволствие да подбият и без това малкото самочуствие на пълните хора.

направо ме изумяваш! значи би си харесал една слаба, която в лице прилича на скумрия, отколкото закръглено момиче, много симпатична и "хубава в лицето" (както ти каза) ?? е всеки си има право на мнение, но мисля, че като станеш на годините наистина да знаеш какво искаш от едно момиче, ще си промениш мнението.. просто защото не е достатъчно само да си слаб, или дори и красив! (дори не е най-важно) защото ако този слабичък и красив човек до теб по характер е пълен идиот и не можеш и две думи да си кажеш с него, повярвай ми, изобщо няма да го търпиш заради външния му вид! защото най-често момчета (че дори и момичета) които си търсят някой САМО по външен вид, то е да се изфукат пред приятелите/лките си с хубавото гадже или пък заради секса.

хубаво е да поддържаш тялото си, но ако един човек те харесва по-добре да не е заради това. Защото тогава за него няма да има никакво значение дали си слаб или закръглен. Важното е ти да се чустваш добре в кожата си ;)

;) много се отклонихме от темата! cool.gif

Редактирано от kitty (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изследователи от Института за превенционна медицина в Копенхаген са открили, че жените с по-широк ханш са по-защитени от сърдечни проблеми. За разлика от тях, жените с размер на ханша по-малко от 101.6 сантиметра, нямат такава защита. Според учените мазнините в ханша съдържат благотворно, естествено противовъзпалително вещество, наречено адипонектин. То предпазва артериите от разширяване и запушване. Заоблената фигура е била популяризирана от много жени - от Мерилин Монро и София Лорен до Кели Брук и Катрин-Зита Джоунс в днешни дни.

Професор Берит Хайтман, която води проучването, заяви: „Мазнините около стомаха са различни от тези около ханша. Ако нямате достатъчно мазнини около ханша, рискувате да получите сърдечен удар“. Мазнините около стомаха обаче е известно, че са потенциално опасни за здравето.

<{POST_SNAPBACK}>

А сега де ;) !Кой ще ми каже последно за да нямам проблем със сърцето да пълнея или да отслабвам ohmy.gif ,да си пълен е рисково,да си кльощав също,малеее ква загадка.Тия учени няма ли с кво да се занимават,ами само ме объркват laugh.gif

Не взимай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш от него жив.

( Елбърд Хъбърд)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И според мен 'златната среда' е най-доброто

Много кльощавите жени на моменти те е страх да ги пипнеш, а пък съвсем пълните... знаете как е :)

Та така - хубаво е да има тук таме месце, което да се щипне ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
natikot има един акъл дето много го уважавам "Златната среда"

<{POST_SNAPBACK}>

Хмммм,ами аз със моите 170см 54 кг,вмествам ли се в тая "златна среда" ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
Сещам се за  една моя "приятелка", която веднъж, стоеше на чина в кабинета по физика, аз тъкмо влизах в стаята, а тя ме загледа втренчено и каза:

<{POST_SNAPBACK}>

И какво искаш да кажеш, че г*за ми е кофа, защото не се вписвам във вашите "перфектни" мерки?!?!?!?!? :) Вярно талията ми е далеч от 60те см. , Обаче гръдната ми обиколка няма и грам тлъстина, но е 120 нали?!?

А задникът ми е далеч от размерите на ведрото!

И какво си мислиш, че те лъжат като ти казват, че ще родиш по-трудно?!?

Напротив, приятелка на майка ми си умря докато раждаше, защото таза й тесен и не могат да се разкачат костите. А понеже фръцла и суетна и не ще секцио. "Като не искаш мира-на ти секира!" Аналогично е.

Честно казано всеки ще умре рано или късно ,да наистина по добре е да живееш по дълго обаче ако през живота си била някаква “сфиня” въобще няма да е хубаво всеки ще те отбягва дори и да си хубава в лицето (така мисля аз) ,а ако си слаба и имаш красиво тяло това е много голямо предимство дори и да не си чак толкова хубава.Аз харесвам много повече слабите жени. cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Ок, обаче ти ще се дразниш от маската на чироз и ще се ръбиш на кокалите й докато те посини!

И не смей така грубо и просташки да се изказваш защото ти гарантирам-някой ден ще гризнеш дръвцето!

Пък и дръж си скумрийте, никой няма да ти ги вземе :P .

П.П: А с моето симетрично лице, рижава коса, разноцветни очи; на моите 177-178 см и 75те ми кила?!? Гарантирам,че не можеш да ме наречеш скумрия в лицето по никой начин. Вайпо, още си малък за да разбираш от жени! :) :) biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво искаш да кажеш, че г*за ми е кофа, защото не се вписвам във вашите "перфектни" мерки?!?!?!?!? :) Вярно талията ми е далеч от 60те см. , Обаче гръдната ми обиколка няма и грам тлъстина, но е 120 нали?!?

А задникът ми е далеч от размерите на ведрото!

И какво си мислиш, че те лъжат като ти казват, че ще родиш по-трудно?!?

Напротив, приятелка на майка ми си умря докато раждаше, защото таза й тесен и не могат да се разкачат костите. А понеже фръцла и суетна и не ще секцио. "Като не искаш мира-на ти секира!" Аналогично е.

Ок, обаче ти ще се дразниш от маската на чироз и ще се ръбиш на кокалите й докато те посини!

И не смей така грубо и просташки да се изказваш защото ти гарантирам-някой ден ще гризнеш дръвцето!

Пък и дръж си скумрийте, никой няма да ти ги вземе :P .

П.П: А с моето симетрично лице, рижава коса, разноцветни очи; на моите 177-178 см и 75те ми кила?!? Гарантирам,че не можеш да ме наречеш скумрия в лицето по никой начин. Вайпо, още си малък за да разбираш от жени! :) :) biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Скъпа DeadSmurf, това, че "задникът ти е кофа" ти го казваш. Аз ни най-малко съм искала да те засягам, теб или някой друг от форума! Чрез мнението си се опитвах да кажа, че понеже тая моя псевдо приятелка има голям ханш(но не особено красив, защото има жени с голям, но добре оформен ханш и дупе)и не красив задник се опитва да насажда комплекси у момичета с нормално тяло като мен. Моят ханш съвсем не е малък за ръста ми - 160см. Явно тя не се чувства добре в кожата си и се опитва да си повдигне самочувствието на чужд гръб. Докато бяхме заедно, тя често ми повтаряше: "Колко ти е голяма устата", "Ти имаш много малък г*з", "Ужас, ти имаш много големи ц**и за твоето тяло"........като разбира се малко преувеличаваше с цел да ме накара да се почувствам неудобно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

Ми да са живи и здрави

Аз предпочитам да съм си 44 килограма

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване