Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Аз си преподписах договора за 2 години за 30,99лв, и ми се увеличи скоростта от 512 на 1024 и сам доволна да ви кажа има подобрение пониакога свалям даже и с 500мб добре е на мен ми стига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си преподписах договора за 2 години за 30,99лв, и ми се увеличи скоростта от 512 на 1024 и сам доволна да ви кажа има подобрение пониакога свалям даже и с 500мб добре е на мен ми стига.

хах,не можеш да сваляш с 500MB/s ,другото, което е - не вярвай какво ти показва програмата, с която сваляш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще теглиш с максимум 130KB/s не повече. За 1024 това е.

Иначе 2048 за 40 лв. е доста стабилно - 250KB/s.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тука нещо не се връзва. Бизнес пакетите нямат двойно по-висока скорост. 1024kbps=128Kb, 2048kbps=256Kb и 4096kbps=512Kb. Дугото е вярно. За да не говоря празни приказвки, ето виж страницата на БТК за бизнес пакета 4096 - тук.
Да. така е!Извинявайте, ако съм Ви подвел.

Просто нямах пред мен никакви документации и всичко го писах по памет, а и тая дъртоза... sad.gif

Ще теглиш с максимум 130KB/s не повече. За 1024 това е.

Иначе 2048 за 40 лв. е доста стабилно - 250KB/s.

Да, бе! 40 лв. -> 37 и стотинки. И не е стабилна 250 КБ/с действителната е около 222-240 КБ/сно под 220 мнооого рядко пада и то за кратко.

и аз го преподписах за 2 години, а сега 6е се местя в друг град и си оставям комп-а да баца savchev.selfip.com, а там ще пускам друг АДСЛ. Просто ме мързи да си го прехвърля....

ПС.Някой чувал ли е клюката, че БТК щяла да си продава сградата за 80,000,000 Euro в центъра на София? Много ми е интересно - те тез от VivaVentures се оказаха по-големи разбойници от наще мамалигари, бре... (айде да не се уливам, че тези редове не са за тука, а за "разни")

Айде бай!

С уважение: Ники Савчев

Редактирано от savchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

maxflair06@gmail.com Ще съм ви много благодарен ако ме уредите и мен с една покана. Благодаря ви предварително.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем. От скоро при включване на компютъра ми, и ADSL модема, трябва да правя много опити / т.е. многоброини рестартирания на модема/ за да ми тръгне интернета. Искам да попитам, имал ли я някой такъв проблем и дали модема не се е повредил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, имам следния проблем. От скоро при включване на компютъра ми, и ADSL модема, трябва да правя много опити / т.е. многоброини рестартирания на модема/ за да ми тръгне интернета. Искам да попитам, имал ли я някой такъв проблем и дали модема не се е повредил.

Аз имах подобен проблем преди време - не точно същия, но подобен. По време на работа с компютъра установявах, че нямам интернет /при положение, че при стартирането съм имал/ и след това се налагаше многократно рестартиране на модема. Обаждах се няколко пъти на Хелпдеска на БТК-АДСЛ - тел. 070017111 , досаждах и накрая като че ли нещата се оправиха. Та съветът ми е да им позвъниш за да видиш дали пък проблема не е при тях ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да sad.gif , в момента и аз го имам същия проблем, от няколко дена. Както всичко си работи и изведнъж нета спира, почваш да рестартираш - включваш и изключваш кабели, и след дълги опити нета идва, вкарваш си юзъра и паролата, и всичко тръгва, за не определен период от време.

Няколко дена направо се побърках. Чух се няколко пъти с хелп деска и ме увериха, че проблема е при тях, имало грешки в трасето, които ще бъдат отстранени в най-скоро време.

Моят съвет е след като ти спре нета просто да го оставиш, той след 10-15 минути се оправя. Също така и да се обадиш на хелп деска за да знаят, че и ти имаш същия проблем.

Редактирано от morfei1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами да sad.gif , в момента и аз го имам същия проблем, от няколко дена. Както всичко си работи и изведнъж нета спира, почваш да рестартираш - включваш и изключваш кабели, и след дълги опити нета идва, вкарваш си юзъра и паролата, и всичко тръгва, за не определен период от време.

Няколко дена направо се побърках. Чух се няколко пъти с хелп деска и ме увериха, че проблема е при тях, имало грешки в трасето, които ще бъдат отстранени в най-скоро време.

Моят съвет е след като ти спре нета просто да го оставиш, той след 10-15 минути се оправя. Също така и да се обадиш на хелп деска за да знаят, че и ти имаш същия проблем.

Пичове, модема не се е повредил.

Има едно коп4е отзад до което се достига само с топлийка. Като включите модема, задръжте 30 сек това не6то натиснато. После влезте в страницата my.contact.bg

и напи6ете паролата, кожато са ви дали от БТК. При потвърждаване на прозореца с бутона <<Активирай>> натиснете го и почакайте, докато се саморестартира.

После го изключете и го включете наново.

ПС.ТОВА ДА НЕ ПРАВЯТ ТЕЗИ, КОИТО СА С ПОДМЕНЕН ФИРМУЕР ПРЕДИ ДА СА ОТВОРИЛИ МОДЕМА (ПРЕЗ УЕБ) И ДА СА КОПИРАЛИ ПАРОЛАТА ЗА PPPoE.

Имайте си в предвид, че до преди ден-два БТК имаше проблеми с IP-та.

(Още инфо съм поствал по-горе)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакам вече 5ти ден да активират 2МБита...нормално ли е бе...Б*ти работата...трябва ли да си рестартирам модема за да се пусне новата скорост?:>

П.П. извинете за просташината ми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
трябва ли да си рестартирам модема за да се пусне новата скорост?:>

Да рестартирай го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си рестартирал модема и все още нямаш новата скорост ,най добре се свържи с хелп деска. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че още не са пуснали мойте документи за обработка... да съм изчакал до петъка...абе то ще си проличи :Р само да не ме карат да чакам много, 'щото ще откача :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чакам вече 5ти ден да активират 2МБита...нормално ли е бе...Б*ти работата...трябва ли да си рестартирам модема за да се пусне новата скорост?:>

П.П. извинете за просташината ми...

Няма нужда от рестарт на модема. Когато те превключват към новата скорост, от съпорта ти го рестартират служебно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да помогне?????????

Абонат съм на АДСЛ-1024........Нета ми е без проблем,но само през деня..........Всяка вечер,при включване на уличното осветление,модема ми блокира и не може да се рестартира........а на сутринта,отново е без проблем...........дойде техник и смени модема.........и пак същото--проблема си остана........и така вече цял месец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой може ли да помогне?????????

Абонат съм на АДСЛ-1024........Нета ми е без проблем,но само през деня..........Всяка вечер,при включване на уличното осветление,модема ми блокира и не може да се рестартира........а на сутринта,отново е без проблем...........дойде техник и смени модема.........и пак същото--проблема си остана........и така вече цял месец

за съжаление ще трябва да се прегледат чифтовете и да се тестват.Имах в Габрово такъв случай.В Бургас поне не съм забелязал да са толкова зле кабелните трасета.

На човека, дето му правеше така, негов авер се беше закачил от същия вход. Оказа се на разпределителното табло, че жиците са увити _за_стабилност_ около обикновени железни тирони с размери 120х2.5 мм. освен това в разпределителното табло всичките кабели бяха като топка косми...

Че тогава хванах и свърших работата на тел. техници. Маса народ ме псува, че някакви изроди от БТК взеха да ме заплашват, ама всичко го направихме за 5-6 часа без проблем и се оправи на 50%. Иначе загубите бяха около 88% (направо се чудех как се закача тоя модем). А най лошо беше, че в съседство преминаваше силов кабел 380V, а тел. жици направо се оплитаха навън около тези дебели чудовища с които се храниха 17 къщи и които (забележи!) не бяха направени като усукани, ами всеки хвърчеше на където му скимне...

Най-голямата трагедия беше, че 10м по-нататък да бяха направили шкафа, нямаше да има никакъв проблем... Да,ама не БИ! Мързела и тъпотията е голяма работа.... А как мислиш работят телефоните, като се има в предвид, че почти 6 Км от магистралния кабел са вкопани в земята един до друг (без никакво растояние) с трасетата на енергото....

Та има нещо де - поискай да ти направят в определено време тест с някое уредче, дето струва около 4000$-9000$ (не теста де ;-) ) и тогава ще разбереш всичко - на кой метър какви проблеми имаш и пр....

Засега толкова от мен - жив и здрав и се радвай на живота, че Internet e готино нещо, ама няма ли коя да си гушнеш/мушнеш - не става.

Успехи и дано да няма проблем по трасетата.

С уважение: Ники Савчев

(savchev.selfip.com)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Поради злоупотреба с динамичното раздаване на IP-та от адресното пространство на бТк и зачестилите атаки и нежелана реклама към мрежата на УниБГ от потребители, ползващи този доставчик е наложена забрана за достъп за неопределено време!

angry.gifangry.gifangry.gifangry.gifangry.gif Баннаха ни и от чата. angry.gif

Източник: UniBG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
angry.gifangry.gifangry.gifangry.gifangry.gif Баннаха ни и от чата. angry.gif

Източник: UniBG

Ами така е ! Заради безотговорните постъпки на някои, страдат всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BLAGODARIA NA G-N SAVCHEV ZA OTGOVORA!! [ IZVINIAVAM SE ZA PISANETO NA LATINICA,V MOMENTA NIAMAM KIRILICA]

IMAM PAK VAPROS........KAKVO ZNACHI DA NAPRAVIAT TESTA V OPREDELENO VREME????KOGATO IMAM NET,ILI KOGATO BLOKIRA VECHER V 18 ???

P.S. JIVEEM NA 6 KM. OT PLOVDIV.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П. Има и нов момент в моя проблем с БТК. Ако изключа компютъра и модема,преди да се включат ул. лампи,след това модема се връзва,макар и по- трудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.