Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз съм на безкрай, но не мога ли да платя за реално. :)

И това динамично IP мога ли да го използвам за да направя игра с хора на други доставчици.

Редактирано от imm0r7a1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Встъпителни думи: Аз съм с бТК ADSL от ноември 2004г. с етернет модем съм - ZTE Zxdsl 831 (при абонаментен план "Безкрай"). Всичко което ще споделя в следващите редове се базира на личния ми опит

Аз съм на безкрай, но не мога ли да платя за реално. :wors:

И това динамично IP мога ли да го използвам за да направя игра с хора на други доставчици.

Aбе, човече, както ти казах, IP-то ти е реално, но е динамично. Не се заплаща допълнително за реално IP, то просто няма за какво. Вече, ако искаш да ти е статично, т.е. всеки път като си рестартираш модема и след това да си със същото IP, трябва да си със статично, но то се предлага само на Биз пакетите. А за игрите -може да си играеш с хора на други доставчици

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aaaaa извинявам се за некомпетентноста си, имам още един въпрос гледам, че все по често почнаха да увеличават интернета на БТК това на какво се дължи на подобряване на връзките или е реакция спрямо конкуренцията.

П.П. Преди аколу 6 месеца дигнаха нета сега пак, след 6 месеца пак ли ще го дигнат? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Aaaaa извинявам се за некомпетентноста си, имам още един въпрос гледам, че все по често почнаха да увеличават интернета на БТК това на какво се дължи на подобряване на връзките или е реакция спрямо конкуренцията.

П.П. Преди аколу 6 месеца дигнаха нета сега пак, след 6 месеца пак ли ще го дигнат? :ph34r:

Не знам със сигурност, но конкуренцията е достатъчен повод. Засега обаче не ми се струва,че ще вдигат скоростите още, едва ли скоро ще има повече от 8mb/s. Може след още някой друг месец да понамалят цените,ако стане, ще е супер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Не знам дали на правилното място поставям въпроса си,но не намерих друга тема по въпроса. Някой може ли да ме светне по въпроса за БТК-ADSL-Wi-Fi?

Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! Не знам дали на правилното място поставям въпроса си,но не намерих друга тема по въпроса. Някой може ли да ме светне по въпроса за БТК-ADSL-Wi-Fi?

Благодаря предварително!

Какво по-точно искаш да знаеш? Няколко страници по-напред има писано за Wi-Fi-то. Трябва да имаш Wi-Fi на твоя компютър, за да може да се свърже с модема и с такъв модем можеш да ползваш няколко компютъра,а не само 1, както е указано при обикновените. Правиш си настройките, които са указани и си ползваш нета без кабели

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какво по-точно искаш да знаеш? Няколко страници по-напред има писано за Wi-Fi-то. Трябва да имаш Wi-Fi на твоя компютър, за да може да се свърже с модема и с такъв модем можеш да ползваш няколко компютъра,а не само 1, както е указано при обикновените. Правиш си настройките, които са указани и си ползваш нета без кабели

Имах в предвид колко пада скорастта /при мен е 2048 безкрай/, единият комп. ще бъде свързан през кабел , а

другия през Wi-Fi

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имах в предвид колко пада скорастта /при мен е 2048 безкрай/, единият комп. ще бъде свързан през кабел , а

другия през Wi-Fi

То не може да се определи колко пада скоростта. Тя ще се разпределя между двата компютъра. Ама,ако на единия пуснеш торент да сваля, нали се сещаш какво ще остане за другия-почти нищо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То не може да се определи колко пада скоростта. Тя ще се разпределя между двата компютъра. Ама,ако на единия пуснеш торент да сваля, нали се сещаш какво ще остане за другия-почти нищо

Аз се сещам.. модема ще раздели скоростта на 2 равни половини :yanim:

Моля някой да ми прати user-a и pass-a на wifi модема. Колкото е модем толкова е и wifi рутер до който нямам достъп. Искам да си настроя wifi мрежата.. бтк

Редактирано от Bat_Milen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модема който ще рутира връзката към останалите компютри дели не на броя компютри,а на заявките от тях...например ако от единия комп теглиш филм от торенти да речем от 39 юзера,а на другия комп теглиш някакъв файл от сайт,то тогава втория комп ще ползва 1/40 от скоростта,защото ще имаш 40 заявки към рутера

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоз wifiadsl модем на колко метра може да прати нет по кабел ? 80 метра... искам да вкюча съседа от другия вход на блока wifi-то нехваща, много стени има между нас

Редактирано от Bat_Milen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,искам да ви запозная с моя проблем.Преди 8 месеца си пуснах 1024 безкрай,получих модема и след десетки обаждания на тел. 070017111 след 4 седмици ми пуснаха нет който и до ден днешен не се държи стабилно.На 07.08.2007 г. преподписах договор за 24 месеца съответно да ми овеличат скороста на 2048 и ми казаха че до два дни скороста ми ще е 2048.След няколко обаждания на тел.070017111 все ми казват че скороста ще ми се овеличи но не зная по какви пречини не я овеличават.Постоянно ме хвърлят в трета глуха,и си мисля че ще ми овеличат скороста след месец.Моля кажете ми как да се справя с този проблем или ми кажете телефон на който да звънна но да не е 070017111 че там са някви въздухари и лажци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Срока е до 10 работни дни, на мен ми я пуснаха точно на 10_тия ден. Ако и тогава не стане пиши на:[email protected] - това е мейла на съпорта.

Гореща Линия на БТК (жалби) - 0800 15 500 - телефона е безплатен от цялата страна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има ли значение колко далеч е сплитера от модема? Пречи ли ако е на 10 20 метра ?
Стига кабела да е ОК, 10-20 метра от сплитера до модема не са проблем
Тоз wifiadsl модем на колко метра може да прати нет по кабел ? 80 метра... искам да вкюча съседа от другия вход на блока wifi-то нехваща, много стени има между нас
Да, ще можеш да му даваш нет. Няма почти никакво значение дали ЛАН кабела ще е 1 или 100 метра.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
може ли да ми кажете с колко 6те тегля ако се сменя на 4Mbit реалната скорост с която 6те си тегля

512kb/s

Проста математика. :)

4096:8=512kb/s

Редактирано от electric (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Повече от 470к не мога да вдигна. cool.gif

Еми, добре е. Все пак 512 е максимумът. И нали знаеш,че скоростта не е гарантирана :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако теглиш от торент може и да не ги дигнеш до край ама пробвай да сваляш някоя теглена песен от дата с Internet Download Manager още съм на 2mbit, но мога да кажа, че с нея от дата тегли почти винаги поне с 275kb/s .

Тя изпълва нета до карай даже и малко отгоре, дадох я и на друг приятел на БTK и при него e така не винаги от тракери се тегли с максимум.

може ли да ми кажете с колко 6те тегля ако се сменя на 4Mbit реалната скорост с която 6те си тегля

:yanim: И аз преди се бърках то си е реална скорост просто това са bit -тове. 8bits = 1byte

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някои 6е ми помогне ли !!!!!!!

"наскоро си смених достав4ика сеа сьм на БТК

и сеа кат вляза някоя игра CS ,fifa.... интернета ми спира което е много дразне6то 6тото кат изляза от играта веднага се оправя"таи4е някои ако ми каже 6то става така 6е сьм му много благодарен!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
някои 6е ми помогне ли !!!!!!!

"наскоро си смених достав4ика сеа сьм на БТК

и сеа кат вляза някоя игра CS ,fifa.... интернета ми спира което е много дразне6то 6тото кат изляза от играта веднага се оправя"таи4е някои ако ми каже 6то става така 6е сьм му много благодарен!!!!!!

Първо си оправи правописа, след това задавай въпроси!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е от операционната ти система м/у другото на коя си. Ако си на Xp да не би да си правил някакви настройки в Local Area Connection остави настройките стандартни не попълвай нищо.

Първо си оправи правописа, след това задавай въпроси!

За това си прав.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване