Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

до колкото си спомням когато ми слaгаха модема за 256 безкрай преди доста месеци дойдоха 8 дена след като бях подписал договора ohmy.gif

Редактирано от jubei (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Встъпителни думи: Аз съм с бТК ADSL от ноември 2004г. с етернет модем съм - ZTE Zxdsl 831 (при абонаментен план "Безкрай"). Всичко което ще споделя в следващите редове се базира на личния ми опит

@jubei, ОК, но аз съм на "Инсталирай сам"

@BMW, с DHL -ли? Сега ли сключи договора си? На тарифа 512 Безкрай, "инсталирай сам" - ли си? От кой град си?

Редактирано от morfei1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, най-накрая се реших и аз да мина на БТК-АДСЛ. Нямам домашен телефон и днес подадох молба за откриване на нов абонат, като си избрах пакета "БТК-12-Сити", което означава месечна такса от 12 лева без ддс и 100 мин. градски разговори. Цялото удоволствие ще ми струва: 70лв. за инсталацията и откриването на поста + 10.50 лв. такса за месеца (1-вата такса винаги била на "стандартен план) + 2 такси от по 12 лева за следващия и по-следващия месец(много не разбрах защо толкова), но в крайна сметка ОБЩО: 104.50 лв. + 20% ддс = 125.40 лева - сметката ми за Януари. Утре подавам и заявлението за пакет 512-Безкрай, "инсталирай сам"! Когато всичко приключи ще ви съобщя резултата, за колко дни, как, евентуалните проблеми и бюрокращина, макар че съм засилил уж там няколко шефа в БТК, ама да видим!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момчета, а аз к'во да кажа. На 1-ви миналата седмица подписах заявление. Казаха ми, че най-късно до днес в 2-ва следобед, оборудването ми ще пристигне по DHL... така и не дойде sad.gif

Ако някой е по-наясно, в рамките на какъв срок са длъжни да ми доставят оборудването да сподели, за да знам до кога да изчакам и да почвам да ги притеснявам, че вече едвам издържам ;) ?

<{POST_SNAPBACK}>

Когато аз се включих течеше промоцията 256 безкрай-инсталирай сам. DHL закъсня с 12 дни (направо полудях), че и накрая се оказа, че няма да ми го донесат до вкъщи ами се обадиха и ми казаха да ги чакам пред местното БТК-Слънчев бряг.

Така че спокойно, ще дойдат макар и със закъснение, хубавото е, че веднъж включиш ли се и нета няма да ти прави никакви въртели ;)

Редактирано от rainov (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
@BMW, с DHL -ли? Сега ли сключи договора си? На тарифа 512 Безкрай,  "инсталирай сам" - ли си? От кой град си?

<{POST_SNAPBACK}>

Договора го сключих на 30.06 за тарифа"инсталирай сам" 256 безкрай.Сега(02.11) се прехвърлих на 512 безкрай,но .....надежди приятелю.Вече ми идва да отида в БТК и да започна да "нареждам" всички от шефове до техници.Направо ми писна от оправдания(поне да бяха такива)!Утре съм решил да им спретна един "панаир".То това вече си е подигравка от тяхна стана.Ако не ми обърнат внимание,ще се обърна към комисията за защита на потребителите.

ПП.От Варна съм.

Редактирано от BMW (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sorely:

Мен за 4 дена ме префърлиха на новите скорости smile.gif

Не знам откъде си, ама ние от Варна вече 7 дена го чакаме това увеличение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
разгеле! :P

Би трябвало вече да съм на новите скорости. Преди малко звънях на поддръжката, и ми казаха че съм :nono:

<{POST_SNAPBACK}>

Само да ти кажа че си луд!В София има толкова много страхотни оферти а ти си се вързал на тез измамници! :)

Редактирано от veykos (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

morfei1 аз като си пуснах поръчката преди два месеца, значи ги чаках първо две седмици,при положение,че ми обещаха да пристигне обурудванет за 5 работни дни.А после им звънях всеки ден по два пъти и на петия ден си пристигна модема.Тия трябва да ги притесняваш NON STOP.Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе симпатяги, доставката на ADSL-пакета става за 10 работни дни, виж Тук и като се има предвид, че са работни, а не календарни и че се брои от деня, следващ датата на заявката, можете сами да си пресметнете, като не включвате и почивните. След като мине този срок, тогава вече имаме основание да им вдигаме скандал!

Редактирано от phantom (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма страшно, на всички ни "умираше" модема доста пъти тази вечер, поне честито на всички варненци за новите скорости :wors:

Иначе е нормално като си запълниш upload-а, download-а да пада, просто сложи лимит на изходящия трафик.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вчера накарах колегата да рестартира модема и връзката изчезна, викам си нещо правят ще изчакам, после се обадих и след 15 мин. дойде нета и по-високата скорост

от Габрово съм на 1mbit Biz /от новите тарифи/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, да ви се похваля :) Днес в 9:20, модема ми пристигна. Вече го вързах и... съм много, много доволен :)

Цепи с 60~64к. Страниците се зареждат на секундата. Нема такива скорости.... :drink:

Редактирано от morfei1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Опа, и ние вече сме на новите скорости. Добре си е 2 мегабита.

<{POST_SNAPBACK}>

Добре де, кои сте тези "Вие"??? Общинската администрация в Ямбол или?! Кажи вкъщи как си! Аз не говоря в моята служба какъв е нет-а... :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами едните ние е службата, а второто ние сме 4 души, съседи. Излиза ни по 30 лв. на човек. И какво ако става дума и за службата. Пречи ли ти? Щото аз не виждам темата да е " Какъв БТК АДСЛ пакет ползвате у дома?", а е просто за БТК-АДСЛ. Нали така? А и никой не ти пречи да говориш за интернета в службата. В моята служба това е по-евтиния и по-изгоден вариант от преди.

Редактирано от nickfox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами едните ние е службата, а второто ние сме 4 души, съседи.  Излиза ни по 30 лв. на човек. И какво ако става дума и за службата. Пречи ли ти? Щото аз не виждам темата да е " Какъв БТК АДСЛ пакет ползвате у дома?", а е просто за БТК-АДСЛ. Нали така? А и никой не ти пречи да говориш за интернета в службата. В моята служба това е по-евтиния и по-изгоден вариант от преди.

<{POST_SNAPBACK}>

Аман от поправки, тъкмо бях почнал да ти отговарям "извинително". Нищо де, та казваш по 30 лева, 4 души... я разкажи как организира скоростта? Ако теглите всички заедно, сложил ли си шейпър за да не печели повече първия по време, разделя ли се що-годе по равно? Дай малко подробности! Ако дърпаш сам, явно ползваш целия лимит от 256К или....

Редактирано от phantom (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами една машинка втора употреба с Win2003 Server, един суич, малко кабели и това е. По-принцип 2003 дели равномерно трафика. Не съм слагал шейпър. Няма смисъл. Ако примерно съм сам в момента няма смисъл да съм ограничен. Или ако аз тегля, а другите не, да не мога да тегля с по-висока скорост. А често зареждаме доунлоад мениджера, инсталиран на сървъра и оставяме цяла вечер да си помпа. Що да ни бръмкат цяла вечер комповете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние сме 3-ма cool.gif РС на 66MHZ,16MB RAM,малко Линукс,един суич и пей сърце....И както си му е реда...шейпър.И разпределя скоростта и на тримата.Какво му трябва на човек? cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване