Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Встъпителни думи: Аз съм с бТК ADSL от ноември 2004г. с етернет модем съм - ZTE Zxdsl 831 (при абонаментен план "Безкрай"). Всичко което ще споделя в следващите редове се базира на личния ми опит

Ползвам БТК ADSL и от няколко часа не мога да свалям нищо от Rapidshare.de ,нито ми се отваря сайта.Някой има ли подобен проблем ?

<{POST_SNAPBACK}>

човек не е от това , че си на АДСЛ , и аз съм на бтк , и нормално си дърпам на макс от рапидшейр.де , но днеска и аз не мога да се конектна към този сайт , може би сайта се е бъгнал , или нещо такова

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз затова питам,дали в момента и при вас е така.Иначе свалям от там също с максимална скорост.

<{POST_SNAPBACK}>

Вече няма проблеми.Сваляйте на воля.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как намирате в този саит ( http://rapidshare.de/ ) даден фаил(програма) зада го драпнете? никаде не виждам търсачка?! Благодаря предварително!!! :bye:

Редактирано от veni (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз обикновенно отварям това http://www.avaxhome.ru/ и там почти всички линкове са към този сайт

но тук задължително трябвя да си регистриран потребител зада виждаш линковете

но като гледам има си и каталог

http://www.rapidshared.org/index.php?t=category&n=software

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ще се опитам сам да си включа ADSL, какво точно трябва да се направи

освен да се вкл. кабелите и инсталационната програма с драйверите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам си ибрал някой от пакетите инсталирай сам. За да го инсталираш трябва само да свържеш кабелите и след това да се регистрираш в сайта на БТК. Това е всичко никакви драйвъри не се инсталират

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смятам да стана абонат на БТК за услугата 512 безкрай (512k-up/128k-dn),но имам няколко въпроса:

1.как са с достъпа до общонационалните тракери и файлови сървъри ?

2.латентноста им към български и чуждестранни машини каква е ?

3.какви са Ви наблюденията - държат ли се скоростите в оказаните граници ?

мерси предварително :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
смятам да стана абонат на БТК за услугата 512 безкрай (512k-up/128k-dn),но имам няколко въпроса:

1.как са с достъпа до общонационалните тракери и файлови сървъри ?

2.латентноста им към български и чуждестранни машини каква е ?

3.какви са Ви наблюденията - държат ли се скоростите в оказаните граници ?

мерси предварително :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

!. Много добра със изключение на дата.бг там има проблем. За смтка на тов скороста НАВЪН е просто чудесна а там със СИГУРНОСТ има повече работи от българското пространство. ако обаче ти трябва мп3 с чалга това НЕ Е твоя провайдер.

2. Не е ясно какво разбираш под латентност. Ако е времето за установяване на връзка - то зависи от сайта отсреща. ако е закъснението (джитера?) той е добър защото БТК почти навсякъде е с оптика излизаш до Лондон или Франкфурт по оптика пък оттам вече каквото сабя покаже... Ако те интересува СТАВА за разговори по интернет но не със Skype а със нормални SIP клиенти (софтуерни или хардуерни)

3. За тези пари НЕ може да искаш да държат скоростите. Това зависи колко маймуни сте на клона и дали маймуните точат като невидели.... По принцип държат скороста но НЕ Е гарантирано. За сметка на това е СТАБИЛНО !!! качество което много хора пропускат , а то е важно т.е. нет има ВИНАГИ. А има и на кого да се оплачеш и да напсуваш ако не работи нет-а Структурата за данни н а БТК не може да се сравнява по цена и обслужване с НИТО един провайдер...

Най накрая: Ако искаш сериозен нет добра скорост НАВСЯКЪДЕ и нет с който да вършиш работа ТОВА е твоя провайдер.

Ако искаш мп3 с чалга и филмчетата от арена или фрее.дата.бг това НЕ Е твоя провайдер ориентирай се към балконски LAN.

Редактирано от Радо (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ради, Ради, Ради... :nono:

Бива ли толкова генерални заключения да правиш за мр3-ките с чалгата и филмчетата от арената и датата, все пак нормалните юзъри ползват и фрее.бол.бг, или забрави за него, а? cool.gif

Иска ми се да вярвам, че си добро момче, и няма да бързаш с изводите, иначе само смях в залата след теб! :help:

ISP, в лицето на БТК е добър и много балансиран избор за всички потребители, в къщи и в офис-а. Дата.бг е низвергнат сайт, да, но Аренабг.сом и Фрее.бол.бг работят перфектно и предоставят необходимото на most user-те. Навън скоростта е стабилна и достатъчна. Пакета 512Кбпс или 64КБ Даунлоуд и 128Кбпс или 16КВ наречен още БЕЗКРАЙ, си е хит цена/качество.

Препоръка: Юруш народе, не остана :) !

Забележка: А относно "маймуни-те" на Ради, дето са кацнали на клона и точат като не видели, само ми навява некви спомени за първите LAN-мрежи, но не ми говори нищо за ADSL.. Така че по конкретно колега, по конкретно, дайте параметрите не се ламьосвай-те!? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подадох молба за БТК-АДСЛ 512 Безкрай в сряда(21.12) и още не е дошъл. Ходих в БТК-имали работа.. Та кога вече мога да им "вдигам" скандал?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Подадох молба за БТК-АДСЛ 512 Безкрай в сряда(21.12) и още не е дошъл. Ходих в БТК-имали работа.. Та кога вече мога да им "вдигам" скандал?

<{POST_SNAPBACK}>

Срок за инсталиране на услугата  10 работни дни
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно.. То е "Инсталирай сам", пък и в главата ми е останало нещо 5 дни, май. Както и да е, ще се надявам да стане преди нова година. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ясно.. То е "Инсталирай сам", пък и в главата ми е останало нещо 5 дни, май. Както и да е, ще се надявам да стане преди нова година. :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

Няма значение, че е "Инсталирай сам". И при мен беше "Инсталирай" сам и оборудването дойде на 8 работен ден, с куриер, по DHL

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако прочетете внимателно общите условия на БТК, там пише следната идиотщина:

1.2. Срок за инсталиране

БТК ще положи всички усилия, за да предостави заявената Услуга на

Потребителя в най-кратък срок, без това да оказва влияние върху

съществуващата телефонна услуга. Срокът за инсталиране на услугата е 10

/десет/ работни дни от датата на подписване на Заявката за ползване на

Услугата БТК ADSL.

1.3. Доставка на пакет „Инсталирай сам”

Когато е избрана опцията „Инсталирай сам”, БТК ще положи усилия без

закъснение да предостави на Потребителя пакет „Инсталирай сам” на

посочения адрес в уговореното между двете страни време, но не по-рано от

10 /десет/ календарни дни от подписването на Заявка за ползване на

Услугата БТК ADSL. Всякакви въпроси от страна на Потребителя относно

доставката на пакета „Инсталирай сам” могат да се отправят на телефона за

Обслужване на клиенти (0700 17111) денонощно, 7 дни в седмицата.

................................................................................

..........................................

3. Срок на Договора и влизане в сила

3.1. Договорът влиза в сила от датата на подписване на Заявка за

ползване на Услугата БТК ADSL при ADSL „Инсталирай сам”.

3.2. Договорът влиза в сила от датата на подписване на

Констативния протокол във всички други случаи, освен посочения в т. 3.1.

................................................................................

.........................................

7.2. Начална дата за отчитане на сметки при „Инсталирай сам” пакети

7.2.1. Отчитането на сметки ще започне от първия ден след

подписване на Заявка за ползване на Услугата БТК ADSL или в

срок от 7 /седем/ календарни дни от подписването на

констативния протокол, което настъпи по – първо.

7.2.2. Потребителят има право в рамките на този 7 /седем/ дневен

срок да се свърже с Центъра за обслужване на клиенти на

телефон 0700 17 111 денонощно, 7 дни в седмицата, за да

потърси съдействие. В случай, че Услугата не може да се

инсталира дори с помощта на оператор от Центъра за

обслужване на клиенти, Потребителят трябва да заяви в БТК

опцията инженерно инсталиране, за да се осигури правилно

инсталиране на Услугата.

Е кое ще настъпи първо - подписване на заявка или подписването на констативен протокол за

И какво се подразбира:

Подаваш завка - подписваш договор - тече такса - нямаш модем - плащаш за нещо което не ползваш - спестяваш такса инсталиране - плащаш за времето, в което нямаш модем.

СЪВЕТ:

СЛЕД ПОДАВАНЕ НА ЗАЯВКАТА ВЕДНАГА СЕ ОБАДЕТЕ НА ТЕЛЕФОНИТЕ НА БТК - 070017110 или 0800100. Дръжте са нагло, нахално и си отстояваите позицията, иначе като нищо ще ви вземат парите!!!!

лично аз бях тръгнал да ги съдя, но уви:

В ЗАЯВКАТА ПИШЕ СЛЕДНОТО:

"Потребителят декларира, че е запознат и се съгласява да спазва Общите срокове и условия на БТК за предоставяне на ADSL услуги, публикувани на уеб страницата на БТК - www.btc.bg."

М.....м....ц...т.... им стара!!!!!!

Надявам се да съм полезен!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво се подразбира:

Подаваш завка - подписваш договор - тече такса - нямаш модем - плащаш за нещо което не ползваш - спестяваш такса инсталиране - плащаш за времето, в което нямаш модем.

Нешо си се объркал ! Даже доста! Таксата започва да тече от датата на регистрирането ти, т.е може да получиш пакета и да го активираш след 10 дена и от тази дата се изчислява таксата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пристигна най-накрая! Няма го вече тоя дразнещ ЛАН. :clap: Скоростта не пада под 58kb/s, въобще супер! :) Не го очаквах това, тъй като има доста хора в моя град, който се оплакват от много бавна скорост, явно съм късметлия.

П.П. Съжелявам за офтопика, ама не се сдържах. :)

Лек ден!

Редактирано от steliyan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се за теб, нека и аз малко да пофлудя в тази тема. Вчера (28.12.2005г.) направих завка по телефона за доставяне на БТК 512 безкрай Инсталирай сам, Коледна промоция -10% от месечните такси в рамките на договора. Операторката ми отговори - в 10 дневен срок (работни дни) ще ми бъде изпратен пакета и договор за подпис,това щяло да стане на 10ти януари, е дано са прави, лошото, е че ме няма в нас през деня и ще трябва друг да подпише договора, дано да няма спънки на тази тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пристигна най-накрая! Няма го вече тоя дразнещ ЛАН. :P Скоростта не пада под 58kb/s, въобще супер! :nono: Не го очаквах това, тъй като има доста хора в моя град, който се оплакват от много бавна скорост, явно съм късметлия.

П.П. Съжелявам за офтопика, ама не се сдържах. :nono:

Лек ден!

<{POST_SNAPBACK}>

Нет-а си е супер и не си от късметлиите ... Нямам познат който да използва ADSL и да е казал, че е зле. Тези хора, които казват, че скороста е бавна сигурно са се подвели от рекламата в която казват "512 килобита" което всъщност е 64кб/с , а те са очаквали 512 кб/с :)) :clap::)

:)

Предполагам, че тези "хора" не са били на ланки и на "кабелен" интернет :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване