Премини към съдържанието
*RaZoR*

Въпросче за ъпгрейд на компютъра

Препоръчан отговор

Абе искам да си ъпдейтна компа и съм решил да купа следните части :

CPU- K8 Athlon64x2 4200+ DUAL CORE Socket AM2, BOX

MB- Asrock ALIVENF6G-DVI, AM2, NF6100, DDR2, VGA+PCI Express, SB7.1, Lan1000, SerialATA Raid

RAM- 1GB DDR-2 800MHZ, Kingmax/TwinMos, 3Year Warranty

Цена- 353 лв

Какво мислите добри ли са за играене на мощни игри?Предложете други които са по-добри от тези.Аз видео карта си имам!

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

каква Видео карта си имаш?И като си имаш видеокарта за какво ти е дъно с вградено графично ядро?

Редактирано от P3$H0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

е не по принцип модела го има и без видео карта.той е същия.аз питам за мнения, защото все пак 1 година събирам пари и треа да купа нещо, което е добро!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости Conroe
    е не по принцип модела го има и без видео карта.той е същия.аз питам за мнения, защото все пак 1 година събирам пари и треа да купа нещо, което е добро!

С тази вградена видео карта забрави за по-мощни игри :) Каква отделна видео карта притежаваш? Предполагам, че другите чаркове ги имаш, но все пак е добре да кажеш колко пари си отделил за ъпгрейд ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

еми gf 8600 gts!нея я купих преди месец ама то не е само тя важна...и парите нали ти казвам -до 350 лв!мани вградената карта!дъното го има и без вградена същото!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

на 8600гтс ще ти варвят добре игрите ама за 350лв трудно ще напрабиш балансирана конфигурация с картата.че то само видеокартата е по скпа от парите които си отдели за останалите компоненти

е цела година само 350 лева ли събра.за 350 лева трудно ще си купиш нещо добро по скоро можеш да си зглобиш нисък клас PC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

видеото съм го купил!иначе тиа чаркове де съм ги описал са за 350 лв некъде!питам дали са добри ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости Conroe
    еми gf 8600 gts!нея я купих преди месец ама то не е само тя важна...и парите нали ти казвам -до 350 лв!мани вградената карта!дъното го има и без вградена същото!

И двете дъна ASRock с nForce 430 чипсет- ASROCK ALIVENF6G-DVI и ASROCK ALIVENF6G-VSTA притежават вградено видео :), но за 350 лв. бива. Аз лично бих добавил 50-60 лева и бих купил следното. Наскоро сглобих тази машина и останах доста впечатлен :blink:

Дъно:GB 965P-S3 (по възможност rev. 3.3)- 150 лв.

Процесор- C2 DUO E2140- 115 лв.

Рам Памет- 2 Х 512MB DDR2 800 SUPER T- 88 лв.

Всичко дотук- 353 лв. / без ддс по ценовата листа на мост, с ддс излиза около 420 лв./

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

K8 Athlon64x2 4000+ DUAL CORE Socket AM2, BOX - 125.71 лв.

Asrock ALiveNF5-eSATA2+, AM2, nForce 520, DDR2, PCI Express, SB7.1, Lan1000, SerialATA Raid 1394 - 125.89 лв

2x512MB DDR-2 800MHZ, Kingmax/TwinMos, 3Year Warranty - 100.84

Общо:352.44

Процесора дали ще е 4000+ или 4200+ разликата е само 100 MHZ и няма и да я усетиш, но дъното е по- добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Абе искам да си ъпдейтна компа и съм решил да купа следните части :

CPU- K8 Athlon64x2 4200+ DUAL CORE Socket AM2, BOX

MB- Asrock ALIVENF6G-DVI, AM2, NF6100, DDR2, VGA+PCI Express, SB7.1, Lan1000, SerialATA Raid

RAM- 1GB DDR-2 800MHZ, Kingmax/TwinMos, 3Year Warranty

Цена- 353 лв

Какво мислите добри ли са за играене на мощни игри?Предложете други които са по-добри от тези.Аз видео карта си имам!

процесорът е добър и става за по-големи игри.раздели рамта на 2 по 512 но и така ще ти е малко.гледай да я вдигнеш поне до 2 гб ако наистина ще играеш игри на тази машина.дъното не нищо особено.ако искаш клок на машината-с това дъно забрави. ;) замисли се за предложението на Conroe cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

е за какво ми е да го клоквам?той процесора ще работи на 2.2 гхерца...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Що не пробваш с това дъно EPOX AF 550PRO/s.AM2/NF550/PCI-E/DDR2/ SATA2/6ch/GLAN 94$ ама с сигурност ще излезеш от 350лв.дето си спестил но ще можеш да играеш на игрите без проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.