Премини към съдържанието
pladneshki

нов софтуер за моторола v3i

Препоръчан отговор

Да попитам дали някой може да ми даде нов софтуер за motorola v3i за да мога да си записвам неограничено видео и да има и някоя друга екстра, защото до сега записва само филм до 960 к което е горе долу 40 сек .Отврат!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи ще ти дам един точен линк и името на един блог, който трябва да потърсиш в гугъл примерно:

1. motofan.ru - отиваш във форума и там задаваш въпрос на руски или на английски, хората ще ти отговорят!

2. в гуугъл търсиш Yuet's blog - там ще намериш ценни статии и евентуално може да се прехвърлиш към форума им, също много са помагали!

3. Един съвет от мен - не забравяй да си направиш бекъп на оригиналния фърмуеър, щото се получават някои проблеми...

Успех!

Относно филмите и видео файловете! Опция за неограничено видео няма, поне по информацията която аз имам. Филми могат да се гледат, но трябва да се конвертират във формат 3гп или мпег4, поради липса на видео плеъри за мото, филмите се гледат на стандартния - този на телефона, той няма опция за превъртане напред и назад, така че е добре да си нарежеш филма на части, че да може да си прекъсваш гледането и тн. Инфо за всичко това ще намериш в горепосочените сайтове!

Редактирано от _D5 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.