Премини към съдържанието
flexit

проблем при "ръчен" ъпдейт на Windows

Препоръчан отговор

Здравейте.При пробването за ръчен ъпдейт на уиндоуса ми изписва някаква си там грешка и понеже си нямам и грам понятие незнам как да постъпя,за да няма проблем "после".Та влизам от старт менюто и давам Microsoft update и ми изписва следното

ъпдейт

исках да няправя снимка на дескопа за да го покажа тук и ми дава още някаква грешка и не иска да ми зареди програмата (SnagIt 8)

проблем 2

Някой ако има идея какво може да е,нека помогне.Уина ми е XP SP2

Мерси предварително,за което

Редактирано от fx1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да си инсталираш това и тогава се пробвай да ъпдейтнеш.

отново същото,но това го имам май инсталирано още след преинстала на компа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте.При пробването за ръчен ъпдейт на уиндоуса ми изписва някаква си там грешка и понеже си нямам и грам понятие незнам как да постъпя,за да няма проблем "после".Та влизам от старт менюто и давам Microsoft update и ми изписва следното

ъпдейт

исках да няправя снимка на дескопа за да го покажа тук и ми дава още някаква грешка и не иска да ми зареди програмата (SnagIt 8)

проблем 2

Някой ако има идея какво може да е,нека помогне.Уина ми е XP SP2

Мерси предварително,за което

1. защо ти е програма са screenshot, когато можеш да ползваш вградените опции в windows: Ctrl+Alt+Print Screen прави шот на текущият прозорец, ctrl+print screan на целият екран. след това можеш да го пастнеш в paint или друго графично приложение.. лесно и удобно, без доп. програми.

2. виждам че си слагал "нещо", което прави xp да изглежда като vista, което може би е причина за проблема ти. а не ти се ъпдейтва заради липсващи файлове. пробвай да ги добавиш автоматично през прозореца който ти се появява.

3. грешката която ти показва програмта са шотове може да се оправи или с рестарт или преинсталация на програмата, но може и да не се оправи по този начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз от днеска забелязах че имам следния проблем screenshot008tk8.jpgи screenshot009mv8.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows Update ти е предложил да инсталираш свалени ъпдейти, на което ти си отказал и си сложил отметка повече да не те пита за тях!

Това не е проблем и може да се премахне с Restore Hidden updates (намира се вляво на екрана, подменю Options)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Windows Update ти е предложил да инсталираш свалени ъпдейти, на което ти си отказал и си сложил отметка повече да не те пита за тях!

Това не е проблем и може да се премахне с Restore Hidden updates (намира се вляво на екрана, подменю Options)

да сложих за защото имаше някакви ъпдейти които не можеха да се инсталират на моето ПС...Благодаря за отговора

ето сега като възтанових настройките пак ме тормозят тези ъпдейти през Автоматик ъпдейт и като тръгне да ги инсталира пише ,не е успешно. знаете ли как мога да ги откажа

Редактирано от coolmeen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че става въпрос за ъпдейти на MS Office (те са доста проблемни понякога), всичко друго не би трябвало да ти прави проблем при инсталацията! Ако все пак са софтуерни кръпки за самия Windows и не се инсталират коректно, значи имаш нещо доста омазано по системата и трябва да помислиш за евентуално почистване и поправка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предполагам, че става въпрос за ъпдейти на MS Office (те са доста проблемни понякога), всичко друго не би трябвало да ти прави проблем при инсталацията! Ако все пак са софтуерни кръпки за самия Windows и не се инсталират коректно, значи имаш нещо доста омазано по системата и трябва да помислиш за евентуално почистване и поправка!

ами security update са ,а ОС я почиствам и поддържам с Ccleaner,AdvanceWindowsCare пък и е инсталирана преди 3 седмици и е качен СП3...

сега прегледах тази тема и като се прибера ще пробвам...

Редактирано от coolmeen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.