Премини към съдържанието
lyulin

ВХОД/Регистрация в сайт!

Препоръчан отговор

Здравейте.....правя сайт и ми е първият в живота! Как да направя Вход/Изход и Регистрация! С една дума, как да направя така, че хората които желаят да посещават сайта ми ..... да могат да се регистрират и да си имат собственени акаунти! Моля ви помогнете ми, защото сайтът с който съм се заел е ФЕН-сайт и желая да проверя, колко хора ще се регистрират като фенове

П.П. Работя с Notepad и използвам HTML като основен език за програмирането!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.....правя сайт и ми е първият в живота! Как да направя Вход/Изход и Регистрация! С една дума, как да направя така, че хората които желаят да посещават сайта ми ..... да могат да се регистрират и да си имат собственени акаунти! Моля ви помогнете ми, защото сайтът с който съм се заел е ФЕН-сайт и желая да проверя, колко хора ще се регистрират като фенове

П.П. Работя с Notepad и използвам HTML като основен език за програмирането!

За да добавиш такива функции само HTML не стига...

Най-разпространеният език за генериране на динамично съдържание е РНР...

Но ако сега започваш аз лично ти препоръчвам ASP.NET... Kато добавиш и JavaScript и XML...

Причината: хора дето пишат на РНР много, а на ASP.NET много малко...

И Notepad го забрави... Като за начало пробвай това, а след това някоя сериозна IDE...

И прегледай темите във форума, има писано много...

Примерно тук...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една доста проста система за регистрация Цък . Пооправи я малко и ще ти свърши перфектна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.