Премини към съдържанието
perko13

Съвместимост между видео карта и дъно

Препоръчан отговор

искам да си купувам видео карта харесал съм си VC Sapphire X1550 256MB DDR2 128bit AGP и искам да разбера дали е съвместима с моето дъно има ли някакъв сай или нещо подобно където да проверя дъното ми е ASROCK K7S8XE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За съвместимост, е съвместима, но е много слаба и доста остарял модел. За какво ще я ползваш да те насочим към нещо по-добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    За съвместимост, е съвместима, но е много слаба и доста остарял модел. За какво ще я ползваш да те насочим към нещо по-добро.

знам че е стара ами той и компютъра ми е доста стар 2002 и го използвам главно по работа и за гледане на филмчета и рядко да играя някоя игра и то фифа сериите или някой мениджър а моята стара видео карта ветеран GF 440 64 изгоря та искам да си я сменям и си търся нещо около 120 130 лв и се спрях на тая ako можеш в тоя ценови диапазон да м,и предложиш нещо по добро давай

Редактирано от perko13 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости Conroe
    знам че е стара ами той и компютъра ми е доста стар 2002 и го използвам главно по работа и за гледане на филмчета и рядко да играя някоя игра и то фифа сериите или някой мениджър а моята стара видео карта ветеран GF 440 64 изгоря та искам да си я сменям и си търся нещо около 120 130 лв и се спрях на тая ako можеш в тоя ценови диапазон да м,и предложиш нещо по добро давай

Аз бих те насочил към 7300GT 128M DDR3 AGP, но струва около 145-150 лв, но имай в предвид че AGP карти се намират вече по-трудно. А и разликата между предложената от тебе карта и споменатата от мене е около 10 $ според ценовата листа на мост cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.