Премини към съдържанието
tutifruti_west

Проблем с инсталацията на Adobe After Efect

Препоръчан отговор

Значи проблема е такъв инсталацията спира още в началото и ми дава Insert Disk Adobe After Efect then pres OK пробвах с няколко различни версии и винаги едно и сьщо обаче на друг компютър се инсталират без проблем и работят

Та вапроса е защо не се инсталират при мен и има ли евентуално решение (компа отговаря на изискванията за конфигурация на програмата)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблема е такъв инсталацията спира още в началото и ми дава Insert Disk Adobe After Efect then pres OK пробвах с няколко различни версии и винаги едно и сьщо обаче на друг компютър се инсталират без проблем и работят

Та вапроса е защо не се инсталират при мен и има ли евентуално решение (компа отговаря на изискванията за конфигурация на програмата)?

Какво ти казаха от поддръжката на Адоб, защото съм сигурен че си си го купил законно и си се сетил първо да се обърнеш към тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би преди да си качвал някоя от версии и при деинсталацията или да са останали някакви боклуци...почисти регистрите...

Или ако се качва с помоща на Windows Installer (*.msi) да се е прецакал нещо:

Внимателно ползвай този инструмент (само в краен случай)!!!

Windows Installer CleanUp Utility (ако когато отваряте често например MS WORD и ви се стартира Windows Installer, значи предишната инсталация на даденото приложение не е преминала напълно успешно...Този инструмент изчиства насъбралия се боклук като запазва потребителските файлове създадени с приложението)

14-4-257_1.png

Download:

http://download.microsoft.com/download/e/9...1bd/msicuu2.exe

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би преди да си качвал някоя от версии и при деинсталацията или да са останали някакви боклуци...почисти регистрите...

Или ако се качва с помоща на Windows Installer (*.msi) да се е прецакал нещо:

Внимателно ползвай този инструмент (само в краен случай)!!!

14-4-257_1.png

Download:

http://download.microsoft.com/download/e/9...1bd/msicuu2.exe

Мерси много спаси ме изчистих регистрите и всичко е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се че успях...

После напиши едно ръководство (в момента бачкам/уча се да монтирам) и не съм стигнал до After-a...но не е лесен а за крайни заставки е супер cool.gif

Както и Discreet Combustion - много тежък....

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.