Премини към съдържанието
jane.doe

Предложение за раздел "Книги"

Препоръчан отговор

Добър вечер на всички админи и модератори:)

Не знам дали преди е имало подобна тема (аз не намерих) или до колко е обсъждано положението на раздел "Книги", но аз имам няколко предложения за него.

Поради присъствието на прекалено много RQ-та към книги (повечето от тях без никакъв отговор) бих предложила тези "молби" да бъдат преместени там където им е мястото, а именно в темата Желаните линкове към книги.

Всъщнос според мен по-добра идея е да се направят две такива теми, тъй като хората посещаващи този раздел имат различни молби - някой търсят художествена литература, а други всякакви разновидности на самоучители и софтуерна литература. Аз лично бих предпочела да има "Желаните линкове към художествена литература" и "Желаните линкове към книги (тук вече се изреждат другите разновидности свързани с програми, обучения, Фотошоп и т.н.).

По този начин раздела ще се "прочисти" и на преден план ще изпъкнат темите целящи дискусия на дадени книги и произведения, защото в противен сучай те просто си потъват в забрава, защото са бързо изместени в редицата от множестовото RQ-та.

Както виждам вече има една подобна тема - темата за речници. Всичките събрани на едно.

Не знам доколко предложението е уместно, но аз го намирам за необходимо.

Лека вечер.

П.П: Момчилчо :), дръзвам да отправя тези предложения, защото преди време каза, че приемаш критика :clap: Макар това в никакъв случай да не е критика, а само предложение ;).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добър вечер на всички админи и модератори:)

Не знам дали преди е имало подобна тема (аз не намерих) или до колко е обсъждано положението на раздел "Книги", но аз имам няколко предложения за него.

Поради присъствието на прекалено много RQ-та към книги (повечето от тях без никакъв отговор) бих предложила тези "молби" да бъдат преместени там където им е мястото, а именно в темата Желаните линкове към книги.

Всъщнос според мен по-добра идея е да се направят две такива теми, тъй като хората посещаващи този раздел имат различни молби - някой търсят художествена литература, а други всякакви разновидности на самоучители и софтуерна литература. Аз лично бих предпочела да има "Желаните линкове към художествена литература" и "Желаните линкове към книги (тук вече се изреждат другите разновидности свързани с програми, обучения, Фотошоп и т.н.).

По този начин раздела ще се "прочисти" и на преден план ще изпъкнат темите целящи дискусия на дадени книги и произведения, защото в противен сучай те просто си потъват в забрава, защото са бързо изместени в редицата от множестовото RQ-та.

Както виждам вече има една подобна тема - темата за речници. Всичките събрани на едно.

Не знам доколко предложението е уместно, но аз го намирам за необходимо.

Лека вечер.

П.П: Момчилчо ;), дръзвам да отправя тези предложения, защото преди време каза, че приемаш критика :) Макар това в никакъв случай да не е критика, а само предложение ;).

На предложението ще отправя контрапредложение: Понеже не намирам свободно време да поддържам раздела, нека ти или друг активен, милеещ за раздела, потребител да изземе функциите ми на модератор и да въведе ред. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Що се касае до мен аз нямам нищо против. Имам достатъчно свободно време и бивш опит в модераторството (biggrin.gif), та с удоволствие бих подредила раздела, че ми е един от най-симпатичните :)

Момчиле, мерси че ме предложи, адски мило от твоя страна :ph34r:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.