Премини към съдържанието
c0rsa1r

Какво може да се прави с този лаптоп

Препоръчан отговор

Имам приятел той най-много харесва настолните PC-та обаче му се налага да замине за по дълго и смята да си купува лаптоп обаче е много скиптичен и хич не му се дават много пари за лаптоп. Дори търсеше най-евтиния по каталог, защото ще го ползва само за Skype за да се свързва с близките си http://www.jarcomputers.com/cgi-bin/jar/sh...d=N726VVDC40256 N726VVDC40256_250x250.jpg, но въпреки това му казвам да вземе малко по мощен, защото хем ще иска да гледа и филми и според мен на Xp Photo Shop май ще спича, пък и поне да има 512MB RAM и една DVD записвачка. Какво е вашето мнение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Напомни му поговорката че всяко евтино нещо накрая излиза по-скъпо...Според мен така и така ще дава пари е добре да вложи още някой лев отгоре...Сега не ползва дадени игри или софтуерни приложения, но да е спокоен че като поиска ще може!

Един приятел си взе за 1400 лв. някъде (вече и по-малко) съвсем приличен лаптоп с процесор AMD Turion64 2 Ghz, 960 MB RAM, сравнително голям хард за лаптоп...само видеото беше гадно-вградено 64 MB...

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

няма 960Мb ram, има 1024Мb останалите видеото си ги взима,относно лаптопа наистина 1Gb ram няма да е зле с поне 128Mb памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми даде точно така 960 MB RAM + 64 MB VIDEO ПАМЕТ = 1024 mb ram

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

лаптопчето е сносно.. но малко скъпичко.. а и гледам линукс са сложили.. насочи се към FSC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ще ти препоръчам точно обратното - бягай надалече от FSC.

Дотук това е марката за която съм чул най-много оплаквания. И сервизите не винаги са на ниво.

Поразрови се във форумите да видиш мнението за тази марка.

Много апетитно изглеждат с техните характеристика и ниската цена, но евтиното е скъпо .... както някой каза вече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.