Премини към съдържанието
pokrusa5

Голяма гавра с Лили Иванова

Препоръчан отговор

Интересно ми е да чуя коментарите ви за едно много интересно клипче,което според мене е най-трагичното изпълнение правено някога ... И все пак е ценност,кога сте чули "Детелини" в изпълнение на Нина Николина laugh.giflaugh.giflaugh.gif

http://www.zazz.bg/play:594cee5c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми гавра си е...спор няма...При положение,че всички сме слушали оригинала това си е пародия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Глупости :speak:

"Гавра" било. :)

Все едно да ми кажете,че изпълненията на "Апокалиптика" на песни на "металика" са "гавра" с "Металика".

Просто Нина Николина изпълнява песента в друг аранжимент и тоналност,като влага и себе си в изпълнението.Това,че на някой не му харесва не дава право да му се вика "гавра" :angry:

На мен също не ми допада.Нина Николина си е блудкава и блудкаво пее,но да ми наричате изпълнението и "гавра"-няма да го приема! :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе Трихо, като виждаш, че не можеш не го прави. Нина Николина ако беше избрала Белите манастири, които също се изпълняват от Лили Иванова щеше да се справи къде, къде по - добре, защото тя наистина пее народните песни страхотно. "Апокалиптика" се справиха супер с парчето на "Металика". А Нинчето направо се осрала с песента на Л. Иванова, която на всичкото отгоре наистина и е емблематична. И да...бих нарекла това гавра...и то не е нищо друго...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това,че Нина Николина не може да пее,не дава право на никой да назовава жалките и опити с думата "гавра" :speak:

Докато вървеше "MUsic Idol" се нагледахме и на още по-бездрани изпълнения.

Някой да им е казвал "гавра"? :)

Знаеш ли колко още изпълнения не ми харесват,но и през ум не идва да им казвам "гавра".Гаврата е преднамерено действие за унизяване на някой (или нещо).

А при кавърът на Нина Николина умисъл няма-тя няма даже толкова акъл,за да го направи с умисъл! :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аве толкова си може момичето какво сега. Подобре да се откаже от подобен род изпълнения като не и се отдават. А по темата , в никакъс случей не е гавра, ония комплексар Славчо се опитваше да се гаври с нея ама тя си му го каза, като останеш 30 години на сцената тогава да се опитва с жалките си опити и господ си каза веднага думата , очила едно друго и ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Абе Трихо, като виждаш, че не можеш не го прави. Нина Николина ако беше избрала Белите манастири, които също се изпълняват от Лили Иванова щеше да се справи къде, къде по - добре, защото тя наистина пее народните песни страхотно. "Апокалиптика" се справиха супер с парчето на "Металика". А Нинчето направо се осрала с песента на Л. Иванова, която на всичкото отгоре наистина и е емблематична. И да...бих нарекла това гавра...и то не е нищо друго...

Динди дин, нали съм заядлив, ще спомена, че Апокалиптика са изпълнявали доста повече от едно парче на Металика, като поне според мен техните изпълнения са доста по-добри. Всъщност има цял албум на Апокалиптика посветен на Металика - Metallica by four cellos...

Колкото до изпълнението на Нина Николина... Не съм музикален експерт, но нейното изпълнение на "Детелини", ми харесва повече от оригинала (Въпрос на вкус казала котката и си облизала г*за). Не виждам, какво се тюхкате, и споменавате думичките - ужас, трагедия, гавра... Разбирам, че не ви харесва изпълнението, но подобни изказвания са доста глуповати и бих казал, че някои потребители просто така са влезли, написали са едно "Ужас" или "Гавра", просто за да подражават на стадото...

Редактирано от Arcopix (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За мен детелинките си бяха нормални. Слушал съм къде къде по-лоши изпълнения - например в Мюзик идол. Там всъщност всички бяха лоши. А и това е джазов вариант на песента. Камелия издаде цял макси сингъл с няколко варианта на една песен, а вие сте се запънали с детелинките :rolleyes: Е, време им беше и на тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Разбирам, че не ви харесва изпълнението, но подобни изказвания са доста глуповати и бих казал, че някои потребители просто така са влезли, написали са едно "Ужас" или "Гавра", просто за да подражават на стадото...

Без коментар става ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво пише в писмото на Лили Иванова до Дядо Мраз? - Ей, малкия да не ме забравиш за Нова Година?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"покруса5" смешен/на си с темата си, това му се вика кавър, а не гавра. Първо научи значението на думите и тогава пиши и говори :)

Редактирано от DeadSmurf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    "покруса5" смешен/на си с темата си, това му се вика кавър, а не гавра. Първо научи значението на думите и тогава пиши и говори :wors:

Дръж се по прилично :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.