Премини към съдържанието
Flame-че

Ballance - всичко върви много бързо :/

Препоръчан отговор

Дано темата е на правилното място..

Та..имам проблем с тая игра.

Много я харесвам открай време,инсталирах я нормално наскоро.

Инсталацията мина добре,докато не се появи един проблем,заради който преди престанах да играя.

Всичко върви АДСКИ бързо.Освен в процес на игра,самото започване и представяне на играта е ненормално бързо.

Не може да се играе нормално,умираш неизбежно..

На какво се дължи и как да го оправя?

Моля ви,помогнете... sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че процесора ти е двуядрен.По-стари игри + двуядрен процесор = phail ^^ Виж за някой пач за играта, който да оправи проблема. (за официален пач говоря)

Редактирано от vardo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на пълно обяснение :angry:

За хора с такъв проблем - теглете SpeedswitchXP и всичко тръгва в правилната посока.

Благодаря ти все пак,vardo ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Случайно попаднах на пълно обяснение :rolleyes:

За хора с такъв проблем - теглете SpeedswitchXP и всичко тръгва в правилната посока.

Благодаря ти все пак,vardo ^^

Е нищо не става с тоя SpeedswitchXP Инсталирах го и същата работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е нищо не става с тоя SpeedswitchXP Инсталирах го и същата работа

Намали си мегахерците на процесора, предполагам че оная програмка точно това се опитва да прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам сътщия проблем, но играта е друга (Getting UP, content under pressure). Просто не може да се играе - страшно е бързо. От два дни ровя в нета и нищо смислено не съм намерил. Забраних на процесора да сменя честотата, но мисля че има проблем и с видеото - аз съм с НВидиа 8600М ГТ - тя има 3 режима със съответните тайминги на паметта и ГПУ-то. Забраних всички екстри на всички устройста по горкия лаптоп.... Нищо! Много щурава работа.... Обикновено хората не могат да си играят игрите щото им се мотата системата, а аз не мога да се отлепя от едната стена без да се залепя за другата sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не теглете нищо допълнително, не инсталирайте каквото и да било, не си скапвайте процесорите, просто след като пуснете играта извикайте Task Manager. Отидете на процеса на играта и дайте "Задаване на сходство...", най-долу в менюто с десен бутон. На английски не знам как е. От там изключете едното ядро за процеса и всичко е тип-топ. Същото е и за CS, така се оправя проблем с локален сървър и летящо време, също ако играете в побличен сървър оправя проблем с лаг и това, че ви смятат за хакери, понеже при вас всичко е двойно по-бързо => летите по трасето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.