Премини към съдържанието
vincentppp

Мониторът ми позеленява

Препоръчан отговор

Мониторът ми позеленяваа от време на време дали вече е за смяна или има вероятност предчината да се крие в нещо друго някой имал ли е подобен проблем и как се е справил със него .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

или си клокнал видео картата

или монитора е за брак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Мониторът ми позеленяваа от време на време дали вече е за смяна или има вероятност предчината да се крие в нещо друго някой имал ли е подобен проблем и как се е справил със него .

я размачкай RGB кабела, доста вероятно е да има прекъсвания по него или да се окислил. но тази смяна на цетове е главно заради лош сигнал. от видеокартата или от самият монитор.

можеш да го пробваш на друг компютър или друг монитор на същият комп.

Редактирано от altoas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    или си клокнал видео картатаили монитора е за брак
    Ами той известно време си върви нормално и в един даден момент позеленява казаха ми че прблемът е в кабела който вероятно е за смяна според теб има ли такава вероятност това да е предчината да се държи така
    я размачкай RGB кабела, доста вероятно е да има прекъсвания по него или да се окислил. но тази смяна на цетове е главно заради лош сигнал. от видеокартата или от самият монитор.можеш да го пробваш на друг компютър или друг монитор на същият комп.
    Пробвал съм го на друг компютър и там е същата работа върви нормално и в един момент позеленява след това пак сам си се оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И на мен става така понякога и като ударя кутията, така кабела отзад се натиска и се оправя. Така,че наистина проблемът може би е в кабела. ;)

Редактирано от Cesc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ами той известно време си върви нормално и в един даден момент позеленява казаха ми че прблемът е в кабела който вероятно е за смяна според теб има ли такава вероятност това да е предчината да се държи такаПробвал съм го на друг компютър и там е същата работа върви нормално и в един момент позеленява след това пак сам си се оправя

занеси го да ти препоят кабела.. 20лв най - много.. даже толкова е много.. 15лв да ти го препоят или сменят направо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.