Премини към съдържанието
svetla_88

настройки на микрофон и слушалки

Препоръчан отговор

здравейте

имам въпрос как да си направя настройките на слушалките и микрофона /те са в едно/ след като мушнах зеления кабел във зелената букса и червения в червената букса не иска да тръгва както при всички

и най-вече искам по скайпа да си говоря.

сигурна съм че няма проблем във слушалките защото са нови. и като ги включа в буксата за тонколонките се чува музиката.

много ви моля за помощ :P

предварително ви благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам почти същият проблем... Под Windows Vista 64x и SoundMAX карта колоните ми Creative 5+1 работят перфектно, микрофона в предния панел също го излъгъх някак, но слушалките отказват освен ако не ги включа в жака на управляващата колона... Моля помогнете ни sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят микрофон на слушаките работи,обаче не се чува от самите слушалки! Моля ви кажете ми какво да напрая? :baby:biggrin.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото са на различни канали, зависи колко каналa са отворени, при теб е един стерео изходен за двете колони, и един входен за микрофона, а за два изходни ще трябва да си влезеш в насторйките на аудио картата и да позволиш втори стерео. Съответно зависи, ако ти е включена хардуерната поддръжка за колко канала може да я осъществява чипът на аудиокартата, ако е само за един при всяко приложение, което изисква такава подръжка, слушалките ще ти се изключват. И зависи колко канална е картата.

Редактирано от blaber (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.