Премини към съдържанието
Hanibal_Lektar

Рибки сменят масажистките

Препоръчан отговор

Рибки сменят масажистките

orig_200108_bg.jpg

Кожата е като нова след сеанса с японски златоперки

Рибки лилипути скоро ще оставят без работа и най-сръчните масажистки. Новата мода тръгна от Япония, но скоро ще превземе Америка и Европа. След бума на кремовете и маските с хайвер от сьомга настъпи златният миг на не по-малко прочутата риба доктор. Миниатюрните тропически създания са основата на т.нар. "рибно спа". Първи го приложиха най-модерните курорти и лечебни центрове в Страната на изгряващото слънце. За нула време екзотичното занимание превзе и Холивуд. Знаменитости се редят на опашка, за да бъдат опоскани от чудодейните рибки. В басейн с доста топла вода се пускат множество миниатюрни рибки Garra Rufa, наричани още Chinchin Yu. Особеното при тях е, че те живеят при температура минимум 43 градуса, която е най-благоприятна за хигиенни и разкрасяващи манипулации. Затова са известни като природни "лекари". Въздействието им върху кожата се състои в отстраняване на мъртвите епителни клетки, след което кожата става мека като кадифе и с прекрасен тен. Процедурата прилича на приятно пощипване, твърдят пионерите.

Източник:standartnews.com/bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пари да ми дават - не влизам в този басейн .. да вземе да ми влезе нещо не където трябва ... biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пари да ми дават - не влизам в този басейн .. да вземе да ми влезе нещо не където трябва ... biggrin.gif

:speak::) къде...... сигурно в ухото... :P;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизането не е толкова страшно, плашещо е излизането от там...дето са ти влезнали biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:snowballfight:;) къде...... сигурно в ухото... :);)

Знам ли - може и там :)

Влизането не е толкова страшно, плашещо е излизането от там...дето са ти влезнали biggrin.gif

Мани , мани по-добре да не рискувам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рибките всъщност се хранят с мъртви епителни клетки - отвратително :speak: Да плащаш луди пари, за да нахранят рибите с теб - накъде върви светът :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.