Премини към съдържанието
tigarle

Променен интерфейсен език на Win xp?

Препоръчан отговор

Незнам какво направих но windowsa ми вече е на испански и не мога да си го върна на английски, как мога да си го оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш Start Menu => Settings => Control Panel => Regional and Language Options и си сменяш настройките на английски:

untitledaq7.jpg

33152613wf2.jpg

56812089yu1.jpg

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Незнам какво направих но windowsa ми вече е на испански и не мога да си го върна на английски, как мога да си го оправя.

Не ми стана ясен въпроса. Какво разбираш под „интерфейсен език на Win Xp“? Ако е това което вече са ти отговорили добре, макар не може да изчезне английския език. Ако става въпрос за езика на менюто (целия облик, а не само възможността да пишеш) тогава ти или някой друг е стартирал инсталационен пакет за смяна на интерфейса на Win. Такъв има у на български език. Махането му става от контролния панел от „Добавяне и премахване на програми“ (на български), "Add end remuve programs" (на английски). На испански не знам как е. От там намираш въпросния пакет и го прмахваш. След рестарта ще е на английски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не ми стана ясен въпроса. Какво разбираш под „интерфейсен език на Win Xp“? Ако е това което вече са ти отговорили добре, макар не може да изчезне английския език. Ако става въпрос за езика на менюто (целия облик, а не само възможността да пишеш) тогава ти или някой друг е стартирал инсталационен пакет за смяна на интерфейса на Win. Такъв има у на български език. Махането му става от контролния панел от „Добавяне и премахване на програми“ (на български), "Add end remuve programs" (на английски). На испански не знам как е. От там намираш въпросния пакет и го прмахваш. След рестарта ще е на английски.

Съмнява ме да е инсталирал LIPsetup на испански аз от кога търся подобен пакет на испански и не мога да намеря има инсталационен уин на испански но LIP пакет като бг на испански коите се исталира върху англииска версия на уин още не съм видял та ако има много ме интересува от къде да го изтегля

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.