Премини към съдържанието
rosen92

Съвет за конфигурация на лаптоп..

Препоръчан отговор

До сега никога не съм се замислял да си купувам лаптоп защото са по-скъпички обаче.. искам да попитам примерно ако ви дам една конфигурация и вие да ми кажете горе долу колко ще излезне.. от марки не разбирам така че.. да кажем..

Между 1.2 - 2.0 GHz , 256-512 MB RAM , 64-128 MB Видео , 40-80 GB HDD , 15 инча монитор.. пък за другите екстри незнам вече там тези батерии.. wifi тези не ги разбирам защото досега не съм се интерисувал от лаптопи :rolleyes:

Редактирано от rosen92 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нов в България за по-малко от 1000 лв може да намериш но не на много места.Иначе нещо като това което си написал или по-добро върви някаде там.Всички модели си имат wi-fi вече...

http://www.jarcomputers.com/1.html като по-параметри тоя на жар с 8600 ГТ и процесора на 2.2 е много добър...мисля да си взимам нещо подобно с по слаб процесор от делл(US) за еквивалента на 1400 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз си взех ASUS A9RP (999 лв) и съм доволен. Влиза в горната граница на твоите параметри:

- CPU INTEL CELERON M 440 1.86 GHz, 533MHz, 1MB L2

- DISPLAY 15" XGA TFT

- RAM 512 MB DDR II

- HDD 80GB IDE 5400rpm (Hitachi)

- VIDEO SHARED ATI X200 128MB

- DVD-RW Super-multi (Toshiba-Samsung)

- FAX/MODEM 56.6 K, LAN 10/100 MBPS

- CARDREADER 4-IN-1, AC'97 AUDIO

- ТЕГЛО 3.26 КГ

- ЧАНТА И МИШКА

Батерия - 6 cells, 4400 mA/h, около 2 часа работа.

Wi-Fi - на PCMCIA слот, срещу още 44 лв (примерно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости Conroe

За каква ценова граница говорим? Може да прочетеш тази тема. Погледни и този сайт- богат избор на лаптопи cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми.. за цена незнам нещо по-ефтино обаче на него да може да върви ХР добре :yanim: значи не трябва да е нещо много слабо.. ще се използва за.. музика , филми , снимки но т'ва не значи да има голям HDD 40 примерно може да се окаже достатъчно защото аз филмите ги трия след като ги гледам..

Редактирано от rosen92 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ми.. за цена незнам нещо по-ефтино обаче на него да може да върви ХР добре :baby: значи не трябва да е нещо много слабо.. ще се използва за.. музика , филми , снимки но т'ва не значи да има голям HDD 40 примерно може да се окаже достатъчно защото аз филмите ги трия след като ги гледам..

Погледни този модел:

TM5310, New Intel® Celeron® M processor 520 (1 MB L2 cache,

1.60 GHz, 533 MHz FSB) supporting Intel® 64 architecture, Intel® 943GML Express chipset, DDR II 512MB (1x512), 15.4" WXGA, Video up to 128MB shared, 80GB SATA Acer DASP (Disk Anti-Shock Protection), DVD +SuperMulti (tray), Card Reader 5-in-1, no FDD, 4 x USB 2.0 ports

Цената му е около 975 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.