Премини към съдържанието
djboom

Търся програма за изчисляване?

Препоръчан отговор

Първо здравеите ако може някои да ми помогне търся програма която да исчислява но малко по специфично тоест примерно да и задам един размер (10метра) след това да задам около 150-200 различни размера и тази програма да ми покаже колко профила от по (10метра) ще ми трябват за да изкарам зададените(150-200) но и да не ми остава много накрая да изхварлям.

Благодаря ви предварително.

Редактирано от djboom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж Optimik или Plan IQ например дали ще ти свършат работа, но ако дадеш малко повече инфо какво искаш точно да разкрояваш може и нещо по-точно да се предложи!

Успех!

Редактирано от DoGa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди всичко пиши на правилен български и не в едно безкрайно изречение ,на което забравяш началото!изчислявам,а не исчислявам-изхвърлям,а не изхварлям и т.н.!здравейте,а не здравеите! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

DoGa за малко щеше да улучиш сферата в която съм и аз, значи да те ориентирам занимавам с пвц дограми, за тези дограми им трябва желязо аз имам програма която да ми изчисли профилите но не ми изчислява желязото, може би защото я раздават безплатно :blink: и за да улесня работата на колегите че иначе пада голяма изчисляване ако има някаква подобна по простичка нещо като калкулатор.

Благора че ми отделяш време за моите проблеми.

Редактирано от djboom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи ти трябва програма от сорта на Profiles или някоя друга подобна като тази или тази!

Но за безплатни не знам нищо!

Редактирано от DoGa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тази я имам на диск но изисква регистрационен код а аз го нямам, бяха ми обяснили някаква магия и там но не ми се занимава затова попитах и тука за някоя по проста която няма да изискра регистрация.

Благодатря все пак ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.