Премини към съдържанието
Hanibal_Lektar

Арестуваха бащата на “Биг Брадър”

Препоръчан отговор

Арестуваха бащата на “Биг Брадър”

orig_200378_bg.jpg

Интерпол закопча Николай Николов в Мексико вместо негов адаш

Грешка прати зад решетките в далечно Мексико бащата на българския "Биг Брадър". Николай Николов е продуцент на шоуто, което се върти с успех вече няколко години у нас. Той редовно режисира интриги сред съквартирантите, но този път сам стана жертва на заговор. Николов заминал за Мексико, за да нагледа терените, където ще се снима новото супершоу "Островът на изкушението". Минути след като кацнал, бил закопчан. Той и още трима души от екипа на СИА престояли три часа в ареста на терминала в недоумение. Оказало се, че от Интерпол издирват българин със същото име и почти същата възраст. Мексиканците отнели GSM-а на Николов и го тикнали в единична килия. След митническо проучване грешката била установена, а продуцентът - освободен с извиненията на местните власти.

Източник:standartnews.com/bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да е жив и здрав и дано нищо му няма. Сега сигурно ще ги съди за ... и аз не знам, за какво... кои са те, да арестуват Ники Николов?!?!? angry.gifbiggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трябваше да го арестуват и да не го пускат !

Идеално - тъкмо в Мексико са го закопчали, а там мамата си е е*ало :snowballfight:

Такива трябва да ги изтребват още в зародиш biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно че въпросният е измислил, извинете ме, продуцира една невероятна боза, но в края на крайщата доста пари се направиха покрай малоумното шоу. Умен бил, работил е... това не бива да бъде причина за изказвания от рода на "Такива трябва да ги изтребват още в зародиш", ама то повечето българи са склонни към омаловажаване и унижаване на чуждия успех. И аз не харесвам продукцията му (и за това не я и гледам), но това не е причина да не харесвам човека (не че ме кефи въобще)...

И все пак Николайчо да се радва, че не са го заключили в общата килия... Че това щеше свят да му се извие...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Идеално - тъкмо в Мексико са го закопчали, а там мамата си е е*ало :)

Такива трябва да ги изтребват още в зародиш biggrin.gif

И какви такива? Ники Николов е добър в това което прави, резултатите го показват!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И какви такива? Ники Николов е добър в това което прави, резултатите го показват!

Съгласна. Биг Брадър е едно от най - гледаните предавания в българския ефир. Дали ще ни харесва или не е въпрос на личен избор, но това не ни дава право да апелираме към затвор за неговите създатели- в бг варианта му естествено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.