Премини към съдържанието
imm0r7a1

Как се казва този кабел

Препоръчан отговор

Нямам снимка за жалост, но ако се сетите можете ли да ми кажете как се наричат този тип кабели, който най често се използват при web камерите (от единия край са като малко usb, а от другия са стандартно мъжко usb).

Благодаря много. :snowballfight:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

USB-Steckerformen.jpg

Всичко това е USB в различните си разновидности - от ляво на дясно тип A, тип B, тип Mini-B 5-полов (стандартен), тип Mini-B 4-полов (Mitsumi), тип Mini-B 4-полов (Aiptek).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
USB-Steckerformen.jpg

Всичко това е USB в различните си разновидности - от ляво на дясно тип A, тип B, тип Mini-B 5-полов (стандартен), тип Mini-B 4-полов (Mitsumi), тип Mini-B 4-полов (Aiptek).

На мен ми трябва черния, това ли му е името Mini-B 4-полов (Aiptek), а това в скобите какво е? Питам, защото ми трябва да го намеря в каталог 5м.

:snowballfight:

Немога да го намеря пак или аз съм тъп или не е много разпространен. sad.gif

Редактирано от imm0r7a1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моd. Edit:

2.5 Не са желателни прекомерните off-topic – мнения, които не са свързани с темата.

2.7 Всякаква форма на spam (нежелани съобщения) е забранена, било то чрез постове или лични съобщения. Това включва всякакви реклами, верижни писма и др. съобщения, изключващи тема за помощ или обсъждане, или лична кореспонденция. Избутването на тема от автора й (bumping) не е разрешено с изключение на един пост в рамките на 48 часа. Този вид спам се определя като пост след последният ви пост, който не е уместен и не носи никаква нова (коригирана, допълнена) информация по темата.

Това са правилата на форума, които виждаш за пореден път под формата на цитат. Или спираш веднага със спама си, или ще бъдеш наказан за (засега) неопределен срок от време!

iovi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен ми трябва черния, това ли му е името Mini-B 4-полов (Aiptek), а това в скобите какво е? Питам, защото ми трябва да го намеря в каталог 5м.

:)

Немога да го намеря пак или аз съм тъп или не е много разпространен. sad.gif

Aiptek е производителя.

Виж дали е този кабел : http://www.microbarn.com/details.aspx?rid=...b580d3e5a3ce85b

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.