Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Пуснах заявка снощи за tempo плана и да видим кога ще изпълнят заявката.

Системата ми даде номер за проверка (при проверка видях че съм още в : Неразпределени), но така и не ми прати мейл, портвърждаващ успешното приемане на заявката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

И аз направих онлайн заявка днес да видим дали ще стане.С модем ZTE zxdsl 831 и рутер LINKSIS -BEFSR41 съм дали ще имам проблем с новите скорости,ако стане заявката ми. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

831 няма проблеми с новите скорости, дори ми казаха, че леко надхвърлял и 12те мегабита (източник на инфото - Helpdesk).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
831 няма проблеми с новите скорости, дори ми казаха, че леко надхвърлял и 12те мегабита (източник на инфото - Helpdesk).

добра новина е това :) , само остава да ни ги пуснат новите скорости :) в петък във варненските офиси на бтк ми казаха ,че в понеделник или вторник ше го пуснат...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами дано стане, че като се знам ... като седмаците съм :help: вечно бързам.

Определено звучи добре 700МВ да се теглят за има-няма 10 минути :wors:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,на всички.И аз да се наредя тук с въпросче,че сега от вас разбирам за новите тарифи на БТК -ADSL.Пощата явно са ми я преслушали и нямам това уведомително писмо, но какво означават тези нови цени,много са ги намалили.На БТК ADSL 2048 безкрай съм, с преподписан договор за 24 месеца от септември 2007.За 2мб =31лв. с ДДС а като гледам новите цени 12мб = 25лв с ДДС и договор за 12 месеца.Сега ако искам и аз увеличение ще ми намалят ли продължителността на договора ??? Извинете за офтопика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,на всички.И аз да се наредя тук с въпросче,че сега от вас разбирам за новите тарифи на БТК -ADSL.Пощата явно са ми я преслушали и нямам това уведомително писмо, но какво означават тези нови цени,много са ги намалили.На БТК ADSL 2048 безкрай съм, с преподписан договор за 24 месеца от септември 2007.За 2мб =31лв. с ДДС а като гледам новите цени 12мб = 25лв с ДДС и договор за 12 месеца.Сега ако искам и аз увеличение ще ми намалят ли продължителността на договора ??? Извинете за офтопика.

Да, при теб дори вероятно ще стане без да подаваш нищо, мисля че за договори след септември обявиха, че автоматично ще ги прехвърлят, все пак се обади на хелпдеска да питаш за всеки случай.

Всъщност за 25 лв с 12 месеца договор скоростта е 9 мегабита, 12 е ако теглиш от други потребители на ADSL в твоето населено място.

Формално погледното всъщност няма да ти намалят продължителността на договора, а сегашния ти договор ще спре да действа, а този новия, който ще го замени, ще бъде със срок 12 месеца от датата на която ти пуснат новата скорост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, при теб дори вероятно ще стане без да подаваш нищо, мисля че за договори след септември обявиха, че автоматично ще ги прехвърлят, все пак се обади на хелпдеска да питаш за всеки случай.

Всъщност за 25 лв с 12 месеца договор скоростта е 9 мегабита, 12 е ако теглиш от други потребители на ADSL в твоето населено място.

Формално погледното всъщност няма да ти намалят продължителността на договора, а сегашния ти договор ще спре да действа, а този новия, който ще го замени, ще бъде със срок 12 месеца от датата на която ти пуснат новата скорост.

Да, дори и на деветте мб. половината да пуснат, пак е постижение за драстично намаление на цените,съпоставено с период от преди година.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, дори и на деветте мб. половината да пуснат, пак е постижение за драстично намаление на цените,съпоставено с период от преди година.

9mbit е яко,дано да ги поддържа поне 8mbit,и ъплоада също да е поне към 100к ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да попитам някой знае ли тези които сме с viva broadband (вивателска карта и интернет) дали ще има промяна в скоростите.

Едва ли някой ще знае, няма нищо написано по въпроса, звънни на хелпдеска, безплатно е. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Peak bandwidth utilization is: 20.660 Mb/sec in, 3.207 Mb/sec out, 21.860 Mb/sec total.

Това е на най-големия пакет (до сега) 8Biz

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ами какво да кажа, аз съм със стария модем дето е до 8 мегабита, служителката каза че нямало да се сменя модема, а в договора опцията за доставка е отбелязана

може да чакат да видят какво ще стане със старите модеми и тогава да почнат да ги сменят, ба ли ги

а работя във фирма която предлага услугите на бтк и получихме новите модеми, обаче колегите са в пълно неведение и затова се разходих до бтк център

А имате ли доставка от новите модеми Huawei? Живо ме интересува модела им - На челната страна на кутията или на долната страна на модема трябва да има един баркод на който пише МТ882<нещо си>. Ето точно това нещо ме интересува!

Въпроса е конкретно към Петър но ако някой друг е виждал модемите от новата доставка ще съм му безкрайно благодарен. :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
При проверка онлайн статуса на поръчката,някой да е нещо по различно от неразпределен?

И при мен е така на личния нет вкъщи, в четвъртък към обяд пуснах заявката и още е в "неразпределени", докато двете служебни, въпреки че ги пуснах по-късно в четвъртък вечерта, още в петък преди обяд бяха обработени и ми пуснаха мейлове, че до 10 работни дни ще пуснат новата скорост. Явно обработват заявките от фирмите първо, пък физическите лица кучета ги яли, да чакат :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фирмите плащат повече и за плащанията си изискват по-специално отношение, нормално е ;) но до вторник ако не са ми сменени скоростите отивам да се разправям :)

*Естествено ще докладвам и тук ако има нужда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обадих се на helpdesk и отговора бе,че на преподписалите през септември 2007, автоматично ще бъдат сменени скоростите и цената, но договора е с продължителност - остатъка от 24'те месеца.Това е !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Относно тази таблица с градове от (Спецификация на БТК ADSLуслугите и ценова листа) значили това, че сме леко прецакани от БТК.. Някой подавал ли е молба от изброените градове в таблицата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не незначи, че сте прецакани. Просто няма възможност там да се предостави тази услуга с по-високите скорости и затова си остават засега старите - толкова ли е сложно. Причината не е друга, така че това не е прецакване. Това е същото както по-големите кабелни оператори и интернет доставчици си имат различни условия, услуги и цени за различни градове в България - с две думи: НЯМА ЧАЛЪМ!!!

Редактирано от icemans (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12мбит-а ? ето го и моят който е странен sad.gifresultzi2.jpg никъде не можах да вдигна повече от 5мбит-а в спийд теста от бг вдигам 1,1 МБ sad.gif и ъплоад 90К ,a зa 12mbit направих договор

Редактирано от jubei (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички, които са пуснали заявки след работно време (след 16:00) в петък в центровете на бТк са на новите скорости. Днес сутринта модема ми беше забил и при рестарт бях вече на заветните 9/12мбита. Скоростта се достига наистина, пробвахме вече и МЕТРО технологията, успяхме да достигнем до 1,4 мб в сек, което ни зарадва много. По-късно ако трябва ще прикача и снимки. Което най-много ми хареса - скоростите са достижими и реални. бТК най-накрая почва масово да навлиза и в София с тази скорост от 9мбита за международен трафик.

Редактирано от korn (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване