Премини към съдържанието
Lemur4o

TV Tuner... въпрос за Capture

Препоръчан отговор

Здравейте на всички...значи проблема ми е следния..Имам лаптоп с вграден ТВ Тунер и искам да знам как мога да свалям и да преобразувам видео сигнала в реално време например с Virtual Dub(ограничен съм с 100гб а искам да знам как да си преобразувам филм в реано време).Не съм се занимавал с това и ще съм благодарен за обясненията ви за настройките. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какъв е тунера "PHILIPS" или "BT8x8"

само цитирам се но е важен въпроса може и модела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С ChrisTV в реално време с DivX компресия на Fast Compression с 1500-1800кбита резолюция 512х384 един час идва 1ГБ (+- някой и друг мегабайт) това според мен е ако търсиш задоволително качество. Но ако искаш да рипваш с по-добри характеристики и по-добро качество, то най-добре си вдигни резолюцията и битрейта и направи 1 час рип да ти е поне 3-4ГБ пък после го мини през ВиртуалДъб-а или нещо друго за да може на спокойствие компютъра да компресира. Ако искаш в реално време с хубава резолюция и качество ти трябва мощно РС и повече място. Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.