Премини към съдържанието
achovd

Препоръка за GSM до 200лв

Препоръчан отговор

Трябва ми телефон до 200лв най-много.Камера и излишни други глупости не ми трябват най вече за говерене ще го ползвам и мп3 да има няма да е зле.Гледах много в сайтовете но не намерих нищо добро за тези пари някой ако има идея за добър модел да помогне.. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

pic_3_1280.jpg

SE W200i

В 2бе е 189лв, но с карта и според мен е чудесен телефон за парите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много аз точно за този сони ериксон мислех но нямам представа добър ли е някой ако знае нещо повече за този модел да каже cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем нормален телефон. Скапана камера - VGA (но ти каза че не ти трябва), няма bluetooth (не знам дали ти трябва), поддържа си java, от walkman серията е (демек уж свири по-добре, ама кой знае...), има радио с RDS, има и карта (но не знам колко мегабайта). Аз бих ти препоръчал да си вземеш k750i. Ако познаваш някой (демека ако имаш доверие на търговеца), можеш и втора употреба да го вземеш и сигурно ще се вкл. в тая цена. Нов едва ли е толкова (макар и да мина доста време откакто излезе).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Съвсем нормален телефон. Скапана камера - VGA (но ти каза че не ти трябва), няма bluetooth (не знам дали ти трябва), поддържа си java, от walkman серията е (демек уж свири по-добре, ама кой знае...), има радио с RDS, има и карта (но не знам колко мегабайта). Аз бих ти препоръчал да си вземеш k750i. Ако познаваш някой (демека ако имаш доверие на търговеца), можеш и втора употреба да го вземеш и сигурно ще се вкл. в тая цена. Нов едва ли е толкова (макар и да мина доста време откакто излезе).

K750 е хубав но е доста над 200 лв.

Но в доста сайтове пише че бил един от най-качествените телфони...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1028

При тестове този телефон е с най - добрата батерия от класа си, има си всичко и блутуд, камера (VGA), слот за карта.

Цената му вече е около 190 лв.

Според мен е доста добър за парите си !!!

Редактирано от raidersd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами втора употреба е 320лв

Айде бе... Аз нов го взех преди два месеца за 310. Ииии наистина @achovd, ако намериш втора употреба, ще е идеално. Ако е купен отдавна по-лесно ще се флашне до W800. Пък и да не е, не е голям проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен Sony Ericsson K310i.Има MP3,SPMIDI(AMR),MIDI и други,15 MB Памет,MediaPlayer,BGA Камера-много добра.Поне колкото 1 мегапиксел.В това можеш да се увериш...Има си Infrared,GPRS,SMS,MMS,Email,CSD,Web(можеш да отваряш например www.kaldata.com вместо да си пред компютъра,но трябва да го пишеш на цяло http://www.kaldata.com.Има си много неща.В интернет блокира PopUps.Освен това има и Java,ActiveX for GSM и други такива екстри.Цената му е 109 лв. 10 стотинки в М-ТЕЛ.Сега вече е окло 200 лв.Там се намира.Не повече от 210 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.