Премини към съдържанието
MariqnaKK

Разкирилизиран АПИС/нормативни документи/

Препоръчан отговор

Моля да ме посъветвате как да си кирилизирам АПИСА. Излиза ми на маймуница. Добавих 4-5 шрифта в Windows-Font, но може би не съм улучила верните шрифтове. Направих опит и в Регионал лангуйдж центер-замених Българския с каталунски, рестартирах, отново върнах българския-отново резултата ми беше отрицателен. С XP съм.

Благодаря Ви предварително!

Може да ми дадете отговор на е-маил mariana.krysteva@gmail.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте Марияна, признавам си предварително, че се посмях при първи прочит на написаното от теб:

Моля да ме посъветвате как да си кирилизирам АПИСА. Излиза ми на маймуница.

А това за каталунския ме разби laugh.gif .

Подобни въпроси и проблеми съм виждал доста, разбира се и за Сиела и т.н.

Във форума има поне една специална тема по въпроса:

връзка към темата.

Изпълни нещата от темата и ако не се оправи маймуницата..., повикай някой, който може да оправи проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да добавя само, че можеш да се обърнеш към регионалния представител на Апис - предполага се, че той ти е инсталирал програмата и отговаря за поддръжката й.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да добавя само, че можеш да се обърнеш към регионалния представител на Апис - предполага се, че той ти е инсталирал програмата и отговаря за поддръжката й.

Горното е абсолютно вярно. Но ако държиш сама да си отстраниш проблема то:

Иначе не е трябвало да правиш никакви гимнастики освен да си инсталираш фонтовете на Апис които започват с А4 и завършват на .ttf! Поне така беше. Не си упоменала версията и продукта на Апис за да съм по точен!

Редактирано от DoGa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.