Премини към съдържанието
nizin

The Punisher - Проблем!

Препоръчан отговор

Направил ли си товам което е изписано на снимката?

Video - You must have a DirectX 8 compatible video card to play The Punisher. You can have The Punisher detect your video card(s) by clicking on the "Detect Available Cards" button and choosing from one of four supported resolutions.

* Audio - The Punisher supports DirectSound only. You can choose your sound provider by clicking on "Detect Available Sound Cards" and then selecting your provider from the dropdown box. You can disable Launcher sounds from here as well.

* DirectX - On this tab you can check your DirectX version and choose to install or update DirectX on your machine.

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направил ли си товам което е изписано на снимката?

Правя го но, като цъкна Detect Avalible Cards ми излиза Unable to detect a video card that supports hardware transform and lighting (T&L). The Punisher reguires hardware T&L to run.

И незнам как да го оправя, за това ви питам, ако некой има решение да каже много ми се играе тая игра. sad.gif

П.П. Четох в един форум, че това може да се махне с некаква програма ако некой я знае и как се работи с нея да пише ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не я знам програмата,но играта направо ти казва..."Пич,картата ти не струва"...майтапа на страна.

Кажи каква ти е видео картата.Сложи си нови драйвъри за нея. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не я знам програмата,но играта направо ти казва..."Пич,картата ти не струва"...майтапа на страна.

Кажи каква ти е видео картата.Сложи си нови драйвъри за нея. :)

Знам, че картата ми е шит инсталирах си най-новите драйвери и пак същотот sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи имам ето този проблем с играта:517606_orig.jpg

Ако некой има решение да пише!

Абе ти не четеш ли.Имаш проблем с Видеокартата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пише, че не е зададен правилен Видео режим... :)

Е даде не е същото ама буквите малко са нечетливи и само това можах да прочета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.