Премини към съдържанието
estario

RQ: Хакове са SilkRoad

Препоръчан отговор

Един познат се е запалил по тази игра и ме помоли да му намеря хакове. Нямам идея какво точно търси, защото не знам как се играе и за това ви моля за помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми като много се е запалил, да играе да вдига lvl-и и да се учи кое, как и защо..както казват в StarWars: Тъмната страна на силата е по-лесна, но и много по-слаба! o.O

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Даа,удоволствието от играта се разваля с хакове.А и не съм срещал хак за тази игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хора омръзна ми да фармя,нито магии ползвам, бавно вдигам левел и ми писна. можете ли да ми дадете някой бот ако знаете ще съм ви много много благодарен търся си от много време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз съм се запалил по тази игра и ако мойе да ми кажете само едно хакче-за злато защото съм много голям лвл и много бързо ми свършват парите.и така ако можете да ми дадете един линк за такъв хак ще съм ви много задължен. ;):):wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никъде по сайтовете няма за тази игра, така че просто явно няма за нея такива екстри! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всъшносщ не си прав. Има аз съм намирал , или трябва да си платиш за да може да си го изтеглош или просто има някой вирус..... просто много мога да изреждам и затова попитах и тук. Ако някой може дами даде линк за този хак за който аз попитах ще съм му много задължен и ще го чечпя една биричка :);) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

кво ти пука че ще те баннан нали ше се кефиш супер много преди да стане пък и после сменяш ип-то нов акаунт и се кефиш наново. а ако някой наистина намери хак за силкроуд не бира ми ше му дам 50 лв + бира и кебабчета на корем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всеки следващ коментар който не допринася нищо към темата ще бъде премахван. Не е тук мястото за каране!

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хак за срото няма да намериш гарантирам ти :) можеш да си изтеглиш бот oт www.ibotforfun.blogspot.com но не знам как се инсталира аз съм с уиндоус7 и нещо не тръгва :( ако можете да разясните много ще съм благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.