Премини към съдържанието
Malina_So:-P

Четенето на EULA и Read Me е полезно

Препоръчан отговор

Както знаем като инсталирваме програма обикн. има LICENSE AGEREEMENT.изчетвайте го както трябва!И на мен ми беше тъпо,когато 30 мин. четох голям лицензен текст,но посредата осъзнах че инстала има драйверти за ID-WR6798 които не поддържа моят компютър и които ще съсипят Windows.

сСъщо така си има и readMe.Ако няма такава инфо влезте в папката на инсталираната програма( Примерно c:\Corporation\Program2\ и там да иа такова ReadMe.Ако има други папки в тази директория виж ги.

Само так 90% Чистота! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност не е ELA а EULA!

Аз препоръчвам тази програмка за допълнително анализиране на съдържанието на лицензното споразумение!Колкото до това дали даден софтуер е съвместим или не може да се намери на главната страница на самата програмка...по-бързо, по-лесно и по-ефективно...Трябва да е много специфичен софтуер че да му се отделя такова внимание...ПО-скоро внимавайте за "малките буквички" които споменават "небрежно" дали да се инсталира някой adware...Но и това може да отпадне още щом видите лиценза за програмата Shareware/Freeware/GNU/ADWARE...

http://www.javacoolsoftware.com/eulalyzer.html

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.