Премини към съдържанието
shefkata

Въпрос за Fiat 126 p

Препоръчан отговор

:P Какво мислите за тези малки бръмбърчета, дето в тях се побира една жена и нейната дамска чанта ?

Е, приятели, искам да чуя мненията Ви...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:P Какво мислите за тези малки бръмбърчета, дето в тях се побира една жена и нейната дамска чанта ?

Е, приятели, искам да чуя мненията Ви...

Честно казано са ми смешни. Не мога да го възприема като истински автомобил, толкова е малко и тясно.

Просто нямам представа защо е направено такова миниатюрно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди години ходех с една софиянка,обаче живеехме във Варна.Та един ден ще ходиме на гости у техните в София.

На гарата майка и ни чакаше с такъв Фиат.

Аз и гаджето ми се прибрахме с такси,щото в "колата" на майка и нямакше място за нас,сложихме две чанти и ... стига толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Симпатяга",но времето му е отминало безвъзвратно .

Известният в близкото минало баскетболист Голомеев караше такова чудо в София,и беше махнал седалката на шофьора,и го караше директно от задната седалка ! :P

Редактирано от dimd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един комшия имаше такова, а е около 185, колкото мен. Караше го някак си. Возил ме е много пъти на дясната седалка. Наистина не знам, как се побрах. Друса ужасно, двата цилиндъра също реват ужасно, но... 5 на сто в града!!!! Супер беше за бакалийката му. Разбира се, за по-големи товари имаше и Дванайстак :) Между другото, когато търсех първа кола, се бях спрял на Трабант (!) Жигули и Полски Фиат 126 и 125! На стодвайсет и шестицата и искаха 800 лева и веднага се отдръпнах. За 125-цата чух, че няма части, така, че остана само 968-цата, която карах 5 години и взех за 300 лева :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sad.gif Явно много малко хора тук имат познания и мнение по въпроса...

А на тези, които вече са оставили своето, Благодаря! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е излишна и една снимчица, да се види за каква въшка иде реч ;) :

Fiat_126p.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не е излишна и една снимчица, да се види за каква въшка иде реч :speak: :

Fiat_126p.jpg

Малко стара снимчица си дала ама имаче и на мене са ми доста смешни колко са малки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:cant believe: Аз имам такова от април месец - 3 пъти тази година ходихме до морето с него и се връщахме, без никакви проблеми cool.gif Вярно, малко е, тясно е, но е голям купон с него biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
laugh.gif Съжалявам, но наистина търся мнения за Fiat 126P, просто ме интересува имат ли фенове...А по повод любовните мнения, в този форум гледам, че доста хора се смятат за разбирачи на тази сложна материя...Така, че да си говорим за фиатчета biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е най -тихия автомобил в света , като седнеш колената ти запушват ушите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е най -тихия автомобил в света , като седнеш колената ти запушват ушите.

;)

:lol6: :lol6: :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах три броя по едно и също време. И трите бяха в движение и много добро състояние.Продадох ги едно по едно.

dsc00095fe7.th.jpg

dsc00091sz0.th.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поляците през жегите ги караха с отворен капак на двигателя. Пълно беше по морето с Полско Фиатче и Полонез.

Имам двама доста едри приятели и ми е интересно как биха изглеждали в такъв автомобил и дали ще успее да тръгне с тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
biggrin.gif Що да не успее ?! Последният път, като си тръгнахме от морето / бяхме двама в колата -> средно 120 кг. /, на излизане от Бургас има магазин Метро. Тръгнахме да завиваме, да влезем и там едно моче вдигнало пръст и с една табелка "София", стопира...На излизане от Метро, гледам го момчето, още стои там - подминават го лъскави и лачени коли, с по един човек вътре и никой не го ебава...Присвиркахме му, повикахме го, показахме му скромните си условия и той се качи..Момче на 22 г. - 90 кг. и каза, че раницата му тежи 30 кг., та станахаааааааааа....Фиатчето, ни докара до София благополучно и с този товар вдигна 120 км. на магистралата / това го имам на клип записано /, а момчето не спря да ни благославя и да ни благодари, че сме го докарали. Предния ден никой не му е спрял. Та тая фиатка, яка машина излезе тогава biggrin.gif . Между другото 2008 г. ставаме ретро автомобил на 30 г. - 1978 г. е !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей хора моля помогнете да си намеря и аз едно такова фиатче 126 Става дума да е в Старозагорски регион по възможност :eek: ако някой има информация по въпроса може да пише тук bobby_s@abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ей хора моля помогнете да си намеря и аз едно такова фиатче 126 Става дума да е в Старозагорски регион по възможност :speak: ако някой има информация по въпроса може да пише тук bobby_s@abv.bg

Ние взехме нашето от Стара Загора, приятелю, още април месец...Търси в Мобилето. Ние също търсим още едно... :P

Влез и във форума на фятчетата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето форума на любителите на 126p:

http://forum.126p.info/

Редактирано от to4i (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.