Премини към съдържанието
Амбър

Женски Манифест (един път завинаги!)

Препоръчан отговор

Женски Манифест (един път завинаги!)

Господине, Приятелю, Годенико, Юначе, Момко и всякакъв

друг Мъжо,

1.Когато мислиш, че си досаден, най-вероятно това е случаят (вярно е)!

Не ме питай, аз ще откажа да взема отношение.

2. Когато искаш нещо, напълно достатъчно е просто да попиташ за това. Да

поясня: “подай ми ей онова там горе” –не значи нищо!

3. Когато ти отговоря с “не” – това не значи “ммм-можебиии” или пък че след 2 секунди и една стотна ще съм променила мнението си! "Не" -значи "не".

4.Когато питаш за нещо, без да очакваш отговор, не се учудвай, че ще

последва отговор, който не искаш да чуеш.

5. Няма никакъв смисъл да ме питаш за какво мисля! През 96,5% от времето

жените мислят за професионалните си проблеми в службата. Не, ние не сме зависими (обсебени), просто това е което най-много ни харесва.

6.Ние сме хора - живи същества на тази земя. Понякога не си мисля за теб. Това не е лошо. Свикни, моля те, с това. Не ме питай, моля, за какво мисля, това би означавало, че ти си готов да разговаряш за наука, образование, политика, икономика, мода и здраве, а не за мъжки гащи, наркомански истории, пишки, задници, мускули, гърди, бедра, удоволствия.

7. Понякога не мога да съм с теб. Това не е лошо. Свикни, моля те, с това. Не ме обвинявай, че съм те изоставила, че съм те прецакала, не ми обяснявай, че съм те лъгала, че съм вещица или някаави подобни - пълни безсмислици.

8. Ако в някой момент не съм била в добро настроение и следователно ти ме сънуваш в продължение на седмици като огромна богомолка, която идва да те изяде, това не значи, че аз наистина съм такава и бих си губила времето за да ти правя лошо.

9.Когато имаш проблем, помоли ме само за това, да ти помогна да го

разрешиш. Не ме моли да страдам заедно с теб, никой не може така!

10.Неразположение, което продължава 2 месеца, не е никакво неразположение! Спри да се наливаш с алкохол и да преяждаш!

11.Когато кажа нещо, което може да се разбира по 2 начина и единият от тях

те обезпокоява или те прави нещастен, мисли си, че е другият!

12.На нас кафето с приятелки и козметика ни харесва, както на вас ви харесва, футбола и бирата с приятели, Вие не го разбирате, ние също не.

13.Когато те попитам "Какво има?" и ти кажеш "нищо", ще ти повярвам и ще се

държа така, сякаш всичко си е съвсем наред, нали!

14.Не ме питай: "Харесваш ли ме?". Бъди сигурен, че нямаше да съм с теб, ако

случаят не беше поне лекичко такъв!

15.Престани всеки път да ме дразниш и да ми ровиш в мозъка с глупави съвети и укори, престани да ми лепиш етикети, да ми убиваш времето с погрешните си изводи и досадни опявания и бръщолевене, ако искаш да съм с теб. Щом не съм те питала, значи решението съм си го взела без да ти искам мнението. Чисто и просто!

16. Ако веднъж в месеца или в седмицата пожелая да съм с теб но теб те няма, не ме изкарвай виновна, че искам друг и веднага си го намирам.

17. Ако сме осъзнали и двамата, че сме толкова различни с теб, това значи, че не си пасваме и няма смисъл да сме заедно – чисто, просто и точно, защо трябва да усложняваш положението, да ми отмъщаваш, да ме тормозиш?

18.Основно правило в случай и на най-малко двоумение, независимо за какво се

отнася: не ми обяснявай какво да правя, като ти всичко си сгафил и престани да спориш с мен за неща, които не искам да обсъждам с теб-няма смисъл.

19. Когато знаеш, че ме обичаш и ти харесвам такава, каквато съм, не ми търси косури само защото те е срам да си признаеш или се ядосваш, че се налага да изпитваш чувства. Повярвай ми, не изглеждаш по-силен и по-привлекателен- ТОЧНО обраното е...Така и така - все ще си ида, няма нужда да ме гониш и да се налага да страдаш, че си бил наранен и уязвен. Сам си си виновен. Чисто и просто!

http://www.az-jenata.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се дразня от такива писанийца...В тях най-често се правят обобщени изводи и звучат тъпо и патетично. И това не прави изключение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даа, звучат доста тъпо и клиширано. Излезли от устата на новото идиотско КОСМО поколение пубертетчета.

Скъпи момичета и млади жени, моля ви бъдете себе си! Погледнете дълбоко в мислите и усещанията си и вижте наистина ли искате някакви свръхеманципирани (разбирай комерсиализирани) американски списаниица и псевдоучени психарки да ви навяват нарцистичните си схващания за природата и отношенията с другите, в частност с нас - мъжете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скъпи потиснати колеги и съратници мъже!

Най-накрая имаме нещо черно на бяло!

Дните, в които жените ни обясняваха, че не ни разбират, са вече преброени!

Изпращаме ви мощен инструмент за да го предадете на вашите жени така, че те да могат да го прочетат и-надяваме се-да могат да ни разберат!

МЪЖКИ МАНИФЕСТ (окончателна версия-един път и завинаги!)

Скъпи жени, госпожици, приятелки, годеници, съпруги и т.н.,

1. Ако считате, че сте дебели, това най-вероятно е вярно. Не ни питайте постоянно, ние няма да ви дадем удовлетворителен отговор!

2. Ако искате нещо, то просто го кажете. Нека изясним-ние сме прости.

Ние не разбираме деликатните, заобиколни въпроси. Намеците не работят при нас-също и очевидните такива! Просто кажете това, което искате!

3. Когато задавате въпрос, на който не очаквате отговор, не се учудвайте че получавате отговор, който не искате да чуете.

4. Ние сме прости. Когато ви молим да ни подадете филийка хляб, ние нямаме предвид нищо по-различно от това, което ви казваме. Това не е упрек, че хлябът не е на масата. Няма нито скрити тълкувания, нито обвинения! Ние наистина сме прости.

5. Ние сме прости. Няма никакъв смисъл да ни питате за какво си мислим. В 96,5% от времето ние си мислим за секс. Не, ние не сме нерези, това просто ни харесва най-много!

6. Ние сме прости. Понякога ние не мислим за вас. И в това няма нищо лошо. Молим да свикнете с тази мисъл. И да не ни питате за какво си мислим, освен ако не сте готови да водите разговор за политика, икономика, философия, поркане, цици, задници и/или коли.

7. Петък/Събота/Неделя=плюскане=приятели=футбол пред телевизора=бира=лоши маниери. То е като пълнолунието или приливите и отливите-неизбежно.

8. Пазаруването не ни доставя удоволствие. И никога, никога няма да ни достави удоволствие!

9. Когато излизаме някъде, трябва да знаете че каквито и парцали да сте сложили отгоре си, те ви стоят чудесно. Кълнем се!

10. Имате достатъчно дрехи и обувки. Сълзите са изнудване! Това, че ще се разорим, не може да бъде доказателство за нашата любов.

11. Повечето мъже имат по три чифта обувки. Повтаряме: ние сме прости. Как изобщо стe стигнали до идеята, че би могло да ни хрумне кои точно обувки измежду вашите 30 чифта ще ви стоят най-добре?

12. Простите отговори като "Да" или "Не" са напълно достатъчни, и то без значение какви са въпросите!

13. Ако имате проблем, ни помолете да ви помогнем да го разрешите. Не ни молете да ви съчувстваме, както правят това вашите приятелки.

14. Главоболие, което трае 8 седмици, не е никакво главоболие. Вървете на лекар!

15. Ако сме казали нещо, което може да бъде изтълкувано по два различни начина, единият от които ви обезпокоява или ви прави нещастни, ние сме имали предвид другото тълкувание!

16. ВСИЧКИ мъже виждат само в 16 цвята. Прасковата е плод, а не цвят!

17. А що за цвят е кайсията (каисията?) и как, по дяволите, се пише тази дума?!?

18. Бирата ни харесва по същия начин, по който на вас ви харесват чантите. Вие не го разбирате. Ние също не го разбираме.

19. Когато ви питаме дали "има нещо" и вие ни отговаряте "не", ние ви вярваме и се държим така, сякаш наистина няма нищо и всичко е в ред.

20. Не ни питайте дали ви харесваме. Бъдете сигурни, че не бихме стояли при вас, ако не ви харесвахме.

21. Основното правило, за каквото и да става дума и дори при сянка от съмнение, е: Не усложнявайте нещата! НИЕ НАИСТИНА СМЕ ПРОСТИ!!!

МОЛЯ ДА РАЗПРОСТРАНИТЕ ТОЗИ МАНИФЕСТ ИЗМЕЖДУ КОЛКОТО Е ВЪЗМОЖНО ПОВЕЧЕ ЖЕНИ, ЗА ДА МОГАТ ТЕ ДА НИ РАЗБЕРАТ ЕДИН ПЪТ ЗАВИНАГИ.

МОЛЯ СЪЩО ТАКА ДА РАЗПРОСТРАНИТЕ МАНИФЕСТА ИЗМЕЖДУ КОЛКОТО Е ВЪЗМОЖНО ПОВЕЧЕ МЪЖЕ, ЗА ДА УЗНАЯТ ТЕ ЧЕ НЕ СА САМИ В ТЯХНАТА БОРБА!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Скъпи потиснати колеги и съратници мъже!

Най-накрая имаме нещо черно на бяло!

Дните, в които жените ни обясняваха, че не ни разбират, са вече преброени!

Изпращаме ви мощен инструмент за да го предадете на вашите жени така, че те да могат да го прочетат и-надяваме се-да могат да ни разберат!

МЪЖКИ МАНИФЕСТ (окончателна версия-един път и завинаги!)

Скъпи жени, госпожици, приятелки, годеници, съпруги и т.н.,

1. Ако считате, че сте дебели, това най-вероятно е вярно. Не ни питайте постоянно, ние няма да ви дадем удовлетворителен отговор!

2. Ако искате нещо, то просто го кажете. Нека изясним-ние сме прости.

Ние не разбираме деликатните, заобиколни въпроси. Намеците не работят при нас-също и очевидните такива! Просто кажете това, което искате!

3. Когато задавате въпрос, на който не очаквате отговор, не се учудвайте че получавате отговор, който не искате да чуете.

4. Ние сме прости. Когато ви молим да ни подадете филийка хляб, ние нямаме предвид нищо по-различно от това, което ви казваме. Това не е упрек, че хлябът не е на масата. Няма нито скрити тълкувания, нито обвинения! Ние наистина сме прости.

5. Ние сме прости. Няма никакъв смисъл да ни питате за какво си мислим. В 96,5% от времето ние си мислим за секс. Не, ние не сме нерези, това просто ни харесва най-много!

6. Ние сме прости. Понякога ние не мислим за вас. И в това няма нищо лошо. Молим да свикнете с тази мисъл. И да не ни питате за какво си мислим, освен ако не сте готови да водите разговор за политика, икономика, философия, поркане, цици, задници и/или коли.

7. Петък/Събота/Неделя=плюскане=приятели=футбол пред телевизора=бира=лоши маниери. То е като пълнолунието или приливите и отливите-неизбежно.

8. Пазаруването не ни доставя удоволствие. И никога, никога няма да ни достави удоволствие!

9. Когато излизаме някъде, трябва да знаете че каквито и парцали да сте сложили отгоре си, те ви стоят чудесно. Кълнем се!

10. Имате достатъчно дрехи и обувки. Сълзите са изнудване! Това, че ще се разорим, не може да бъде доказателство за нашата любов.

11. Повечето мъже имат по три чифта обувки. Повтаряме: ние сме прости. Как изобщо стe стигнали до идеята, че би могло да ни хрумне кои точно обувки измежду вашите 30 чифта ще ви стоят най-добре?

12. Простите отговори като "Да" или "Не" са напълно достатъчни, и то без значение какви са въпросите!

13. Ако имате проблем, ни помолете да ви помогнем да го разрешите. Не ни молете да ви съчувстваме, както правят това вашите приятелки.

14. Главоболие, което трае 8 седмици, не е никакво главоболие. Вървете на лекар!

15. Ако сме казали нещо, което може да бъде изтълкувано по два различни начина, единият от които ви обезпокоява или ви прави нещастни, ние сме имали предвид другото тълкувание!

16. ВСИЧКИ мъже виждат само в 16 цвята. Прасковата е плод, а не цвят!

17. А що за цвят е кайсията (каисията?) и как, по дяволите, се пише тази дума?!?

18. Бирата ни харесва по същия начин, по който на вас ви харесват чантите. Вие не го разбирате. Ние също не го разбираме.

19. Когато ви питаме дали "има нещо" и вие ни отговаряте "не", ние ви вярваме и се държим така, сякаш наистина няма нищо и всичко е в ред.

20. Не ни питайте дали ви харесваме. Бъдете сигурни, че не бихме стояли при вас, ако не ви харесвахме.

21. Основното правило, за каквото и да става дума и дори при сянка от съмнение, е: Не усложнявайте нещата! НИЕ НАИСТИНА СМЕ ПРОСТИ!!!

МОЛЯ ДА РАЗПРОСТРАНИТЕ ТОЗИ МАНИФЕСТ ИЗМЕЖДУ КОЛКОТО Е ВЪЗМОЖНО ПОВЕЧЕ ЖЕНИ, ЗА ДА МОГАТ ТЕ ДА НИ РАЗБЕРАТ ЕДИН ПЪТ ЗАВИНАГИ.

МОЛЯ СЪЩО ТАКА ДА РАЗПРОСТРАНИТЕ МАНИФЕСТА ИЗМЕЖДУ КОЛКОТО Е ВЪЗМОЖНО ПОВЕЧЕ МЪЖЕ, ЗА ДА УЗНАЯТ ТЕ ЧЕ НЕ СА САМИ В ТЯХНАТА БОРБА!

:wors::):wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:):wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами давайте да започваме с компроматите относно половете cool.gif

цитат от бившият ми учител по история:

"Шатрите, в които живеели прабългарите имали две помещения - едно за хората, и едно за жените и животните"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха. Да. А знаете ли защо ураганите носят женски имена? Защото първо започват с духане, а после ти отнасят къщата и колата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами...имаше и един ураган Иван..все си мисля че може да е кръстен на комшията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.