Премини към съдържанието
fcb78

Програма за следене на трафика на нета и манипулирането му

Препоръчан отговор

Някой да ми каже някоя програма за следене на трафика на нета и манипулирането му!Ще съм много благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да ми каже някоя програма за следене на трафика на нета и манипулирането му!Ще съм много благодарен!

Каква всъщност е целта на упражнението ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да си увелича скоростта на трафика до възможния максимум!

Някой те е заблудил, че може да получиш по-висока скорост от тази, която ти дава доставчика ли ?

Забрави !

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е можеш само да приложиш оптималните настройки в регистрите...

Advanced WindowsCare (FREEWARE)

http://www.kaldata.com/comments.php?id=244...ced+windowscare

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е че доставчика ми дава 80 КВ/сек но в последно време все тегля със 60 КВ/сек от тракерите!добре че е вътрешния откъдето тегля със 256 до 3000 КВ/сек (ако ми съвпадат първите 5 цифри на ЛАН АйПи-то) !

Adwansed Windows Care Prof. почти не ми помага Tune Up Utilities 2007 ми помага по точно TuneUpSystem Optimizer-Internet Surfing но само за около 10-15 минути след оптимизацията!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тракерите едва ли могат да бъдат барометър...зависи колко сийдъра има, дали са са ограничили uploade-a и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Проблема е че доставчика ми дава 80 КВ/сек но в последно време все тегля със 60 КВ/сек от тракерите!добре че е вътрешния откъдето тегля със 256 до 3000 КВ/сек (ако ми съвпадат първите 5 цифри на ЛАН АйПи-то) !Adwansed Windows Care Prof. почти не ми помага Tune Up Utilities 2007 ми помага по точно TuneUpSystem Optimizer-Internet Surfing но само за около 10-15 минути след оптимизацията!!!
Тоест възвръщам си скоростта от 60 на 80 КВ но за около 10-15 мин!Проблемът е че пък от мининова или пък от изохънт не мога да каче повече от 35 КВ/сек!!!В последните 10 дена!!!Аз тегля файлове където има минимум 100 сийдъра!!!!Аз тегля файлове където има минимум 100 сийдъра!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми пробвай с друг софтуер:

Ashampoo Internet Accelerator:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...amp;hl=ashampoo

AusLogics BoostSpeed

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...amp;hl=AUSLOGIC

System Mechanic също има подобен модул.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто доставчика ти разделя интеренета на 2 канала - български и международен. На тарифата от 15 лева българският е 52 kb/s, а международният 30-31 kb/s. В тракерите достигаш 60-65 kb/s, защото закачаш пиъри на Интернет Груп, като там се прибавя около 10-15 kb/s локална скорост :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това с каква скорост сваляш от торенти, не е критерий колко е канала ти. за да го видиш погледни в Task Manager. там има даже и графика на адаптера. Освен това, не забравяй че част от трафика по канала се ползва за системни нужди. т.е. връщане на заявки, специфични протоколи тр. да пращат данни за получаване и т.н. т.е не можеш да достигнеш максимума за продължителен период от време.. вече не мога да коментирам колко процента от връзката е за протоколни нужди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.