Премини към съдържанието
_BosS_

RQ: Alcatel One Touch E801 mp3 player!?

Препоръчан отговор

От много време мисля да си купя ново телефонче, но моят все не му идваше времето за смяна... е този момент настъпи, има проблеми с аудиото и ремонта, ще му излезе около 20лв., не си заслужава като се има впредвид, че е много стар.

Зарибих се по новото творение на Alcatel, a именно OT E801. Тънък, черен, стилен, няма много екстри, само това което ми е нужно.

Интересува ме MP3 плеара, да ли е вярно че не може да се слагат песни за входящо повикване? От няколко човека разбрах, че mp3-ки могат да се възпроизвеждат само от слушалките, а не от колконката на самият телефон? Ако е така поне реално тонове или кавъри на песни могат ли да входящо да се сложат?

Благодаря предварително.

Редактирано от _BosS_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че изписваш правилно името на телефона,не можах да намеря информация в нета за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сигурен ли си че изписваш правилно името на телефона,не можах да намеря информация в нета за него.

Alcatel One Touch E801, извинявам се :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина не може да свири mp3 за входящо позваняване,само през слушалките става,ще ползваш полифонични мелодий като на по-старите модели.Общо взето телефона няма нищо,само mp3 плеър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.