Премини към съдържанието
BigMatt

Tърся драйвер c-media ac97

Препоръчан отговор

Tърся Audio Driver за c-media ac97 audio device.Ако някой може да ми помогне с линк или нещо такова да го направи моля! Драйвера трябва да работи под Windows 98...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виш това...

Не си казал дали картата е вградена или не е и не си казал кой модел е.. там са всички модели на C-Media... успех..

Редактирано от Phonomania (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоя линк не ми върши работа... sad.gif картата е вградена обаче точно какъв модел не мога да кажа....как мога да разбера какъв модел е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

просто не мога да повярвам....оказа се че картата е Realtek RL5383/ALC100(P) @ SiS 7012 Audio Device PCI :whist:ohmy.gif сега вече се обарках но все пак се нуждая от линк с драивери...помагайте!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааааааааааааааа dragozow много ама много ти благодаря човече :P:) :) cool.gif спаси ми живота направо :P незнам как да ти се отблагодаря просто. благодарен съм също и на B-boy[styLe] и на Phonomania макар че беше подведен все пак опита да ми помогне :) БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.